Аборт. Забременяване и износване след това - Тема 92

  • 16 547
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 597
Насито, аз предлагам, ти не си длъжна да се съгласяваш. Както го чувстваш.
И аз не чувам добре, не си сама. Grinning
Обаче моля ти се, поработи малко над самочувствието си. Не си позволявай да казваш на някой, който и да е, че едва ли има нужда от теб.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 513
Мини, аз се къпех с отрязана медицинска ръкавица върху абоката. Или найлон стегнат с ластик за коса. Разкачаха ми системата, за да мога да се изкъпя. След това ми я закачаха пак. Ако ти вливат Кормагнезин, той е нормално да затопля.

Наси, в Надежда е много тегаво, аз тая болница не я обичам хич. С рев съм бягала първо от един тъпак АГ който ми прецака бременността със заядливи коментари, вместо да ме консултира адекватно. Вторият път избягах с рев от репродуктивните, след като от некадърна стимулация ми изхвърлиха 8 от 9 яйцеклетки в коша. И да, генетиците са като щрауси - нямаш тромбофилия. Абе не беше мойто място. Там не обичат да задаваш въпроси и да мислиш.

# 17
  • Мнения: 4 597
Дели, сестрата дойде с един найлон, свали системата, затвори абоката, сложи найлона и ме залепи с лейкопласт. Каза че все се канела да вземе прозрачно фолио. Така най-добре щяло да се получи. Grinning
Ето я банката.

# 18
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 658
Мини , времето ще покаве не отказвам предложението , може пък да е добра Идея .
Дели да гадна Надежда ама исках да свършим там то мотане мотане . Сега пак се сдухах

# 19
  • София
  • Мнения: 7 513
Мини! Супер, супер! Това е някакъв коктейл твойто, важното е че помага.

А до Виена ти пожелавам да отидеш пак, с точицата, живот и здраве. В една от зенитните кули има страхотен аквариум. И мойте момичета съм си обещала да ги заведа някой ден.

Хайде утре вече всичко да е наред 🍀🍀🍀

Наси, не се сдухвай. Ще имаш тежки моменти, но важното е да ги преодолееш. Утрото е по-мъдро от вечерта, горе главата ❤️🤗

# 20
  • София
  • Мнения: 11 779
Този коктейл е но шпа,  папаверин, спазмолгон и още един ама кой беше не знам
Ех изпуснала си палачинките 😁 Ти при кой лекар се беше следила там ? Певтичиев ли?

# 21
  • Мнения: 4 597
Сега ще ги мисля тези палачинки. Joy Като ме пуснат, ще поискам мъжа ми да ми направи. При Манчев бях аз.

# 22
  • Мнения: 880
Запис и от мен с трети цикъл след аборта и преглед за резултати след 10 дни. Предполагам след това ще имаме зелена светлина.

# 23
  • Мнения: 4 597
Връщам се от преглед. За съжаление размерите са като от петък вечер. Утре сутрин ще ми направят кюретаж.
Ще търсим вече репродуктивен лекар. Трети пореден аборт ми е. Ако имате препоръки, давайте ги.

ПС, като ми е така тъпо и болно, искам да пафна една електронна цигара. Ще ги питам къде мога да ида да пуша и някой да ми донесе един вейп. Сега като се замисля и при предния аборт много ми се пишеше, когато беше спряло сърцето.

Последна редакция: пн, 12 юни 2023, 10:01 от Minnie.Mouse

# 24
  • София
  • Мнения: 324
Мини много съжалявам за неприятния развой на нещата, дано всичко мине бързо и безболезнено(психически най-вече)! Hearts

# 25
  • Мнения: 1 038
Мини, много съжалявам, че отново минаваш през това.. Имаш силни прегръдки! Heart

# 26
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 548
Съжалявам, Мини…. Ако харесваш Щерев, Мацето може да ти препоръча репрота там. За СтЗ май няма добри отзиви за такива.

# 27
  • Мнения: 4 597
Благодаря! Психически едва ли скоро ще мине.
За София се интересувам. Знам че в Стара Загора няма добри. Хематологът ми препоръча Станулов от Афродита. Каза че помогнал на нея и мъжа й.

# 28
  • Мнения: 880
Съжалявам, Мини! Sad

# 29
  • Мнения: 322
Съжалявам, Мини! Желая ти бързо да се възстановиш, особено психически. Не бях пушила от повече от половин година и след миседа миналата година пропуших отново - само за 3-4 месеца, но напълно те разбирам. Аз използвах времето да си сменя работата, да постигна мир със себе си и да се подготвя за по-здравословен начин на живот - спрях бирата и цигарите, започнах повече да спортувам, пуснах всички изследвания и чак, когато спря да ми е кофти да виждам бременни жени и започнах наистина да се радвам за приятелки, които ми казват, че очакват деца, осъзнах че съм готова за нови опити.

Искрено се надвам да е последен лош опит и следващия път бременността ти да е успешна! Прегръдки и бъдете силни с мъжа ти!

Общи условия

Активация на акаунт