Намерих 2

  • 22 882
  • 337
  •   2
Отговори
# 285
# 286
# 287
# 288
# 289
# 290
# 291
  • Мнения: 8 505



http://www.megaupload.com/?d=SYXCYH2J 9-12/2000г.
Има още 100-ина броя,но свалянето става много бавно.

# 292
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 831
Книжките за моделиране са готини, но откъде да си намерим материала за моделиране?

# 293
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Пак да питам относно тегленето на книжки от руския сайт librus.ru
И така избирам си книжка, давам "Загрузить e-book", след това се отваря адресът на книжката. Когато щракна върху него, се отваря "RapidShare" с една таблица, която има отметки някакви и два бутона - Premium и Free, а най-отгоре на страницата е написано това: "You want to download a file. Please scroll down to proceed", а под него е активен ето този текст: "We host your files for free! Click here to upload files". Дотук добре, а после какво да натисна? Значи натисках и бутона Free, както и активният текст, но нищо не се получава.  Моля ви, отново, но по-подробно да ми обясните как става "номера" със свалянето на книжките. Къде се дава кода и т.н.

# 294
  • Мнения: 8 505
Книжките за моделиране са готини, но откъде да си намерим материала за моделиране?

В първия брой на всяка година е показано как можеш да си го направиш сам.Освен това за някои от нещата може да се използва глина.

# 295
  • Мнения: 8 505
Мира,и при мен се получава същото доста често.Предполагам,че е изчерпан лимит или че разпознава IP-то (аз съм с реално)...не зная...Понякога ако отворя наведнъж 2-3 линка,още на втория ми изписва,че трябва да изчакам 93мин примерно.

# 296
  • Мнения: 399
Моля всички за помощ  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Този Megaupload не мога да го подкарам и това си е!  #2gunfire
Качила съм програмата на компютъра, но всеки път, когато кликна на някоя пусната от вас книга, все ми иска да качвам програмата - отново и отново!
А обясненията на Хипатия - еми изобщо не мога да стигна до там - да нанасям буквите в дясно и т.н.
Помагайте, кажете къде ми е грешката! Че ще се пукна от яд  #2gunfire
А на Sof - специални благодарности за помощта, тя си знае!

# 297
  • Мнения: 8 505
А след като я свали инсталира ли туулбара?Когато отвориш ИЕ (ако си с него) има ли горе около менютата надпис Мегаъплоуд?

# 298
  • Мнения: 1 072
След като натиснеш Free, попадаш на този прозорец:



следиш брояча, който определя времето до началото на свалянето. След това се появява този прозорец:



въвеждаш кода и даваш download. Това е. Като свалиш 1-2 книжки, лимитът ти за деня ще започне да се изчерпва. Ще се появи такъв прозорец:



който те подканя или да купиш премиум акаунт или да чакаш посочен брой минути. Успех.

# 299
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Само при мен ли librus.ru не се отвяря. Влязох само веднъж там още като пуснахте линка и след това въобще не ми се зарежда тоя сайт  newsm78. Някой  друг има ли подобен проблем. Много ме е яд, че много интересни книжки исках да си изтегля от там  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт