Модна къща- сериалът

  • 6 059
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • The wild, wild west
  • Мнения: 156
Изгледах го от край до край - заради тоалетите, които показват си струва... ааааах  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 115
На мен ми харесва, но успявам го гледам на две седмици веднъж, така че за мен е добре, че повтарят. Но вероятно, ако го гледам всеки ден, ще ми омръзне.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 457
На мен ми харесва, но успявам го гледам на две седмици веднъж, така че за мен е добре, че повтарят. Но вероятно, ако го гледам всеки ден, ще ми омръзне.
А, стига ти толкова, то с тези повторения тъкмо виждаш най-важното   Laughing

Мен ужасно ме дразнят тези повторения. По-зле е от Дързост и красота  ooooh! Аз го гледам за развлечение и заради готините актьори  Wink

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Разтоварващо сериалче,без сюжет,но с красиви актьори!
Мен ми допада,защото си е типично америкън-интриги,секс,лъжи и ми харесва и ,че е за мода.

И аз така...а и като няма друго интересно Wink


След цял ден нерви на работата се разтоварвам идеално с него! Харесва ми, че има много стил в обстановката, дрехите и т.н.

# 49
  • Мнения: 566
Ейййй тая Мария много ме изнерви тази серия

# 50
  • Мнения: 256
гледам го кефи ме актьорите са много яки Laughing

# 51
  • Мнения: 7 430
гледам го кефи ме актьорите са много яки Laughing

И мен това ме впечатлява - има за всекиго по нещо Peace

Доби - тя си е изнервяща по принцип Peace
Аз харесвам Уилям и Люк  Crossing Arms другите са ваши Wink

# 52
  • Мнения: 566
Дидке,
айде да си делнем Уилям и Люк.
Много ми харесва този сериал, направо чакам с нетърпение да стане време за него

# 53
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз пък си заплювам Ланс  Crossing Arms Laughing

# 54
  • Мнения: 91
Сюжетът му не ме грабва особено,но актьорите )като лица де) и дрешките им си ги бива.

# 55
  • Мнения: 885
А какво ще кажете за модна къща?Харесва ли ви?А дали може да го има някъде в нета за дърпане  Mr. Green
Филмчето е готино  и  има всички серии в DMCA-removal-from-Google

# 56
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Като изключим честите повторения и двете настъпани манекенки всичко друго е ОК. Обаче тези повторения направо ме убиват. Даже го потърсих из нета да го дръпна и да изгледаме само същественото но не го открих. Иначе свеката му е върла фенка и го гледаме редовно.

# 57
  • Мнения: 5 255
...Даже го потърсих из нета да го дръпна и да изгледаме само същественото но не го открих...

По горе съм дала линк с постера на филма - там има всички серии, дори повторенията от събота  Wink

Ето го пак - цък . Тук има също - цък Grinning

# 58
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мацки, казвайте кой убиха в днешната серия защото свеката го следи с голям интерес и няма да спи тази вечер от нерви. Стройла ме е сега да го търся по нета.
За негледалите - някой стреля по Мишел, Глория и Люк като искаше да уцели Мишел. Серията свърши със изстрела.

Мама, благодаря. Сега чак видях постинга ти.

# 59
  • Мнения: 5 255
Имаше изстрел, но с това завърши серията Grinning
Според мен с Глория ще се случи нещо  Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт