Клуб "Полицейска съпруга" - 8 тема

  • 15 148
  • 171
  •   1
Отговори
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Не знам дали съм се справила, защото от години не съм го правила. Май вече е време за нова тема.

# 1
  • Мнения: 430
Не знам дали съм се справила, защото от години не съм го правила. Май вече е време за нова тема.

Благодаря за новата тема, весело и здраво лято на всички. Нека споделяме и коментираме само добри неща. В този ред на мисли - хубаво е, който се върне от почивка в МВР базите това лято, да драсне два-три реда. Така ще има актуална информация и няма да се питаме постоянно за това и онова.

# 2
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Не знам дали съм се справила, защото от години не съм го правила. Май вече е време за нова тема.

Благодаря за новата тема, весело и здраво лято на всички. Нека споделяме и коментираме само добри неща. В този ред на мисли - хубаво е, който се върне от почивка в МВР базите това лято, да драсне два-три реда. Така ще има актуална информация и няма да се питаме постоянно за това и онова.

Чудесна идея polij. Ние ще сме през август на море в Лазур Несебър, много ще се радвам когато някой се върне да ми покаже и снимки на стаите, че до сега там не сме ходили и ми е притеснено - какво има, какво няма, как изглежда...?

# 3
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Запис да не ви изпусна.

# 4
  • Мнения: 4 208
Тази година не се класирахме и инфо от мен - тц. Ама ако някой се добере до телефон на базата в Балчик ще се радвам да сподели.

# 5
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Благодаря за темата. Чак от 17 август сме на почивка и тогава ще споделя.

# 6
  • Мнения: 155
Ние сме от 22.06 в Китен. До сега не сме били там. Някои бил ли е тази година или миналата и да сподели

# 7
  • Мнения: 1 456
Ние сме от 22.06 в Китен. До сега не сме били там. Някои бил ли е тази година или миналата и да сподели
Ние бяхме в Китен по- миналата година. Малко е мизерно по моите стандарти, купувахме си ароматизатори, тоалетна хартия и др. първите дни. Блокът е точно на плажа и е много удобно. Плажът е супер. Седяхме по цял ден на плажа. Храненето е в рамките на 25 минути и на обяд имаше две ястия- постно и готвено  с месо. Децата обядваха на плажа, от заведенията. Ние бяхме на 9- тия етаж, с гледка към плажа и това също беше супер. Бяхме 2- ма възрастни с две деца и всеки си имаше единично легло, а не дивани и фотьойли. Имаше родопски одеяла, които не сме ползвали и спяхме на затворени врати и прозорци, че си ставаше хладно нощем. На финала решихме, че почивката ни е била доста добра, предвид че за първи път отидохме на наша база. Децата се запознаха с други деца и се забавляваха по цяла вечер, ние си починахме Simple Smile Както се казва като оставиш това- онова беше супер почивката Simple Smile
Вземете си кърпи за къпане, защото наличните бяха чисти, но захабени. Ако има нещо друго, питайте  Simple Smile

# 8
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Ние сме от 22.06 в Китен. До сега не сме били там. Някои бил ли е тази година или миналата и да сподели

На Китен последно бяхме през 2021 г. Най-много сме ходили там, около 7-8 пъти. На мен лично ми харесва базата, чисто е /то зависи кой какво очаква/. Личи си, че много отдавна не е правен основен ремонт, в смисъл, че плочките са стари, душовете, батериите, но пък е чистичко и прилично. Преди много години, когато отидохме за първи път, децата бяха малки и ни бяха дали стая с три легла и без климатик, гледаше към тенис корта. Малко ни беше тясно, но пък това, че нямаше климатик не беше проблем, понеже бяхме на нисък етаж и имаше хубава сянка. Не се усети жега. След това сме били все в 4-ки. /апартамент или както се води там/ - две отделни стаи с по две легла, отделни баня и тоалетна, изглед към морето /неповторимо/. Понеже ние със съпруга ми не сме претенциозни, храната ни харесваше. С две думи "Много е яко"  Wink Satisfied Дано и на Вас да Ви хареса. Когато се върнете ще кажеш.

# 9
  • Мнения: 1 314
Отзив от преди дни. Най-хубавото в базата на Китен беше храната.
Всичко останало е един голям компромис✌
И съм съгласна, че всичко опира до нагласата и предвид ниските цени няма как да е друго, но никой не заслужава да “ почива” сред такъв мизерен овехтял инвентар!
Родопските одеала от 83 ра са най - малкият проблем.!изтърбушен диван, на който няма как да седнеш,  многогодишни петна от нещо си по столовете…мазни  разнебитени шкафове и така нататък. 
Базата няма нищо общо с тази е Боровец. И като обстановка и дори персонал.
За другите не знам , не сме ходили. Ако е като тази - мерси.

# 10
  • Мнения: 4 208
Мда, подозирах, че е така. По други причини отказахме Китен. Заради Боровец се включвам. Там най-много ни допадна в сравнение с Несебър и Долна баня. Ама е след тотален ремонт. Когато успеят да реновират и другите бази също ще е супер и на тях. Дали ще дочакаме, обаче...

# 11
  • Мнения: 1 314
Кой ще дочака  😂
През 2018 та бяхме за първи път изобщо в база за отдих. Китен.
Не ми хареса, но беше след почивка в Гърция. Викам си, айде сега, глезотии - затова е усещането. Бях на Касандра, сега съм в Китен. Внушавам си недостатъци. Ако бяхме отишли първо в Камчатка, щеше много да ми хареса.
Пет години по-късно, храната вече де заявява електронно. Реновация и иновация се изчерпва до тук.
Между другото, приемат плащане само в брой. Мислели да сложат като информация,  но ( не разбрах какво било станало ) май не успяли…забравили ли - не знам.

# 12
  • Мнения: 1 456
inka2001 при нас храната не беше хубава, нито разнообразна когато ходихме, така че пак е напредък 😁 Децата на обяд ядяха по заведенията на плажа. Ние ходихме тогава, точно преди почивката ни на УАл хотел. Не бяхме ходили на наша база и решихме да кандидатстваме, за да си направим хем по- дълго море, хем да видим как е на такава база, пък и бюджетно. Като сложиш допълнителните разходи за храна не е кой знае колко бюджетно, де. Ако се направи ремонт ще е супер, но едва ли ще стане скоро. Тази година се заглеждахме в базата в Несебър и  може другата година да кандидатстваме. Чувам от колеги, че е по добре

# 13
  • Мнения: 290
Здравейте, да помоля за телефон на базата в Созопол....

# 14
  • Мнения: 155
Здравейте! Днес се връщаме от Китен. Базата е остаряла. Леглата са малко продънени. Но.. е чисто. момичетата се стараят. Храната не е разнообразна, но е вкусна. Имаше един торти за десерт, които бяха гадни. Единствено липсваха плодове за дерет. За 7 дни имаше два пъти-един път кайсии и един път ябълки. Местоположението е страхотно. Времето беше супер с изключение на понеделник. Ходихме до Приморско. Напарви ми впечатление , че в Приморско е по-евтино от Китен. Магазиннът до базата е скъп. Ако имате въпроси-насреща съм

Общи условия

Активация на акаунт