а ако изобщо не ми се гади?

  • 9 645
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 711
Само можеш да се раздваш за това, че не ти е лошо. Аз повръщам по няколко пъти на ден и почти постоянно ми се вие свят. Просто ти завиждам за "проблема".  Wink

# 31
  • Мнения: 1 427
Това може само да те радва! Според статистиката, в половината от случаите няма гадене и повръщане в началото на бременноста(или в повече от половината newsm78) При мен също беше така! Peace

# 32
  • Мнения: 5 178
Аз повръщах само два пъти и то не в ранните месеци - единия път от миризма на чесън, а втория път от шоколадова бисквита

# 33
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Искам да ти кажа,  че на мен не ми се е гадило въобще, както и на моите приятелки, те вече си имат здрави бебчета, аз съм в осми месец, така че спокойно!!!

# 34
  • Мнения: 3 695
И аз бях така през цялата бременност, не се притеснявай, а се радвай !
Чух, че вероятно сме от една и съща кръвна група с бебето и това  е причната. Още не знам дали е така, но ми се струва вероятно!
Успех!

# 35
  • Мнения: 2 039
Ами радай се!  Party

# 36
  • Мнения: 2 242
По принцип е много относително – с първата бременност повърнах 2-3 пъти, а сега е някакъв ад Sick

Една от причините за гаденето е нивата на хормона задържащ плода, до образуването на плацентата. Колкото по-високи са нивата толкова повече ви е зле. За съжаление знам това от проблемите на моя много близка приятелка. Жени с ниски нива приемат допълнително хормона през първите месеци на бременността.
Естествено гаденето не е достатъчен показател, при съмнения лекаря трябва да назначи хормонално изследване Peace.

# 37
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
радвай се че не ти се гади.аз започнах да повръщам от втория и спрях накрая на третия месец.гадеше ми се от почти всичко.тогава работех на бензиностанция и просто беше кошмар от миризми.

# 38
  • Мнения: 689
Не се притеснявай. Аз също не разбрах какво е да ти се гади по време на бременността.

Радвай се на бременността си.
Желая ти лека и безпроблемна бременност до края.  Peace

# 39
  • Мнения: 656
Нито веднъж не ми се е догадило, ама от нищо! Успех!
И аз бях така Peace

# 40
  • Мнения: 5 393
Напълно нормално е да не ти се гади- аз бях същата.Един единствен път ми прилоша в маршрутката, но беше много претъпкано, бях във втори месец.Иначе нямах никакви проблеми-нито от миризми ми ставаше лошо, нито от храни.Леко бременеене  bouquet

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз като теб се притеснявам че не ми се гади.Имам само леки неразположения отвреме на време.Дано да е до организам и всичко с бебчовците ни да е наред.

# 42
  • Мнения: 46 511
... гаденето било добър знак, че бебо се развива и т.н. ...

И аз затова се притесявах, но всичко беше наред Peace
Лека бременност Grinning

# 43
Ако не ти се гади, значе че просто ти се една много щастлива бъдеща мама  Wink
Има и бременни, които се чувстват прекрасно и не изпитват тези "екстри" на бременноста.
Радвай се на леката си бременност!
Пожелавам ти и до края да е все така!
Peace

# 44
  • Мнения: 8 242
Нито веднъж не ми се е догадило, ама от нищо! Успех!

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт