Nail art-9

  • 15 120
  • 379
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 622
Родиииииии, ноктите ти са страхотни!!!!  Hug С гел ли са или натюр?  newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 1 544
....Даже не мисля да си рисувам дясната ръка Whistling
  Веднага мажи и дясната..много е хубаво и... синьо Wink
Майка Зайка, поздравления и от мен   bouquet
Изтрих го понеже на всички пръсти беше различно  Sick  но все пак имам напредък, този път не се заличиха напълно цветовете...?
Мерси. Като за първи  път е  много добре... ако завъртиш малко с клечката, още по -  интересно ще стане. Действай.
Ето още малко от мен :

Oбщо взето -нищо ново Thinking

# 47
  • Мнения: 7 474
Това за днес  Laughing

# 48
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Лео, това непременно ще си го открадна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!!!
Днес рисувах две приятелки, утре са на фризьорски изпит, ще работим заедно в салона, така че им стискайте палци Hug! Забравих да ги снимам, но утре ще се постарая да го направя и ще ви пусна снимки Laughing!
Аааа, забравих, всички сте толкова добри, че не мога да ви се нагледам Heart Eyes!

# 49
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
По реда на номерата:
1. майче Зайче, дясната няма да рисувам, защото смисъл няма и ме мързи. Два дена съм си у нас и ще мия чинии, та викам, да не взема да хабя материал само... Mr. Green От твоите си харесах първото - в бордо!!!! Второто много тъмно и не виждам какво е  Rolling Eyes
2. ЛЕооооооооооооооо, много яко беее!!! Hug Искам и аз!!!!
Включвай се по-често. Виж каква си майсторица!!!
3. Илонитка нещо се загуби... да не е сърдита...  Айде пиши поне, виж колко модели има напоследък  Wink
4. Мери, ти кога почваш работа в салона?

# 50
  • Мнения: 78
Eто нещо от мен, направо бледнее пред вашети творби.....Но все пак не е нещо.
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1953707

# 51
  • Мнения: 7 474
Не мога по-често , стои ми 10 дни Laughing Но тази красота ми я прави сестра ми и с някакъв нов топ лак е, който се пече и сега го пробвам дали ще стои по-дълго  Laughing

Страхотни красоти правите всички     bouquet

# 52
  • Мнения: 622
Лео страхотно е!
Аз нещо съм в творческа криза или по- скоро ме мързи да мисля декорации. Нещо се излигавих и започнах да разчитам само на маникюристката ми... Ама при нея ходя веднъж месечно...  Thinking Има ли желаещи да ме нарисуват?  Joy hahaha

# 53
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кате, чакам да мине 8ми март, мъжът ми е цветар и ще трябва да помагам за празника Wink, и веднага ще запиша курса и ще започна работа Heart Eyes.

# 54
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Кате утре ще се включа обещавам Hug
Сега нещо ми е много уморено и не ми се качват снимките,иначе имам нови неща де. Wink

# 55
  • Мнения: 5 317
Не мога по-често , стои ми 10 дни Laughing Но тази красота ми я прави сестра ми и с някакъв нов топ лак е, който се пече и сега го пробвам дали ще стои по-дълго  Laughing


Каква марка е този топ лак?

# 56
  • Мнения: 7 474
Не го погледнах, другия път ще видя Wink

# 57
  • Мнения: 5 317
chaina glaze са, но не се продават в магазините  Sad около 5 лв. струват.
че те не са скъпи.Ако знаеш и от къде ги взима?

# 58
  • Мнения: 7 474
От склад зарежда , но не знам къде точно newsm78 А топ лака изобщо не погледнах на коя фирма е, първо помислих,че питаш за лака  Laughing

# 59
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
 Joy Joy Joy Joy

Ама как съм ви строила тука: в 4 поредни поста всичките ми се отчитате Joy

Казах, че няма да си рисувам другата ръка, но не само че я нарисувах, но и я нарисувах съвсем друга и стана 100 пъти по-хубава и слънчева. Утре ще ви я снимам на слънчице и ще ви я покажа!! Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт