Септемврийска мама сърчице ще види скоро на екрана

  • 12 826
  • 266
  •   1
Отговори
# 195
  • София,
  • Мнения: 150
Може Алисче,

аз не казвам, че е 100% истина, при моите приятелки е така - за това го споделих, да се повеселим със смятане!  Laughing

Айде майчета, стискам палци за утре всички да видим туптящи сърчица и после да се похвалим тук!

  bouquet

# 196
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен след като изчетох всичко и аз се записвам при вас, аз съм на 27, април ще стана на 28 и съм от Варна и аз имам една неуспешна бременност и колкото и да е досадно и мен ме е страх, но в една книжка за бременни четох, че всякакви такива терзания и страхове са напълно нормални както и смесените чуства и т.н.
Като четох за фолиевата киселина понеже и аз я пия месец преди да забременея и напълнях доста в първия момент си казах да ето виновника, но после като се замисля май наистина си е на психическа основа, още повече че гледам да си хапна от всичко, което ми се хапва "да не стане нещо" - суеверия колкото щеш, относно гаденето, на мен за сега само ми става лошо, но до повръщане не се е стигало, а аз изпитвам ужас от повръщане понеже веднъж за малко да се задуша от такова Sick. Аз също забелязах днес, че са ми излязли няколко пъпки - ужас ама ще го преживея, струва си всичко за малкото.
Работя на рецепция и давам по 12-часови смени, дневна нощна - два почивни и това много ме притеснява, наложи ми се да кажа на шефката в какво положение съм, че ще шият нови униформи и просто няма смисъл да ме включват, не че тая не ми е утесняла вече Blushама няма как ходя с разкопчани дрехи, между другото какво мислите за тесните дрехи, дали пречат на плодчето да се развива нормално.
Май стана едно дълго представяне ако знаете докато четях колко още ми се въртеше в главата да пиша, но забравих всичко е това е от мен, днес като се наспя след нощната ще ви навестя от вкъщи

# 197
  • Мнения: 64
Добро утро на всички, а за мен лека нощ; ето едно букетче за настроение



Весел и усмихнат ден милички

# 198
  • Мнения: 502
здрасти, cherry_spa newsm03
 добре дошла и лека нощ  smile3503
леко шишкавеене с нас  preggo
обаче дано вече да ти прекратят нощните смени
длъжни са по кодекса на труда

тесните дрехи пречат да, зависи колко са тесни де, но така или иначе пречат на нормалното кръвообращението и на всичко
защо да насилваме бебо да се свива излишно
то и без това му е достатъчно тясно там newsm62

# 199
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Добро утро мацки
да се отчета преди работа.На мен вчера  не ми беше много добре на корема.Чуствах го стегнат на буца-и се стреснах-започнах да си мизля разни глупости.И то май-от притиснение само си внушавам.
Добре дошла на новата мама-Варненка  bouquet.Абе ще мятаме срещички из Варна ми се струва. Mr. Green
Аз няма какво да се похваля само ви се оплаках  набързо.
Лек ден ви желая и цунки от мен-и чакаме новинки за  сърчицата  bouquet

# 200
Добро утро на слънчевите септрмврийки-бременлийки newsm51 Аз вчера бях на преглед, за да ми удължат болничния и ми дадоха още 20 дни. Прегледаха ме и ми казах, че структурата на плода била идеална, но въпреки че попитах сигурно 10 пъти дали е възможно пулс да се хване останах само с питането newsm45 Забравих да каже, че ходих при онази смотаната лекарка, която каза, че съм загубила бебо когато отидох с кървенето. Но нямаше начин, тя трябваше да ми удължи болничния. Аз така се надявах, че новините ще са хубави до край..... Сега пак съм в очакване - на 29 съм на преглед при доктора, който най-вероятно ще ми следи бремеността ако всичко е наред. Там вече ще стане ясно дали има пулс newsm17 за сега си лежа и гледам да не се сдухвам!
Добре, че сте вие да ме развеселявате! Толкова много се радвам след всяка новина за мъничко  Two Hearts
И на мен ми става ужасно лошо по няколко пъти на ден. Не съм повръщала, но ми е мнооооооого лошо и ми се вие свят понякога. Моля се да не пипна грип нищо, че никъде не излизам само по доктори. Вчера наример с мъжа ми изкарахме почти 4 часа в медицинския център. Бяхме с маски и приличахме на Дарт Вейдъровци  newsm62
Мислех си дали няма да е хубаво и ние съм мамите от София да си спретнем една среща на пролет?

