Съвет за рокля

  • 4 858
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 140
И двете рокли са просто супер.
Ама втората е по, по най плюс цветето в косите...изобщо супер.

# 76
  • Мнения: 7 474
И двете са страхотни, но май първата ми харесва една идея повече  Peace

# 77
  • Мнения: 126
И аз си мислех,че са булчински рокли.Страхотни са и двете.

# 78
  • Мнения: 2 386
Мислех,че избираме рокля за булка...и харесам много втората рокля..
Но за бал първата ми се струва по-подходяща АКО дантелите са от друга материя..

# 79
  • Мнения: 372
Нито едната не бих облякла - нито за бал, нито за сватба, въпреки че иначе са красиви... За сватба са по-подходящи обаче:D  Аз на моя бал бях със семпъл костюм с панталон и винаги ми е изглеждало неадекватно труфенето, киченето и помпозността в облеклото по абитурентските балове...

# 80
  • София
  • Мнения: 3 205
Нито едната не бих облякла - нито за бал, нито за сватба, въпреки че иначе са красиви... За сватба са по-подходящи обаче:D  Аз на моя бал бях със семпъл костюм с панталон и винаги ми е изглеждало неадекватно труфенето, киченето и помпозността в облеклото по абитурентските балове...
Въпрос на вкус, гледна точка и ред други неща. Аз искам нещо по-по-най, но не твърдя, че е единствено правилното.  И, според моите лични предпочитания първата е по-практична защото може да се направи с 2 поли, а и ми харесва мъъничко повече като че ли.

# 81
  • Мнения: 1 339
Няма да сгрешиш с първия модел  Peace  Я кажи къде ги гледаш тези рокли, че и мен ме чака бал да разгледам и аз някакви модели Simple Smile

# 82
  • Мнения: 194
Роклите са чудесни за сватба! Лично аз мисля, че за бал не са много подходящи. Но за сватба, втората рокля е прелестна!

# 83
  • София
  • Мнения: 117
Втората рокля е доста по-стилна и по прибрана смятам че с нея ще обереш точките!  Wink:

# 84
  • Мнения: 1 063
Лично на мен втората ми допада повече, в нея има стил и лекота/не те натоварва като я гледаш Laughing/.Но ми е интересно кой ще ги изработи/не са никак лесни/, или са така готови в някоя булчинска къща?

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 6 518
Щом става въпрос за бал мисля,че стилът на втората рокля е по-подходящ .Дори е добре да е по-семпла + цветето задължително.

# 86
  • Мнения: 680
втората Peace

# 87
  • Мнения: 2 229
Щом е за бал не мисля че са подходящи. newsm78

Първата по-става, защото не е изцяло бяла...моделите са супер, обаче ако са в друг цвят... Thinking Просто това са си булченски рокли и за бал ще бъде смешно, намери си подобни модели, но не бели просто. Peace

# 88
  • Мнения: 123
Първата определено ми грабна окото, но и аз смятам, че не са подходящи и двете за бал...доста са "обемни" - типично сватбени...може би трябва подобен модел, но малко по-семпъл  Thinking

# 89
  • София
  • Мнения: 3 205
Щом е за бал не мисля че са подходящи. newsm78

Първата по-става, защото не е изцяло бяла...моделите са супер, обаче ако са в друг цвят... Thinking Просто това са си булченски рокли и за бал ще бъде смешно, намери си подобни модели, но не бели просто. Peace


Цветът е най-малкият проблем, естествено може да се смени. Но може би е момента да поясня, че съм си височка /175 ги докарвам/, така че обемните рокли са подходящи за момичета с моето телосложение.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт