Детски център Двете феи

  • 6 747
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Мога да ви кажа, че това един доста "дървен" детски клуб. Все гледат да ти "садерът кожата" за нищо услуги. Не е ли време да искаме за парите, които даваме да получаваме ответна услуга, обстановка и отношение. Ще помоля майките, които се превъзнасят за тоз "измислен" клуб да ми цитират други подобни, които според тях са по - зле.
Успех момичета !

# 16
  • София
  • Мнения: 15 232
За съжаление, "Двете феи" беше много добро място, което допуснаха да западне.
Много го харесвах в началото, но последните ми 2 посещения там бяха доста разочроващи. За 1 година почти нищо ново няма, много от миналогодишните неща са изпоторшени.... Овехтяло е, някак си. Не знам защо собствениците не инвестират в едно толкова хубаво нещо, което бяха създали.
"Каките" пък не ми се обсъждат просто.....

# 17
         Az sushto mnogo haresvam tozi detski klub, tam e svejo, prostorno i chistichko, neznam koi  i zashto e ostanal s vpechatlenie, che ne e taka, no az sum redoven posetitel tam i do tozi moment ne moga da kaja nishto losho, deteto mi obojava da si igrae tam i dori moga da go ostaviam za niakolko chasa bez da sum tam i da ne se pritesniavam, osven tova sme pravili i RD tam, prekarvaneto beshe nezabravimo, decata tolkova dobre si igraha, che i na men mi se iskashe da otida pri tiah Simple Smile mislia i sledvashtia RD tam da go napravia,beshe chudesno.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 680
В началото беше страхотно,сега е под всякаква критика Confused

# 19
Хмм странно,на мен каките ми харесват,големи сладуранки са.А и детето ми много им се радва.А колкото до белите чорапки....не ми се е налагало да ползвам Ариел Simple Smile

# 20
Mili maiki nemoga da povqrvam 4e klevetite taka dvete fei. Tova 4e imate nqkakvi prestrastiq i drug vapros. Az kato redovna posetitelka tam moga da tvardq 4e vsi4ko napisano e palna laja. Moqta da6terq e tolkova dovolna ot zabavnite igri v centara dori ponqkoga mi e trudno da q prebera ot tam. A 6to se otnasq do "Все гледат да ти "садерът кожата"" tova vie kakvo iskate da vi gledat decata bez pari li. Vie mi kajete kade ima po evtin decki centar s takova golqmo vnimanie kam decata kakvoto ima v dvete fei. Molq vi ne pi6ete gluposti pri polojenie 4e imate nqkakvi li4ni pristrastiq.

# 21
  • Мнения: 1 878
Ииии как пък всички гости се изредиха да защитават клуба  newsm78

Западнал е - факт, ако искате по-хубава реклама - ремонтирайте  Peace

# 22
  • Мнения: 179
все пак е по добре изглеждащ от Мики Маус Naughtyголеми реклами, а всички плачат за ремонт ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 15 232
Geri-Meri , mimka_g ,
Как се чувства човек когато пише с два ника?
В Мики-Маус не съм ходила. Не знам как е.
Но в София вече се нароиха много детски клубове. Ако някой иска да издържи на конкуренцията, трябва да се постарае.
В "Двете феи" съм ходила с Иво, въпреки че изобщо не ми е близо. От "Западен парк" съм се вдигала и съм ходила до там когато си заслужаваше, въпреки че има доста клубове, които са ми по-близо. И РД сме празнували в този клуб. Дори и последния РД имах намерение да празнуваме пак там-под впечатлението от преди една година. Но след като ходихме на други 2 рожденни дни там се отказах и празнувахме на друго място.
Каките-да, милички едни такива, но статистки. Стоят подпрени на стената, говоркат си нещо си помежду си и се намесват само ако се сборят 2 или повече деца. Разтървават ги. Но да ги занимават с нещо-неееее, не се унижават. Това са наблюденията ми от празнуване на РД на 2-годишно дете и на 4-годишно. Бяха абослютно безучастни.
От преди 1 година забелязах общо взето 2 нови по-големички играчки-джаги и една голяма кола. И двете бяха счупени. Кел файда, че ги има. Всичко друго си беше по старому-поовехтяло, ествествено.
В това място не се инвестира достатъчно. Което е жалко, защото наистина ми харесваше.
Знам, че от клуба четат във форума. Вместо да се логват като гости, по-добре ще е да се замислят дали в написаното от разочарованите няма някаква доза истина. Тяхна си работа, все пак. Това си е техният бизнес. Дали ще го развиват или не-за мен е без значение. Нови места за забавление в София има. Не е като да няма.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 00:08 от Vivi

# 24
В началото беше страхотно,сега е под всякаква критика Confused
Защо? Не е вярно...

Общи условия

Активация на акаунт