Според вас каква е причината да згубите бебчрто си?

  • 8 490
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 345
Защото ние сега с вас знаем какво е това БХС и др.такива изследвания и можем пожелание да си ги правим,но знаете ли колко жени нямат интернет и са невежи в тази област-така бях и аз.Та нали ходим при компетентни хора и разчитаме на тях,не може всеки да има компютър и интернет да знае какви изследвания да си направи.Просто нямам вече думи и сълзи не останаха. :

Дааам.... Rolling Eyes, колко невежа съм била и аз...................А, кой зане , можеше и да не се стигне до тук, ако бях "лекар" вместо лекаря!!!!!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 941
Защото ние сега с вас знаем какво е това БХС и др.такива изследвания и можем пожелание да си ги правим,но знаете ли колко жени нямат интернет и са невежи в тази област-така бях и аз.Та нали ходим при компетентни хора и разчитаме на тях,не може всеки да има компютър и интернет да знае какви изследвания да си направи.Просто нямам вече думи и сълзи не останаха. :

Дааам.... Rolling Eyes, колко невежа съм била и аз...................А, кой зане , можеше и да не се стигне до тук, ако бях "лекар" вместо лекаря!!!!!
В България това е начина, никога не се доверявайте само на един. Четири очи гледат по-добре от две. Ровете, търсете информация и правете всички изследвания, които мислите, че са ви необходими, дори и лекарите да викат "няма нужда"

# 62
  • Мнения: 656
Angela,много си права.За съжаление стигнах прекалено късно до този извод.Сега не мога да си простя глупостта ,че се доверих само на един лекар.Твърде късно.

# 63
  • Мнения: 1 369
Angela,много си права.За съжаление стигнах прекалено късно до този извод.Сега не мога да си простя глупостта ,че се доверих само на един лекар.Твърде късно.

Все едно аз съм го писала.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 941
Angela,много си права.За съжаление стигнах прекалено късно до този извод.Сега не мога да си простя глупостта ,че се доверих само на един лекар.Твърде късно.
Не се обвинявай... Това, което написах проумях чак след като препатих. Много съжалявам, че сполетелите ни нещастия ни карат да бъдем мнителни, но такова е положението в нашата мила родина. Дали и лекарите се учат обаче след като сгрешат  Tired

# 65
  • София
  • Мнения: 626
Едва ли.....те са толкова нагли.

# 66
  • Мнения: 1 165
При мен при4ината беше малформация на плода.Още през 2 месец му се е запу6ил единия бабрек и в следствие на това му се е образувала киста в стомахчето.Лошото е че моя "компетентен" лекар не забеляза нищо до 5 месец.Тогава ми каза че имам киста на плацентата и ме прати в болница за наблюдение.Само че ако беше киста на плацентата имаше начин да се оправят нещата.Последваха куп прегледи в други градове с надеждата че може да се направи нещо,но уви.Никои не е можел да го предотврати но този "компетентен" лекар които наблюдаваше бременността ми е трябвало да го види по рано,така щеше да е много по лесно за мен.Все пак до края на 3 месец се правят аборти...

# 67
  • Мнения: 345
Iliana_ , съжалявам мила.!!! Sad

# 68
  • Мнения: 2 700
Загубила съм една дъщеря при раждане. Беше лекарска грешка от недоглеждане. Имала съм тесен таз, а ме накараха да родя нормално. За малко и с втората ми дъщеря щеше да се случи същото, защото при всичките ми молби за секцио коментарът беше "Раждала с веднъж, ще родиш и втори път". Слава Богу, случайно дойде опитен лекар, който се намеси и ни спаси. Така и не разбрах името му, но го благославям вече почти 9 години.

# 69
  • Мнения: 4 700
Преди време писах в темата и отговорът ми бе6е лекарска немърливост. Преди месец раzбрах, че са били ТРИМА лекари. Лекарска некомпетентност, лекарска немърливост и недоглеждане. Това о6те повече zасили болката ми. Радвам се, че сега поне zнам къде ми е проблема и го лекувам. Крепи ме мисълта, че сега съм намерила МОЯТ доктор и се надявам скоро да се похваля отново, че съм бременна. Желая на всички от тоzи форум скоро да гу6кат малки пухкави бебета. Обичам ви и се радвам, че ви има. Давате ми утеха и сили да продължавам напред.   bouquet  Hug

# 70
  • Мнения: 3 166
mipetrova , стискам палци скоро да ни се похвалиш. А това , че вече знаеш причината и се бориш за отстранавянето й е огромна крачка към едно ново щастие.  Hug

# 71
  • Мнения: 4 700
svetlana_78 благодаря. Дай Боже всички да се похвалим скоро.  Hug

# 72
  • Мнения: 183
Причината за загубата на бебчо е преекламсия и отлепване на плацентата , постъпих в болницата със затихващи тонове на бебчо , умолявах за секцио , но ме пъхнаха в последната стая и не ми обърнаха внимание 5 часа.Родих нормално, но нашето малко момченце вече беше мъртво.Според мен беше просто лекарска немърливост.

# 73
  • Мнения: 345
rose_madder, много съжалявам за теб. Наистина е много тежко това, което ти се е случило. Просто акъла не ми го побира, как е възможно да оставят бебчето да се задуши по такъв ужасен начин. Как не им е грях на душата да не обърнат внимание? #Crazy #Cussing out Та това си е чисто убийство.  #2gunfireПросто нямам думи да изразя гнева си. Да е можело да родиш бебчето си живо и здраво, и да те мотаят докато животът му си отиде #Crazy. Наистина - много съжалявам.
Аз също родих моето момченце в 37г.с., но то вече беше ангелче, когато отидох в болницата.
Мир, на невинните им душички, не поели и глътка въздух........ Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 74
  • Мнения: 183
Проблема явно е бил да дам подкум , но тогава честно не ми беше до това , поне да ми бяха казали,да можех да го родя живо , но сега гледам напред , чакам друго бебче и се надявам да не стане нищо токова.Радвам се на ритничетат и всеки ден благодаря на Господ ,че ми даде втори шанс и аз да живея и да се радвам на малките неща.

Общи условия

Активация на акаунт