пак свекървите

  • 1 570
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Ох, милата напълно те разбирам. Аз имах същия проблем. Моята също беше отврат. Докато бях бременна до 5 месец ми натякваше, че не ми иска детето, защото било момче. Следващите 4 ми натякваше как трябвало да го кръстя на дядо му. Mr. Green Като се роди започна едно бъркане, каквото и да й кажехме не било така, и още един куп такива. Мълчах, мълчах докато на 8 месеца не му даде пържена кайма и вече стана страшно. Така се развиках, че даже и мъжа ми не смя да каже гък. И от тогава малко се промени. Но пак прави забележки от рода малък бил да му се мият зъбите ( на 2г.), щяла да го облича както намери за добре и го тъпче само със сладкиши. Много е важно, че мъжа ти е на твоето мнение. Вземи й ключа и  я изгони.

# 16
  • Мнения: 25 600
Ева, като ти чета писанията, ме загложди един въпрос, много те моля да ми отговориш честно.
Ъъъъ, твоя мъж сам ли се къпе или маминка идва да му изтрие гръбчето? А тебе да те е наричала фльорца и мутреса?
Не знам откъде ми хрумна, асоциация някаква май...

# 17
  • Мнения: 679
Стягаш си задника и си гледаш сама детето, без да чакаш от нея помощ нито за него, нито за домакинството.
Сменяш си бравата и я пускаш у вас само след изрична покана. Като дойде, се държиш с нея като с височайша гостенка, без да й даваш да мръдне от мястото си, камо ли да ти върши работата. Твърдо й заявяваш, че всяка жена трябва да си знае собствения дом и собствената кухня и толкова. Тя на гости у вас, ти на гости у тях.
Стиска ли ти да го направиш?  Mr. Green
newsm10
Много точно казано. Поради факта, че след време може да ми се натяква, че някой е помагал да си гледаме детето, твърдо държа да се справяме сами с тати. И за да няма после - ама аз им гледах детето - всеки да си знае къщата!

# 18
  • Мнения: 1 058
Ох свекърви! Как да не ги убие човек.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Кофти ситуация.
Ако бях на твое място (и аз имам проблеми със свеки, но все още нямам дете) бих постъпила по следния начин:
1. Изземваш и ключовете от апартамента - така няма да влиза и излиза когато си поиска и ще и се наложи да звъни. (Ние не сме дали ключове нито на моите, нито на неговите родители и сме си много добре).
2. Говориш с мъжа си да и насвие сърмите малко. Той е единствения човек, който може да го направи. Все пак тя е негова майка и той трябва да и сложи ограничения.
3. Опитай се да не мислиш за нея и гледай да се виждате колкото се може по-рядко.

Желая ти успех!
Е това е хубава приказка!Аз така си реших проблемите с милата ми свекърва!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 345
Ева, като ти чета писанията, ме загложди един въпрос, много те моля да ми отговориш честно.
Ъъъъ, твоя мъж сам ли се къпе или маминка идва да му изтрие гръбчето? А тебе да те е наричала фльорца и мутреса?
Не знам откъде ми хрумна, асоциация някаква май...

ха ха направо ме разсмя а сега сериозно абе сам си се къпе милия, но преди години един единствен път я намерих в спалнята нощес като бах отишла до тоалетна и такава шумотевица вдигнах че не се повтори т.е. опита ама си бях заключила малко крясъци имаше защо сме се заключили от нея ама никой не се постара даже и да я изслуша опита се да ми каже че си била в нейната къща и ще си влиза както си иска и когато си иска ама нещо не стана

Общи условия

Активация на акаунт