# 201
  • Мнения: 104
Здравей, Cherry_spa  Hug
Добре дошла при нас  Flutter
Пази се много, кокошчица е права за нощните ти смени....
Пожелавам ти едно леко бременеене с всички момичета във този форум и най-вече в нашите теми  Rolling Eyes
Vinty, спокойно Simple Smile 29 е близо. Няма да усетиш кога ще се изтърколи, но според мен вече трябва да се вижда сърчицето и пулса на бебчето  newsm78
Аз петък си записах час при моята Док ..... че ми препоръча всяка седмица да ходя за да го държим изкъсо беболино...... а и имах едни нервозни дни напоследък, едни адски повръщания ..... че малко ме е страх да си призная  Praynig
Лек ден на всички и целувки от мен  Heart Eyes  bouquet

# 202
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Добро утро и от мен! Laughing

На всички мамчета, които днес са на преглед - да се връщате бързо и да ни зарадвате само с хубави новини!!! Grinning

Добре дошла при нас, cherry_spa! Желая ти да се чувстваш уютно тук и никакви лоши мисли да не ти минават през главата! Всичко ще е наред, бъди спокойна!!! Laughing

Имам едно процедурно предложение. Хайде на 1-вата страничка вместо първа/ втора/ трета бременност да пише просто 1-во, 2-ро, 3-то - визирам дете. Почти всички момичета имат неуспешни бременности, за които не искат да си спомнят. Пък и е важен резултатът, не опитите. Какво ще кажете?
Напълно одобрявам! Peace Ама и аз се чудя вече къде се загуби Tiarra, която така добре ни водеше "отчета"?!? Надявам се, че всичко с нея е наред и я очакваме да се появи съвсем скоричко! Simple Smile

А относно пола на бебето - по тази "схема" аз би трябвало да съм момче, а и за още примери се сещам, при които не пасва. Като стане въпрос за плануване на пола на бебето, винаги се сещам за братовчедка ми. Първото й детеце е момиченце. Много лесно и бързо раждане имаше и едва излезе от болницата, веднага започнаха да работят по въпроса за второто - момче. Тя беше хванала някакви схеми и действаха по тях - бяха се постарали да няма никакъв шанс да е момиче. И година и половина след първото бебе се сдобиха с близнаци - и двете момичета. Девойките вече поотраснаха и откакто се оженихме с мъжа ми, само ходят след мен и ме бъзикат "Мама ти е подготвила едни схеми, да вземеш да си ги вземеш и да действате по въпроса за момче". Wink Май ще трябва да ги послушам, понеже така си мечтая за близнаци... Wink

# 203
Ох FEMININE и аз като чета си мислех, че вчера на прегледа трябва да се види сърчице, но не съм сигурна дали тази лекарка изобщо има ясна представа какво е видеозон smile3511
щом повръщаш гледай да пиеш адски много течности, ти си знаеш сигурна съм newsm53

# 204
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Добро утро!
При мен нищо ново, чакам с нетърпение днешния преглед и се моля всичко да е наред  Praynig Маца, Бенич -  newsm10
Подкрепям предложението на кукла за промяната в представянето ни на 1-ва страница  Peace
Бенич, нашият татко, като разбра, че пак евентуално ще е имаме момче, каза, че ще опитваме до момиче  Wink
ани-бани, как си сега, мина ли ти стягането? Пази се и не мисли глупости  Peace
чери_спа, добре дошла и благодаря за цветята   bouquet Приятно прекарване до края с нас ти желая  Hug!

