Какво ще купя отново - 7

  • 94 980
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 30 209

Супер вкус, не много сладък, но е със захар, та не е за наяждане.

Разкош за сетивата, топят се в уста.
.
Zero sugar free също ни харесват (различните видове).
Schär са добри за нашия вкус.

# 691
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 869
А като състав как са, вкусът не е достатъчен критерий?

Тези са ни любими. Когато нещо ми е вкусно състав не гледам, защото не прекалявам с консумацията.

# 692
  • Мнения: 1 080
Аз да похваля това брашно за приготвяне на хляб в хлебопекарната. От всички пълнозърнести, които съм опитвала това ръжено прави чудесен хляб.
Открих го в Лекси Пловдив.

Последна редакция: сб, 13 яну 2024, 20:41 от Medika

# 693
  • In transit
  • Мнения: 11 985
+1. Всички брашна на Мливо са чудесни. В последно време ползвам само тях и съм във възторг. Дано да задържат качеството и за напред.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 163
По големите вериги има ли го това брашно?

# 695
  • In transit
  • Мнения: 11 985
По големите вериги има ли го това брашно?
Не, сравнително трудно се намира, не е масово. В магазините на Паркмарт се намира, където има такива, онлайн също става...вижте в сайта на фирмата, има списък с магазините, откъдето може да се купи.

# 696
  • софия
  • Мнения: 25 780
Да питам и при вас: някой отнякъде купувал ли е бутертесто без маргарин, палмово масло?
Беше споделяно, че има такова в Кауфланд, но колкото пъти ходя там, толкова пъти не го намирам. Чувствам се все едно търся Светия граал.

# 697
  • Мнения: 2 902
Да питам и при вас: някой отнякъде купувал ли е бутертесто без маргарин, палмово масло?
Беше споделяно, че има такова в Кауфланд, но колкото пъти ходя там, толкова пъти не го намирам. Чувствам се все едно търся Светия граал.
И аз само съм чувала за него, но не съм го срещала. Simple Smile Накрая минах на "направи си сам".

# 698
  • Мнения: 9 723
Това тесто в Кауфланд, ако не се бъркам май пак не беше изцяло с масло, просто имаше и масло. Вижте в Лидл, май и там съм гледала с масло.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Бутертесто само с масло съм купувала от Кауфланд, но го няма в постоянния асортимент. Пускат го около Коледа и Великден и е от серията Favorites. Тази Коледа обаче не го открих, поне във филиала, който посещавам.

# 700
  • In transit
  • Мнения: 11 985
Звънче, отдавна не се предлага бутертестото с масло в Кауфланд, за съжаление...повече от година го няма. Последно вземах такова от румънски Кауфланд, преди няколко месеца.

# 701
  • София
  • Мнения: 3 061
По големите вериги има ли го това брашно?
Провери на сайта на производителя адреси на магазините които го предлагат.Аз даже си поръчах чувал и ми го доставиха.

Да питам и при вас: някой отнякъде купувал ли е бутертесто без маргарин, палмово масло?
Беше споделяно, че има такова в Кауфланд, но колкото пъти ходя там, толкова пъти не го намирам. Чувствам се все едно търся Светия граал.
И аз съм така.Успокоикоих се,че не съм единствена в мъката си.

# 702
  • Мнения: 12 236
Ето го списъка с магазини и пекарни, които предлагат тяхните брашна

https://mlivo1937.com/%d1%82%d1%8a%d1%80%d0%b3%d0%be%d0%b2%d1%81 … 0%b5%d0%b6%d0%b0/

# 703
  • Мнения: 9 593
Ще ги пробвам и аз щом ги хвалите. Това силното за какво го ползвате, освен за козунаци?

# 704
  • Някъде там
  • Мнения: 16 219
Ще ги пробвам и аз щом ги хвалите. Това силното за какво го ползвате, освен за козунаци?
Аз да се включа, понеже чета а и аз съм много доволна.
Екстра силното ползвам за дърпана баница, за козунак, за пица също, както и за прясна паста.Два пъти съм правила и кроасани. Но понеже е трудоемко, рядко правя.
Силното си ползвам за всичко останало.Много съм доволна.
Взимам го от Лекси.
Другото не съм ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт