отказвате ли секс на мъжа си?

  • 11 975
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 2 104
случва се
когато аз му откажа, той проявява разбиране и не се цупи, но ако той ми откаже, става страшно Mr. Green

# 181
  • Мнения: 332
Аз му отказвам, когато вечер съм уморена, а той никога, даже понякога, когато го виждам колко е изморен му се чудя, как изобщо се сеща за секс.  Laughing

# 182
  • BG
  • Мнения: 2 217
Отказвала съм му понякога и сега малко редуцирахме. В момента се виждаме от дъжд на вятър (известно време живеем на различни места) и затова е по-лесно да съм винаги готова когато поиска. Преди си мислех, че съм сексуална натура, но откакто познавам моята мила половинка си промених мнението. Него, ако го пита човек, няма семейство което поне  Shocked 2 пъти на ден да не го прави. И това било малко, но от него да минело. Каза, че всички, които твърдели обратното си измисляли.  Попита ме кой бил този мъж, който като си легнел до жената да не я пожелаел?! Как да го убедя, че греши?!  Thinking И понеже не намерих начин - съгласявам се!
Определено се сърди като му отказвам, но ако зависеше от него - нямаше да ставаме от леглото!  Blush
Затова залагам на златната среда - гледам да не му отказвам често!  Naughty

# 183
  • Мнения: 1 456
Аз му отказвам, когато вечер съм уморена, а той никога, даже понякога, когато го виждам колко е изморен му се чудя, как изобщо се сеща за секс.  Laughing

И аз така  Peace

# 184
Да, рядко но се случва......а ако нещо е згафил - задължително! Wink

# 185
  • София
  • Мнения: 171
Не мога да си представя да му откажа luvbed

# 186
  • Мнения: 313
Случвало ми се е, поради различни причини. Винаги намирам разбиране и няма сърдити.

# 187
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Отказвала съм му и то не един или два пъти. Никога не ми се е цупили или натяквал. Той на мен обаче май не е отказвал. Thinking

# 188
  • Видин
  • Мнения: 961
аз ли съм единствената жена на която мъжът й постоянно й отказва секс!!?? от години е така и честно казано като погледна назад не съм вярвала че е възможно да се издържи на това. едва го накарах да ми направи бебе, макар че от лятото ми беше обещал. позадържах новината с няколко седмици - да ме огрее още 1-2 пъти, че после като знам няма да ми пипне докато не родя и не спря да кърмя.
някоя от вас чувала ли е за подобни случаи? вече определено се замислям за раздяла, това постоянно сексуално недоволство рефлектира върху цялата ни връзка. а любовник не е решението от което имам нужда.
ех че станах дълга..

Боже, мила, просто не мога да повярвам! Ще накарам моя мъж да прочете това. Според него няма мъже които да не искат секс
по няколко пъти на ден!
И понеже аз му отказвам, защото не винаги съм във форма то се започват едни речи... че не го обичам, че вече не ме интересува и т.н. което е абсурдно, защото си го обичам както и в началото на нашата връзка.
Просто понякога искам само да се сгуша в него и това е...
 Hug


Общи условия

Активация на акаунт