Дяволски Интересна - Нойнтес Дойчес Тема

  • 18 949
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 636
Pak njamam kredor.I sasto tolkova bavno mi se otvarja bgmamma?Sega dage mi se pojavi njakolko pati tova Temporarily Unavailable
Due to high stress on the server the forum is temporarily unavailable. Please try again later.
As sa tova otdavna sam registrirana,no ne pi6eh,4e me nerve6e vremeto na otvarjane.Drugite straniz sa mnogo po-barsi.
Hei,ako ste govorim sa nomer na sutiena,as njama da se vklü4vam,4e ot C predi parvata bremennost sled 19 meseza obsto karmene sega i a e mnogo  Close
Kade sa tesi fotoalbumi?
Pi6a v tasi tema,4e 10 tema da ostane samo biografi4na,kakvo mislete po vaprosat?
Kato mi se opravi kredora ste dopalnja biografijata mi,4e njakoi nesta ne se setih da pi6a.
I oste nesto,koga ste si hodite na BG?Ne mislite li,4e tam edna sresta ste e mnogo po-lesna?Po4eti sam sigurna,4e vseki planira otpuska na moreto pres avgust.A i tam mai rakiika po-lesno se namira,makar,4e as ne ja pija.As ste vikam moite lübimi prijateli Jim i Jack  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 3 423
Голям купон. Може да съм мъж,
ама имам цоцки. Понеже ходя
на фитнес и вдигам 150 от лежанка.
И какво да ги правя тия цоцки,
кърмя. Даже съм много саможертвена.
И не обещавам до септември да
съм отбила. Всичко решава чомачко.
Ако иска мляко, бите шойн, ако не,
не. Но си признавам, че безалкохолна
бира жулвам понякога. Веднъж
пробвах и бяло вино, цяла нощ спа
малкият човек. Е, не повторих.
Все пак съм отговорна майка.
Ще се радвам да се видим, честно.
А дезита май позна, пиша и на друго
място под друго име (тук беше заето).
Няма ли да я заключват тази тема, а?

# 287
  • Мнения: 1 584
Привет,

2 дена съм на работа и сте изписали темата, че и нова има? Браво  Laughing Отивам да я търся и да се запиша и там Simple Smile

Мале, 102 пъти е видяна новата - на всички им е любопитно май кои сме  Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 17:47 от maira

# 288
  • Мнения: 2 907
Лискан, ти поне призна, че си "съвестна майка", по отношение на пиенето докато кърмиш. Ами аз не бях. Аз си пийвах толкова бира, че съм се напивала дори, а кърмех. само да кажа, че не се гордея с това. Ами само казвам, че всичките тези лайна за какво трябва и не трябва, са такъв булшит, такова странно нещо за мен, че сега всъщност отварям една цяла тема във форума ( говоря за фронта, който евентуално ще се надигне срещу мен, дано не се казва Кирил..), която край няма да вземе ако продължа.

И Лискан, наистина ли би дошла на среща? Особено ако знаеш, че аз ще съм там?

Виж как те свалям с-а-м-о... Sunglasses

# 289
  • Мнения: 7 605
А пропо кърмене....Веси, какви са тия условия, беz деца, само твърдо гориво? Аz при такива условия няма да дойда  Crossing Arms
Е ти до есента ли 6е кърми6? newsm78

Може и до есента 2008година. И какво от това? Кърмя, докато детето иска. И не искам да 4уя раzни "Ама ти оЩе ли кърмиШ???" или цитати на Ваzов, 4е ми стигат прикаzките на милите ми роднини в БГ  #Cussing out 

Лиске, беzалкохолна бира пия и аz, Ще се 4укнем с теб с една Ердингер  Wink

# 290
  • Мнения: 3 423
И Лискан, наистина ли би дошла на среща? Особено ако знаеш, че аз ще съм там?

Даже съм си наумила какво да ти подаря.
Ако не на срещата, то, като се видим нявга.
Но не ме изнасилвай сега да казвам повече.

# 291
  • Мнения: 1 947
 Мен на срещи с алкохол и луканки Sick ма не бройте, обаче за Ердингер безалкохолна съм винаги насреща. beer
Може и Пауланер в краен случай.
  Биографии няма да разказвам, но се сложих в снимката.бг Embarassed.
 Ако някой летува във Варна или е от Варна - лятото сме там двете с бебата. Hug

# 292
  • Мнения: 1 610
Хайде докато не са хлопнали кепенците да дадем направление на новата тема....
чиколин, няма време да я оставяме биографична, и без това я оспамихме вече
така че напред към десета тема мацки
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158705.0

# 293
  • Мнения: 7 605
Ако някой летува във Варна или е от Варна - лятото сме там двете с бебата. Hug

Готово, ако пътуваШ с кола, носи една Ердингер  Mr. Green

# 294
  • Мнения: 1 947
 Със самолета ще сме, но ако мъжът ми дойде после с колата, ще го натоварим с 1-2 каси.
Надявам се, че сърбите или румънците безалкохолна не пият. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт