отказвате ли секс на мъжа си?

  • 12 006
  • 188
  •   1
Отговори
# 60
  • на Север
  • Мнения: 503
малейййй, колко сте дашни  Mr. Green
май ще трябва да си взема поука ooooh!

# 61
  • Мнения: 46 517
Прабаба ми (лека й пръст), ме е учила да не отказвам на мъжа си, спазвам го  Blush

# 62
  • Мнения: 2 386
Сега няма да ми повярвате,но наистина никога не съм му отказвала-скоро говорихме за това.
По-скоро той ми се е изплъзвал няколко пъти Joy Joy
Леле,звуча като секс-терминатор,а съм си съвсем нормална.. Joy

# 63
  • Мнения: 215
Най-редовно  Laughing

# 64
  • на Север
  • Мнения: 503
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат Laughing

# 65
# 66
  • на Север
  • Мнения: 503

а колко пъти в седмицата си иска?

# 67
  • Мнения: 410
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат Laughing
Ама теб май наистина те е страх! Какво му има на двуразовия секс? Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 83
Аз също не отказвам. Wink luvbed  loveuuu

# 69
  • Мнения: X
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат :lol

"Малееее, блазе ти  Wink"- това от една "запретена" от докторите преди повече от 6 месеца  Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 1 244
Естествено, че му отказвам. И той ми е отказвал. Става въпрос, ако единият от двамата е много скапан. Никой на никого не се сърди, но после е ясно, че отказалият е длъжен на реванш.  Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 3 679
Почти не се случва, но ако се случи не се сърди...става още по настоятелен Rolling Eyes
newsm10

# 72
  • Мнения: 409
Не, не отказвам! Даже няма смисъл аз да поемам  hahaha инициативата да го съблазнявам, той ме съблазнява Joy

# 73
  • Мнения: 4 733
Рядко отказвам, но се случва ако нещо не съм в настроение. Номера ми минава, като обещая , че на сутринта или вечерта ще се реванширам Peace

# 74
  • Мнения: 824
ама вземете и пишете и по колко често ви искат, щото аз ако не отказвам по 2 пъти на ден не ми мърдат Laughing
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт