Падане от леглото

  • 679
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, тази вечер сина ми, на години и четири месеца, падна от леглото  и си удари главата, удари  я отзад, държах го буден 3ч., единствено започна дя хълма все едно ще повърне, но после спря( беше весел и си играе, но бързо заспа) обаче заспа дванадесет  часа....според вас кягво да правя  да го будя ли през нощта? Товя с хълцането притетнително  ли е? ( не е бил отпаднал, игра си, изплака веднагя). Утре сме на лекар!
Хубава вечер!

# 1
  • Мнения: 310
Здравейте, тази вечер сина ми, на години и четири месеца, падна от леглото  и си удари главата, удари  я отзад, държах го буден 3ч., единствено започна дя хълма все едно ще повърне, но после спря( беше весел и си играе, но бързо заспа) обаче заспа дванадесет  часа....според вас кягво да правя  да го будя ли през нощта? Товя с хълцането притетнително  ли е? ( не е бил отпаднал, игра си, изплака веднагя). Утре сме на лекар!
Хубава вечер!
Пишете после как е детенцето. Моето преди седмица падна от дивана, удари главата отзад, удра носа.... рев,писъци. На 5 +++ месеца

# 2
  • Мнения: 3
Добро утро, спал е сегя Ще ходим на лекар, нама нещо необичайно, но ище е рано ш мин си ме е страх, на 1.4м. сме!🙃 бързо да минава на Вас!

# 3
  • Мнения: 5 277
При удар на глава аз искам снимка. Вероятно детето е добре.

# 4
  • Мнения: 122
При удар на глава аз искам снимка. Вероятно детето е добре.
За съжаление снимка показва само, ако има травми по костите, което при толкова малко дете и при такова падане е почти невъзможно.

# 5
  • Мнения: 6 764
След като детето е координирано и не е повръщало, не би следвало да има проблем. Случвало се е 2 пъти малката да си удари главата. Не е имало последствия, наблюдавала съм я за координация и повръщане.

# 6
  • Мнения: 3
Здравейте, ходих  на преглед
, зя сега нещо му няма, играе си, весел е, мрънка когато ни и неговото шлш му се спи, но е добре, ще следя до 72ч.
Благодяра много на всички.  Бъдете здрави!😊

Общи условия

Активация на акаунт