отказвате ли секс на мъжа си?

  • 12 011
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
И аз имам същия проблем-и моят мъж се сърди, а освен това започват и сцени на ревност, защото решава че го правя с друг. А истината е че в повечето случаи съм просто много уморена-работа, къща,дете и честно казано само помирисвам възглавницата и съм до там.
Но няма какво да се направи-не сме роботи.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не, той ми отказва  Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 750
Мноооооого радко му отказвам,като например в4ера WhistlingАма той си ми е разбран и не се сърди...та и как да се сърди,скоро влизам в 9-ят месец и не ми е до секс когато бебка се е разритала като за световно Confused!А той не ми е отказвал досега Party

# 19
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
рядко ни се случва да му отказвам, нормално е да се случи да не сме на една вълна, разбран е и не ми се сърди, но знам че му става неприятно като му секна желанието затова не го правя, а и на мен често ми се случва апетита да ми дойде с яденето

# 20
  • Мнения: 4 621
Отказвам. И той определено ми се сърди. Confused Не обичам секс по всяко време, какво да направя...
И при нас е така Confused

# 21
  • Мнения: X
До сега не съм му отказвала, но вече няма да е така.

# 22
  • Мнения: 588
Случва се и да отказвам, особено като съм много изморена Confused Confusedи той ми се сърди, понякога даже много сериозно ми се сърди Twisted Evil и трябва после да се реванширам с нещо, или да правя доста дълго време мили очички  Blush Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 453
Да, както аз така  и той го прави понякога. Мисля, че е съвсем нормално двама души да не са всеки път на една и съща "честота" по едно и също време.
много точно казано  Peace
Peace Peace

# 24
  • Мнения: 891
Понякога му отказвам и той не се сърди  Hug нали ми е добра душица

# 25
  • Мнения: 4 053
АААА, отказвам си му отвреме- навреме  Shocked
То, не може всеки път, като му се допика и се пипне, да се сети за мене  Sick
Еми, аз да не съм робот  Mr. Green

еми,така де  Crossing Arms
сърди ми се и го прави на проблем ooooh!

# 26
  • Мнения: 6 904
Отказвам му. То ако не му отказвах сигурно изобщо нямаше да мога да пиша във форума, защото изобщо нямаше да ставам от леглото. А той се сърди само понякога.

# 27
  • Мнения: 5 393
До сега не се е случвало да му откажа, както и той на мен. Просто си усещаме кога не сме в настроение и изобщо не става на въпрос в такива моменти.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 621
Много рядко се е случвало и то ако наистина имам обективни причини. Той обаче е от разбраните и не се сърди, въпреки че не му става много приятно. Wink

# 29
  • Мнения: 1 564
и двамата си отказваме от време на време. той определено се сърди Crossing Arms, въпреки че няма право Naughty, защото и той ми отказва
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И при нас е така. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт