В ДОБРИЧ цъфнали кокичета и грейнали момчета и момичета (19)

  • 17 264
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 101
Една идейка и от мен. "В Добрч сняг ще завали и децата ще се спускат със шейни"

# 256
  • Мнения: 163
Ще изям на Аделина фибата и бузите CrazyПу-пу - да ти е жива и здрава... Heart Eyes
Точка   а бе и твоя юнак не лъже newsm10....че и малко батко и се пада...може да ги сватосаме luvbed...като се стопли времето трябва да ги запознаем newsm53

# 257
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте и от мен!
ОООООО мамо Невменте как сте? Добро предложение за темичка Hug
Днес времето е мрачно, но ще става за разходки Thinking

Хайде чао , че малкият рееввввеееее! Май ми се стори , че казва мама ревейки???????? newsm78

# 258
  • Мнения: 377
Браво всички заглавия много ми харесват.Аз като трябва да мисля нестава някой път си идва ей тъй от само себе си  ама ........ Thinking

# 259
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте и от мен.
Много поетично сте настроени всички, браво!
Разглеждах списъка отпред. Някои данни са поостарели. Трябва да намерим начин да го актуализираме. Напр. някъде попаднах на shrew, тя е родила май през декември. Вярно, че не пише вече тук, както и доста други.

Няма ли да обявят грипна ваканция и в нашия град? Знаете ли нещо?

Болничките да се оправят по- бързо!

Щях да пиша и нещо друго, но обедната ми почивка приключва Sad

Лек ден на всички, времето става за разходки. Wink

# 260
  • Мнения: 4 392
sof , юнакът трябва да почака малко момата, че и тя се тръшна болна. Дръпнах май дявола за опашката.  Sad Още снощи, докато спеше,  я усетих, че се разболява. Дишаше странно и понакашляше. Днес се събуди топла, но Т така и не даде да и я измеря. Отидохме само до магазина, а като се върнахме, тя заспа на фотьойла, както гледаше Смърфовете. Rolling Eyes пак се опитах да измеря ют, но безуспешно. По средата на меренето показваше 38,6, така, че към 39 е , може и повече. Заспа и я завих дебело, да се бори сама с вируса. Пак ми е свито сърцето. Обадих се, да кажа,че няма да присъстваме на сватбата. Confused

# 261
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не съм писала отдавна но ви чета редовно.
Емо уж свиква с яслата вчера и днес ще се взимаме в 15,30 ч.,още не се е отпуснал да спи като хората.
Давам му сироп Герисан и от днес Имоноборн Кидс,да избягаме от вирусите.Вие давате ли на вашите деца добавки?
Лек ден на всички

# 262
  • Мнения: 2 821
Здравейте...
Май вирусите си ги предаваме и така през нета Laughing, не е нужно да се срещаме...Ние пропуснахме днес разходката сутринта, защото Радена беше с Т Confused и продължава да е Cry. Колко дена отнема тоз вирус? Дано се размине само с него Sad и дано не се лепне на мене, че какво ще пия Confused
Назад в темата се разискваше въпросът за овлажнители за въздух...може ли да ми припомни, който има такъв уред, откъде в Дч или Вн може да се закупи и ориентировъчна цена...не ми се чете назад
Лек ден....

# 263
  • Мнения: 79
mama_Blue ние преди 1 седмица си купихме овлажнител с йонизатор марка UFESA. За сега сме много доволни от него... за тази една седмица Виктория нито веднъж не се е събудила вечер. А преди спеше много неспокойно събуждаше се и се закашляше от сухия въздух. Купихме го от Технополис във Варна за 115лв
http://www.ufesa.es/catalogo/productos/HF6450.html ей този е модела
И най- важното е, че е със студена пара.Във Технополис ни обясниха ,че тия на Делонги работят на принципа на бързовара...изкарват топла пара, което не било за предпочитане. Та затова си взехме със студена пара.

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 14:58 от checha

# 264
  • Мнения: 377
mama blue-можеш да пиеш осцилококцинум и профилактично , давам и на гого и аз съм пила като бременна .Сваля и Т.Овлажнител имаше на вип бейбито-чико 70лв, ама трябва да го поръчаш и ще ти го донесат.Незнам с каква вода работи и аз мислих да вземам т.к. Гого беше с една хрема и кашлица само в къщи и си мислех че е от сухия въздух но реших да мохна папагалите и се оказа проблема от тях.Ем4о -давам имунобор кидс, есберитокс , зиртек и веднъж седмично осцилококцинум.Дано бързо се оправяте всички болни!

# 265
  • Мнения: 101
На нас ни биха ваксината и както очаквах плака много newsm45, а и вероятно ще вдигне Т.

# 266
  • Добрич
  • Мнения: 958
Има много предложения за име на следващата тема, затова пуснах анкета  Wink

Ако някой има информация по списъка от 1-ва стр. да казва какво да променям - аз не познавам почти никой от непишещите тук  Peace

# 267
  • Мнения: 531
Въх! CryАмарена, изтръпнах!Само да не сме ние причината, макар че нашето май ще се окаже долни кътници.
 
Помощ, хора! Praynig
Някой осведомен ли е от тази година как ще се получават парите за майчинство.На мен от работата небрежно ми подхвърлиха, че вече няма да ги получавам от там и нищо не знаели повече- май от социално подпомагане.Е, как?

# 268
  • Добрич
  • Мнения: 958
Помощ, хора! Praynig
Някой осведомен ли е от тази година как ще се получават парите за майчинство.На мен от работата небрежно ми подхвърлиха, че вече няма да ги получавам от там и нищо не знаели повече- май от социално подпомагане.Е, как?
Това не е вярно!  Naughty Майките в заварено положение остават да получават майчинството от работодателя си  Simple Smile Много лесно се измъкват - незнаели  #2gunfire, че откога излезе Наредбата  Close

# 269
  • Мнения: 4 392
Въх! CryАмарена, изтръпнах!Само да не сме ние причината, макар че нашето май ще се окаже долни кътници.
 
Те зъбите не са заразни, споко! Grinning
И аз се чудих, откъде и се лепна това чудо, след като не е контактувала с болни, но преди малко се сетих, че след като се разделихме с теб, минах през плод- зеленчука до нас да и купя банани, а продавачът там беше грипясал. Sad В къщи мих бананите, ръцете си и нейните ръце, но..не можем ги опази, каквото и да правим...Трябва да минем и през това. ...Т не можем да я смъкнем цял ден, поти се непрекъснато, повръща, не иска да пие вода  и лежи- това е положението. Хомеопатичката ме предупреди да не изпадам в паника  следващите 36 часа, а да правя каквото е по силите ми...

Общи условия

Активация на акаунт