Проблем със спането следобед

  • 1 577
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 425
Когато Вики се научи да прескача решетката на кошарата, бяхме точно както си го описала и ти. Реших, че няма смисъл от решетката и я махнахме. Първите няколко вечери падаше като круша  Mr. Green Но послахме меки одеала, че да пада на меко и й обясних, че е вече голяма и ще спи без решетка като големите каки, и тя очудващо ме разбра.
Но на обяд не искаше да заспива и се наложи да я приспиваме. И сега сме така. разказваме приказка и после заспива.

# 31
  • Мнения: 512
Милички, най-искрено ви съчувствам!
Без времето, през което моят звяр спи през деня, бих откачила напълно!
Но съм свидетел на един кошмар - на съседката ми детенцето изобщо не спеше през деня и като съвсем малко бебе! А вечер вилнееше до 23 часа и те бяха на ръба на нервното изтощение. Направо бях изумена - мойто спеше по 3 часа, а нейното - най-много по 15 минутки следобед и то насила, те лягат до него, пускат щори да затъмняват стаята, приказки, биберони в устата до 3 год. - само и само да дремне.... Притесняваха се хората, знаеха, че е важно малкото дете да спи. Обаче напук на всичко детенцето си е здраво, енергично и изобщо не му личи да му липсва дневният сън.
Така че - има такива дечица, просто се въоръжете с търпение, намерете им някакво занимание, та и вие да си отдъхнете и  - успех!
 Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт