Моите диети, хапчета, чайове и резултата

  • 4 433
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Пак съм аз - превърнала тялото си в манекен на диети и добавки. Последният ми опит беше с Фемимодел - изпих една опаковка, както и очаквах -  без  резултат. Просто си седя на 59 кг и не мога да мръдна по-надолу. Много ме съблазняват китайските хапчета, но ме плашат и страничните ефекти. Затова ще дам малко почивка на тялото си и ще карам само на лунна диета с която успявам да сваля около 1-1,5 кг и да ги задържа няколко дни и после пак 59 кг.
С диета и без диета, с хранителни добавки и без тях - все тая!

# 16
  • Мнения: 1 483
китайския чай САНИЕ ми помогна преди време,пиех го редовно всяка вечер в продължение на години и поддържах винаги48-50кг,сега мисля пак да го почна.Проблема е само в това,че сваля кръвното

# 17
  • Мнения: 1 531
момичета, аз в началото като почнах да свалям бях на кафе вита голд и ми даде някакъв начален тласък при леко ограничен режим на хранене. така, че определено смятам, че помага в пазенето на диети. сега вече като почнах да ходя на фитнес, взимам л-кантини и л-карнозин в по-големи количества, но в началото с вита голд си беше добре. а ако имате по-малко кг за сваляне, мисля че ще ви е достатъчно да направите няколко месеца на него.
иначе от режимите - добре ми се отрази зелевата супа в началото, а сега съм на диета, правена от диетолог и свалям по около 200 г дневно.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 201
хаъде и аз да споделя - след раждането ми останаха едни 4 кг, дето ми разказват играта Mr. Green
лятото бях на супа - ефект в кг 0, НО ЗАПОЧНХ ДА МИСЛЯ ЗА РЕДОВНО хранене, а не само вечер
кафетата - нищо
чайчета - нищо
Пиер Дюкан - минус 3 кг+оформяне на хранителен режим и редовно хранене, НО отидохме на почивка и паднах обратно в пропастта #2gunfire просто спрях да си спазвам режима!
Задържах около -2,-3 кг за около 2 месеца и около Нова Година вече си бях обратно на 57 кг, откъдето тръгнах.
Пих китайските капсули за 8 дни - ефект 0 + много сърцебиене, което ме уплаши
Сега пак се опитвам да си градя хранителен режим, защото като си гледам движението на кг-те явно това е решението.
Иначе не си падам по спортните активности - не ме кефи, предпочитам да не ям. (знам че е лошо!)

Всъщност, най-слаба съм била когато се влюбих последния път, но.........без коментар, това е друга тема, иначе много се отслабва  Peace

# 19
  • Мнения: 1 318
Ееех, колко познато ми звучи Laughing
Преди 2 години като се върнах от Англия надебеляла с 8кг реших да си върна старите кг. Успях за 2 месеца с фитнес и ограничения в храната.
Сега имам да свалям 3кг., които с малко повече усилия мога да стопя. Пробвала съм:
Витаголд - имаше резултат и целулит не ми остана Heart Eyes Разбира се, като спрях да пия кафето, си нашишкавях отново. Tired
Чай Инхуа - ами освен че пишках през 5 минути, друг ефект не постигнах. И ме е яд, че преди да съм го пробвала, зарибих 2 колежки и си накупихме промишлени количества (още имам в бюрото в офиса).
Разделно хранене - има ефект, но трябва да се пази режим в дългосрочен план.
НВХ - на третия ден щях да колабирам - не мога без въглехидрати.
Аткинс - същата история, даже до болница стигнах.
Житна диета - има ефект, но от жито не само че ти втръсва, ами чак ти става гнусно.
Майкъл Търмънд - абе може и да убеждава хората, че всичко е в мозъка, но при мен  33uu
Фибракс - даже не помня защо го пиех - някакви билки имаше, които уж действаха очистително. Нищо не почистиха... newsm78
Японско чудо - за ефект спор няма, но си ги връщам.
Лунна диета - упорито си я спазвам (когато не забравя), но не знам дали действа. Самовнушавам си, пък ще видим.
Диетата с лимоните - който има гастрит ще ме разбере...
Зелева супа - минус 4 кг за една седмица+нервни изблици на работа от глад.
Чай и плодове - много добър вариант за вегетарианци (аз месце не обичам). Но като съм с ниско кръвно, трябва постоянно да хапвам плод, за да не припадна.
В общи линии изредих повечето неща. Дано не съм пропуснала нещо важно.
Успех на всички диетуващи Flutter

# 20
  • Мнения: 352
И аз съм пробвала доста неща от изброените!
Мен само лечебния глад ме оправя! Много е трудно но пък се отслабва и се чувстваш добре.

# 21
  • Мнения: 170
Пропуснала съм към историята с диети и таблети да добавя, че пробвах Амико, след като гледах Н.Симеонова как благо обяснява, че си хапва пържени картофки и разни вкусотийки и нищо не и се лепи. Като експерт в пиенето на подобни добавки съм категорична, че няма ефект.
Всъщност съм забелязала, че свалям много бързо, когато имам неприятности и не спя пълноценно. Това разбира се е нездравословно и не го препоръчвам на никого.

# 22
  • Мнения: 59
Здравей MaCa, впечатлена съм от опитите ти за борба с килограмите ти, и най-вече от това , че го споделяш.Благодаря!Аз препоръчвам нещо съвсем безплатно което много помага, а то е една асана от йога-свещ .Има и други ,но и само тази да правиш поне по 2 пъти на ден от 1 мин постепенно до 7-9 мин.Прочети по- подробно в нета има много и-ия по въпроса и още нещо.Открих еди много интересен форум в който е писал един добър диетолог и горещо го препоръчам.Информацията е много важна част от борбата с килата.
http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=12644
УСПЕХ на всички.
п.п.Какво стана с китайските капсули,подействаха ли ти?На мен да , но само 1 та опаковка.

# 23
  • Мнения: 170
Благодаря за информацията. Искам да споделя, че в момента съм щастлива, защото се оказа, че от вчерашната лунна диета съм свалила 1,2 кг. Ако успея да ги задържа ще ми останат още само 3 кг. до заветните 55, които са целта ми. А китайските капсулки още не съм ги пила, защото реших да оставя изтерзаното ми тяло да си почине малко. Карам само на Тае бо като се опитвам да се ограничавам в храненето. А ето и нещо от мен, което много ме впечатли и дори пробвах. Имам мускулна треска на корема, защото явно действа:
http://zonetv.moqvo.com/

# 24
  • Мнения: 597
пробвала ли си с по 1200 калории на ден

Общи условия

Активация на акаунт