В АГ кабинета, в който ходите има ли параван?

  • 2 743
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 700
има параван, а сега като е студено има и 4орапки zа еднократна уподреба да не ни е студено Simple Smile

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 443
Аз пък до сега където и да съм ходила винаги е имало параван. Но пък и да нямаше надали щях да се притеснявам. Нали все пак те преглеждат след това Wink
Абе ако ти се случи такова нещо може и да си промениш мнението.Вярно е,че те преглеждат.Ама повярвай ми,много е неловко докато се събличаш и докато се чудиш как да докопаш стола,че да си метнеш там дрехите и бельото.И какви стойки трябва да правиш,че да запазиш равновесие-няма чехли,нищо.Та,събуваш си ботушите и стъпваш в/у тях  Rolling Eyes после събуваш и панталона и пак върху ботушите стъпваш,след това пък бикините.После,хайде пак в ботушите,като преди това си позалитнал няколко пъти и си пообрал мръсотията от пода  Laughing (ами с този корем не може да се пази равновесие  Joy ) И гледаш много да не се бавиш,щото доктора и той се чуди накъде да се завърти,че да не те притеснява,и току се обърнал мислейки че си готова и видял част от стриптийза  Joy Абе сега ми е смешно,ама тогава ми беше много сконфузено,повярвай ми  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 439
имаше отделна стаичка,но чак пък нощничка newsm78

# 63
  • Мнения: 942
има параван, а сега като е студено има и 4орапки zа еднократна уподреба да не ни е студено Simple Smile
И при мен беше така

Общи условия

Активация на акаунт