Тайланд

  • 35 188
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
 Пина  благодаря за информацията. Наистина звучи страхотно. Вече си набелязах местата които обезателно трябва да посетя. Сподели в  кой хотел бяхте в Пукет и в Банкок.  Ако се сетиш още нещо интересно пиши. Планирала съм пътуването за 26 февруари. Кажи ми нещо за храната и ресторантите, къде се хранихте? Къде препоръчваш да се храним  и къде не. Относно екскурзиите съм си набелязала Пи Пи, резервата Пан га, залив Краби, Симиланските острови, разходката  със слонове / на знам точно как се нарича тази екскурзия/. Само нямам представа каква сума ще ми трябва за тези удоволствия. Аз също обичам да се гмуркам без акваланг и  съм си приготвила 2 апарата за подводни снимки.

# 16
  • Мнения: 1 725
Пина, твоето мнение по-принцип е правилно, важна е нагласата на хората за пътуването и да няма големи издънки разбира се. Проблемът с бг агенциите е наистина лошото обслужване и аз преди време попаднах на една ужасна служителка в софийския офис на Онтравел и оттогава, меко казано ги отбягвам. Много ти свалят звезди нашите тур оператори и говорят нереални неща за хотелите, които предлагат и са много мили до момента до който ти вземат парите. Много често е лоша и организацията, например с автобусните превози, стари и раздрънкани автобуси с лоша хигиена, не се спазва редът за настаняване... Друг е въпросът, че и ние българските туристи, все още не сме се научили как да си търсим правата и да искаме обезщетение при неспазен ангажимент.

Темата е обширна, по-добре да не разводняваме хубавата темичка за Тайланд  Laughing

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 18:09 от AniSim

# 17
  • Мнения: 1 417
Всички пътувания вече си организираме сами в интернет има толкова много инфо, е вярно че за предстоящето ни пътуване ми отне 3м. ровене четене писане по форуми, но надявам се да е полезно.
Само цената на билетите, която аз успях да намеря и тази, която агенцията ни предложи, като най-добра е с около 250евро на човек по-ниска 
Точно за Тайланд беше единствената организирана екскурзия с Онтравъл, но мин. година на връщана от друга почивка минахме плез  Банкок. Най-добрите авиолинии с които сме летяли в тази посока са Ева Еър, за съжаление не знам дали все още някой ги представлява в бг. Летяла съм и със Сингапурските авиолнии, за които се твърди че са много добри, но от тези определено сме най-доволни. До Тайланд може да летиш през Виена, Амстердам, Франкфурт или през Истанбул. Аз лично през Москва не бих летяла, независимо че последния път като питах цената беше най-ниска. Мин. месец бях на тяхното летище и мога да направя сравнение. От всяка една агенция може да получиш цена на самол. билет и да си закупиш само билта. Бих ти препоръчала да се обадиш на Александър Тур, до сега винаги са ми предлагали най-удачни варианти на полети и най-добри цени на билети /друг е въпроса, че никога не сме си купували от тях/. Ако обаче не сте си купили още билети побързайте, в момента /януари - фувруари/ е изключително натоварено и ще хванете икономична класа ама на висока цена.   
За хотели може да видиш тук http://www.asiarooms.com/, да питаш в агенция и да сравниш цените, понякога в агенцията дават по-ниска цена, понякога в сайта.
От Банкок до Пукет може да летите с Air Asia това е нискобюджетна компания  и цените са много ниски имам познати, които са летели и не са имали никакви проблеми. Аз ще ги тествам може би, ама в нач. на март 

# 18
  • Мнения: 1 725
mi6i  мерси bouquet, тайланд ми е в листата за пътуване, затова събирам информация, въпреки че в близките месец- два едва ли ще успея да организирам нещо, тъй като ми е много натоварено с работни ангажименти, а и друга дестинация е на дневен ред  Wink Ще ги проверя Александър тур!

Момичета много полезна информация давате, може би ще е добре такива темички като Тайланд, Египет да се добавят в туристическия справочник, ако вече не са, де.

# 19
  • Мнения: 1 655
 Благодаря на тези които споделиха мнението си за Тайланд. Моля тези които са ходили, споделят интересни неща за Банкок и Пукет. Препоръчайте какво трябва да се види и посети. Разкажете нещо. Разгледах темата "Нова година", където има също за Тайланд.

