Тревожност,депресивни състояния

  • 1 246
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте, на 25г съм и страдам от тревожност и много лесно изпадам в депресивни състояния. Имам много страхове и стрес. Пия Клонарекс, (до скоро пиех Магнезий и Вечерна иглика) .
Искам да питам тези, които са минали през това ужасно състояние как се оправихте?
Също много често страдам от гадене и променлив вкус, а на последък и умора от нищо. Чела съм, че това са симптоми при това състояние, но винаги когато ми се гади а то е много често, отново започвам да се страхувам 😓 . Всеки съвет ще ми бъде от полза, бъдете здрави !!

# 1
  • Мнения: 170
Имаш ли спомен от какво се отключи това състояние при теб? Страдаш ли от придружаващи заболявания? Дай малко повече инфо.

Ходиш ли на терапия и дали имаш опит с нея? На мен само това ми помогна.
При мен тази тревожност се отключи преди повече от 10-на години, когато се преместих в чужбина и започнах да уча в университет, за щастие открих страхотен терапевт с които работим и до ден днешен.

# 2
  • Мнения: 35
Това състояние се отключи от един летен вирус и обезводняване. Това беше преди 3-4години. Не съм постоянно така, на моменти е, и не ходя на терапии.
Нямам други заболявания.
Много често имам гадене, от стрес мисля че е .. била съм на доктор и нямам проблеми односно това , вече незнам и аз

# 3
  • Мнения: 2 495
При гадене можеш да ползваш хомеопатичн препарат Ipeca 9CH. В капачката чрез завъратане на контейнерчето се изсипват 5 топченца и се слагат под езика. При нужда се повтаря. Евтини са и това ще ти донесе сигурност ,че можеш да се справяш с гаденето.  Може и да ти мине постепенно. Шишенцето е малко, лесно и удобно е да ги ползваш на всяко място.

# 4
  • Мнения: 35
Ще проверя дали го има тук, тъй като не съм в България. Благодаря ви💙

# 5
  • Мнения: 745
Здравейте, на 25г съм и страдам от тревожност и много лесно изпадам в депресивни състояния. Имам много страхове и стрес. Пия Клонарекс, (до скоро пиех Магнезий и Вечерна иглика) .
Искам да питам тези, които са минали през това ужасно състояние как се оправихте?
Също много често страдам от гадене и променлив вкус, а на последък и умора от нищо. Чела съм, че това са симптоми при това състояние, но винаги когато ми се гади а то е много често, отново започвам да се страхувам 😓 . Всеки съвет ще ми бъде от полза, бъдете здрави !!


Пробвай и омега 3

Общи условия

Активация на акаунт