# 205
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте момичета,

и добре дошла на новата мама от Варна   bouquet ! Само хубави мигове те чакат тук при нас, както и всички нас - сигурна съм!
Мен такива трески ме тресат за прегледа след 3 часа, че направо нямам думи!
Толкова много съм притеснена, а си мисля че би трябвало всичко да е на ред! Дай боже да е така!
Инна, Маца довечера да се похвалите! Като мине прегледа ще ви пиша, пишете и вие!
Тиарра действително нещо се загуби - мисля че всичко е на ред, просто може да нямат интернет - знам ли? newsm78
А колкото до срещата на Софиянките - а съм с две вдигнати ръце!!!!
cherry_spa - колкото до нощните - така е - бременните не трябва да дават нощни, казвам ти го от собствен опит - и аз имам 5 нощни в месеца и с шефа сме се разбрали, че когато реша ще ми ги спре - говори и ти с твоята шефка!

vinty не се притеснявай мила, има толкова загубени доктори, че дори и да го е видяла, може да не ти е казала!
Анири колкото за пола на бебето, мисля че всичко е бабини диветини, но споделих с вас, защото при моите приятелки е така, пък на мен много ми се иска момиче, та за това така искренно вярвам в това!  newsm78

# 206
  • София
  • Мнения: 771
Здравейте момичета!

Покрай мен нищо ново, лошо ми е всеки ден, по всяко време. За това реших с малкия да отидем за известно време на гости при майка ми, защото не мога да го пусна на ясла в този грип, а вкъщи ми е трудно да му готвя. Само като отворя хладилника и ми прилошава. Така че, ще направим една ваканция, все пак ще мога да чета и да пиша и от там.

Относно схемата за пола, ако се окаже вярна, трябва да се гръмна. Още едно момче ще ме довърши. Искам си момиченце. И аз съм се зарекла, че ако и сега е момче, ще раждам трето.

Добре дошла при нас чери_спа и лека бременност.

# 207
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Beni4, стига си се притеснявала за прегледа!!! Всичко ще е наред! Чакаме те да се хвалиш после! Wink
А за пола на бебенце - желая и на теб, и на kali момиченца, щом такива сте си ги поръчали, но пък ако не ви се получи, ще се бременее отново, какво да се прави Mr. Green - тамън, живот и здраве, може пак да бременеем заедно. Wink

# 208
  • София,
  • Мнения: 150
Ето ни и нас - Септемврийки 2007!
Най-много бебчета чакаме на 11.09
   preggo cherry_spa 27г. Варна - първо дете
   preggo bojo3003 (Нина) - 25 г., второ дете
   preggo  кокошчица
   preggo muna33, Бургас, второ дете
   preggo shushi, 28г. Бургас, първо дете
   preggo marina_79, 27г., първо дете
   preggo Karen
   preggo Printy
   preggo Кукла
   preggo Боряна
   preggo Дени
   preggo idiotova
   preggo Keralain
   preggo Вася, 27г., Пловдив - първо дете

01. 09. 2007

   preggo kali, 27 г., София, второ дете 
   preggo Tiarra, 28 г., София, първо дете

02.09.2007г

   preggo mileta, 28 г., второ дете
   preggo FEMININE, 25 г., първо дете

03.09.2007

   preggo Hellche, 24 г., първо дете
   preggo mackomacko, 25 г.,София, първо дете

07.09.2007

   preggo matsa80, 26 г., София, първо дете

08.09.2007

   preggo Анири, 26 г., първо дете
   preggo nadiq, 24 г., първо дете

09.09.2007г.

   preggo ani-bani , 23г., Варна, второ дете
   preggo vinty, 28г., София първо дете
   preggo dida76, 31г., първо дете

11.09.07г

    preggo St.Anger, 28 г.,  първо дете
    preggo alis11, 35 г., Варна, трето дете
    preggo Beni4, 31 г., София, второ дете
    preggo miss_mimi

12.09.07г

    preggo thumbalina, 27 г., София, второ дете
    preggo Inna, 30 г., Кърджали, второ дете

13.09.07г

    preggo Snejana_G, 31 г., Пазарджик

15.09.07г

    preggo Mari_Pz, 30 г., Пазарджик,  първо дете
    preggo heureuse, Монреал, Канада

16.09.07г

     preggo trex

17.09.07г

    preggo kalaka, 25г, София,  първо дете

26.09.07г

   preggo elektra86, 20г, София

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 11:57 от Beni4

# 209
Beni4  няма страшно миличка, сигурна съм, че всичко ще е повече от супер!
ani-bani как си днес? Мина ли коремчето?
На всички мами, които днес ще ходят на доктор - УСПЕХ newsm10

Общи условия

Активация на акаунт