# 20
  • Мнения: 750
Не се замисляй...Тайланд е невероятно местенце за по4ивка!Незнам дали има 4овек отишъл там...и да не му хареса!Ах какви спомени ме връхлетяха... WhistlingМиналата година октомври бяхме с мъжо в Тайланд-Сингапур,Банкок и Патая  за 2 седмици:party:!Спомени...спомени!Тази год.планувахме да ходим в Пукет...но бебето реши 4е ще се появи февруари и пътуването ни се размина SunglassesТам туристите са на такава по4ит...на ръце те носят Flutter!Ах...,нямам думи!Искам пак в Тайланд...!За аиолинии,визи и билети съвет немога да дам защото ние не пътувахме от БГ за Тайланд а от Африка!Но ще следя темета защото и ние ще ходим в Пукет другата зима...а и теми4ката е интересна  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 161
Виждам,че много хора са отговорили.Нямам какво да добавя,освен,че за мен Тайланд е едно от най-хубавите местенца,които съм посещавала.

# 22
  • Мнения: 5 475
Виждам,че много хора са отговорили.Нямам какво да добавя,освен,че за мен Тайланд е едно от най-хубавите местенца,които съм посещавала.

 Peace и аз съм на същото мнение!

# 23
  • Мнения: 562
Момичета, и ние си мислим за разходка до Тайланд, но се колебаем кой остров да изберем - Пукет или Ко Самуи  newsm78
Ако има някой,който е бил и на Ко Самуи, да казва впечатления  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 11 747
Нямам лични впечатления от Самуи,но знам че островът е доста по-малък от Пукет,много по-спокойно е,няма толкова забавления!
На Пукет кипи живот- там има дискотеки,рок барове,магазини,ресторанти,шоу спектакли,паркове с животни и цветя,резервати,забавления с АТВ-та,слонове,рафтове,лодки,корабчета,канута,скоростни катери.... незнам има ли нещо дето да го няма там,а пропуснах риболов,Скуба дайвинг,масажи.
Самуи е за романтика и спокойствие,а Пукет е за приключения!Хубавото на Пукет е,че ако искаш спокойствие може да ти осигури и това! Peace

# 25
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Тайланд е магия!!! Не знам човек ,който е бил там и да не иска пак да отиде!!!!! Искам пак!!! Ей сега да ми направят едно масажче, няма да е зле!!!!Там е пълно спокойствие, плажове, удоволствия, купони и най -вече -евтино!!!!Все едно си попаднал в рая!!!! Grinning

# 26
  • Мнения: 6 167
Смятам да посетя Тайланд. Почивка Пукет и Банкок. Искам да науча повече от хора посетили тази страна.Споделете вашите впечатления и кое трябва да се види там.

Пукет: Препоръчвам ти плажа Ката Бийч. Избягвай Патонг бийч. Задължително пица при Мауро ( Патонг Бийч). Можеш да правиш обиколки на о-ва със слонове, да си наемеш моторче да обикаляш, екскурзии до съседните островчета. Успех, ние тази година не успяхме да се класираме за билети, но другата с бебе или без сме там!  bouquet

# 27
  • Мнения: 6 167
Смятам да посетя Тайланд. Почивка Пукет и Банкок. Искам да науча повече от хора посетили тази страна.Споделете вашите впечатления и кое трябва да се види там.

Пукет: Препоръчвам ти плажа Ката Бийч. Избягвай Патонг бийч. Задължително пица при Мауро ( Патонг Бийч). Можеш да правиш обиколки на о-ва със слонове, да си наемеш моторче да обикаляш, екскурзии до съседните островчета. Успех, ние тази година не успяхме да се класираме за билети, но другата с бебе или без сме там!  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 099
Засега ми е несбъдната мечта...
По мои впечатления, който е ходил, не би отказал още!

# 29
  • Мнения: 3 423
Смятам да посетя Тайланд. Почивка Пукет и Банкок. Искам да науча повече от хора посетили тази страна.Споделете вашите впечатления и кое трябва да се види там.

Пукет: Препоръчвам ти плажа Ката Бийч. Избягвай Патонг бийч. Задължително пица при Мауро ( Патонг Бийч). Можеш да правиш обиколки на о-ва със слонове, да си наемеш моторче да обикаляш, екскурзии до съседните островчета. Успех, ние тази година не успяхме да се класираме за билети, но другата с бебе или без сме там!  bouquet


да наистина Патонг бийч не е добър плажа,пълно е с улични търговци и масажистки
Засега ми е несбъдната мечта...
По мои впечатления, който е ходил, не би отказал още!
аз не бих ходила повече там,въпреки ,че страшно ми хареса-предпочитам нови места Peace

Общи условия

Активация на акаунт