Удобна лятна количка - има ли такава???

  • 46 446
  • 600
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 335
http://www.bebeconfort.com/FR/prom_canne_vit.htm   много ми хареса тази количка,а да ми кажете каква и е цената,че тука във Варна не съм виждала такава.И дали я има в някой онлаин магазин.

# 61
  • Мнения: 1 599
http://www.bebeconfort.com/FR/prom_canne_vit.htm   много ми хареса тази количка,а да ми кажете каква и е цената,че тука във Варна не съм виждала такава.И дали я има в някой онлаин магазин.
Бяха писали, че е окло 280лв, не съм я виждала в онлайн магазините, а за Варна,,,не знам,,,

# 62
  • Мнения: 3 926
Объркала съм се ooooh! За Вива на Бебе Комфорт иде реч Grinning На нея й се регулират крачетата Grinning

# 63
  • Мнения: 335
Maris /благодаря ти.

# 64
  • Мнения: 1 599
За нищо, моля ти се

А някой ходил ли е в Бебе маркет, магазинът им в кв.Изток? Има ли изложени добро количество колички  Joy

И гледам,че Вита на Бебе Конфорт няма сенник, така ли е или бъркам? А Запа има ли?

# 65
  • София
  • Мнения: 2 896
Neonato Piuma и Cam Portofino, са 1:1, производителят е един и същ - CAM ' Il Mondo del Bambino. Но така или иначе си е супер количка. Мноооого лека наистина.

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 23:18 от Гуш

# 66
  • София
  • Мнения: 2 896
Я вижте какви прекрасни цветове са избарали от Неонато за Пиума - искаааам  Praynig







# 67
  • Мнения: 487
Аз имам Пиумата и току-що гласувах за нея... Единствения й недостатък е, че не й се вдига подложката за крачетата... Ама той моя синковец е дълъг и от 5-я месец виси извън всякакви колички, та не се впечатлявам.. Иначе е супер лека, с огормен кош, много лесна за сгъване и пренасяне и доста компактна...  Peace

# 68
  • Мнения: 795
tydy, тази количка я видях в магазин Малечко в София, в он-лайн магазин не съм я виждала,и за съжаление не попитах за цената! Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 2 896
http://www.bebeconfort.com/FR/prom_canne_vit.htm   много ми хареса тази количка,а да ми кажете каква и е цената,че тука във Варна не съм виждала такава.И дали я има в някой онлаин магазин.

Вижадала съм я в Малечко - много удобна за управление, супер лека, може би най-леката, която съм виждала, но с един огромен недостатък - само 1 положение на облегалката, изправено, това което се вижда от снимката. Цената май беше около 220 лв.

# 70
  • Мнения: 1 544
За нищо, моля ти се

А някой ходил ли е в Бебе маркет, магазинът им в кв.Изток? Има ли изложени добро количество колички  Joy

И гледам,че Вита на Бебе Конфорт няма сенник, така ли е или бъркам? А Запа има ли?

Zapa няма сенник което определено е минус поне според мен . А Вита на Бебе Конфорт  има ето я : http://www.damasha.ru/?m=c&g=10908096003&filter=&sort=&dir=

# 71
  • Мнения: 3 926
И Зап, и Вит имат сенници. Смятам, че е чист рекламен трик да ги показват без тях - изглеждат още по-малки Wink Освен това звучи много гръмко като точки отдолу - включен сенник; включен дъждобран Grinning За мен това не са екстри, а атрибути, без които количката не може Wink Ама как да им се намесиш на великите производители и вносители - дъждобран - 35-50 лв. Чанта 85-105 лв... Чадър 35-50 лв. изобщо цените са в едни диапазони ooooh! Но от собствен опит твърдя, че ако ще се дават пари за количка, всичко се връща. Всяка похарчена стотинка се връща многократно, особено на тези, които наистина не могат да живеят, без да се разхождат. ПРосто количката е продължение на ръцете ми... сигурно доста от вас са го усетили - онова странно чуввство, че нещо ти липсва, ако някой друг бута количката Wink Laughing

# 72
  • Мнения: 1 599
Асинка съгласна съм с теб Simple Smile а нали беше казала, че Вит има пулно легнало положение  newsm78 защото Гуш вика, че няма...е то е ясно, че на живо трябва да се види де...
Гуш, а тази Пиума не се ли води комбинирана?

Аз колкото гледам вита, толкова повече ме кефи,,,и вече почвам да се разубеждавам, че не митрябва кош чак толкова много  Joy  Joy  Joy като има сенник и различни нива на гръбчето е достатъчно  Joy

# 73
  • Мнения: 3 926
Аз за Вива говорех, не за Вит ooooh! Вит го водят със седалка тип "хамак". Не е твърда, а заема положението на детето до колкото е възможно при малкото плат, с който разполага Wink Иначе аз имам съмнения относно возията, предвид колелцата, но щом тук се включиха момичета с опит - съгласявам се. Пък и за това наистина е добре да се види на място, да се бутне и усети количката Grinning

# 74
  • Мнения: 1 599
Ееее, Асинка, и сега пк ме хвърли в размисъл  hahaha значи е като Запа

А вие с децата ли избирате количката или по собствено усмотрение? В смисъл слагате ли ги в количката и т.н. Simple Smile

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 08:58 от Maris

Общи условия

Активация на акаунт