Омъжена,а се влюбих в друг.

  • 6 569
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Това "момче" всъщност е красив и умен мъж и живее на 15 мин път с кола от вкъщи. През живота си не съм го виждала,но там го срещнах.
Хващай го, здраво съседа.

# 31
  • Мнения: 64
Що за стока съм ли? Това,че съм била в чужбина не е причината. В крайна сметка не съм направила нищо като действие. А ако не бях стока щеше и в България да го направя. Просто съвпадения.

# 32
  • Мнения: 21 571
Нещо въобще казали ли сте си с този красив и умен мъж, той има ли някакви намерения. Да не слагаш тигана преди рибата. Може да е било просто временна свалка, каквито често се случват на такива места и се забравят когато човек се прибере.

Сигурна ли си, например, че не живее с друга жена.

# 33
  • София
  • Мнения: 38 646
Пиши му.

# 34
  • Мнения: 9 790
Да не се окаже, че не я помни.

# 35
  • Мнения: 3 841
Проблемът е, че ти май вече не искаш да си мъжа си…Мислиш ли за развод?

# 36
  • Мнения: 2 203
Ако не се получи с този мъж, би ли напуснала съпруга си , само заради себе си ?

Аз бих му се обадила  във всеки случай, колкото и да се подиграват някои в коментарите, може пък наистина да е точния човек.

Може да му кажеш , че мислиш да се развеждаш и да видиш как реагира на това

В най- лошия случай поне няма да го мислиш.По-добре да опиташ, а не да съжаляваш после цял живот , че не си.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 603
Не е съвпадение, на омъжените и обичащи мъжа си жени не им се случват такива съвпадения и случайности. Не го хващай като любовник, изневярата е грозна и обидна. Раздели се с мъжа си първо. Не ми е ясно защо висиш с мъж, който пие и не поглежда детето си.
Чуждестранната борса няма да я коментирам изобщо…

# 38
  • Мнения: 103
Бъди там където си желана

# 39
  • Мнения: 5 260
Аз ще те посъветвам да се разведеш и да си вземеш детето с теб където и да ходиш. Без значение дали ще се получат нещата с новия, просто не стой с мъж, който не те обича и уважава.

# 40
  • Мнения: 3 251
Лош правопис, чуждестранна борса, мъж-пуяница, влюбена в "момче", свекървата гледа детето - не знам как са го кажа, но сте малко извън типичната българска действителност.

# 41
  • Мнения: 6 614
Скрит текст:
Ох, ох ох, дюшеш тема кат за петък. Тука ше е купона, дано не я затрият прекалено бързо.
Радваш се на темата и живееш в чужбина. Може ти да си момчето на авторката? Innocent

Благодаря, благодаря, твоя комплимент ме размекна...
Trollface

# 42
  • Мнения: 4
Следвай си щастието!Една жена,която уважава себе се и детето си не заслужава да бъде мачкана,гонена и обиждана от съпруга си.В един момент всичко ще рефлектира върху детето.Не му го причинявайте.Без значение дали ще бъдете с този мъж съм сигурна,че ще сте много по-спокойни отделно от него.Успех!

# 43
  • Мнения: 2 203
Без майтап, аз съм над 30, но още се чувствам момиче и ми иде да наричам връстниците момчета Stuck Out Tongue Winking Eye

Какво пък толкова

# 44
  • Мнения: 6 783
Нищо чак пък толкова....
Инфантилизъм му казват.

Общи условия

Активация на акаунт