Сладкиш с банани !

  • 22 876
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 427
На мен не ми се получи Sad Поне на външен вид-на вкус го докарах!Желатина ми май беше скапан, или пък прекалих с държането в топла вода за да го отлепя.... newsm78 Сложих и сушени череши-много добре се съчета с останалите съставки! Peace

# 76
  • Мнения: 622
Направих снощи сладкиша. Преди време бях купувала насипно нишесте, използвах го и сложих жълта боя за цвят. Много пъти съм правила крем нишесте и винаги става доста като количество. Този път обаче стана съвсем малко. Чудя се защо, при положение, че използвах прясно мляко според указанията...  Thinking Дали пък в готовите нишестета има набухватели или нещо от сорта...  Thinking Иначе сладкиша е хубав и изчезва със скоростта на светлината.  Joy

# 77
  • Мнения: 5 140
На мен не ми се получи Sad Поне на външен вид-на вкус го докарах!Желатина ми май беше скапан, или пък прекалих с държането в топла вода за да го отлепя.... newsm78 Сложих и сушени череши-много добре се съчета с останалите съставки! Peace

Най добър е желатина на д-р Йоткер, с българския нищо не става.

# 78
  • Мнения: 1 361
Уф, заради вас сега ще трябва да си купувам форма за кекс.  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 569
А желатина колко време се разтваря преди да се смеси с крема?

# 80
  • Мнения: 6 461
Изглежда страхотно и ще го пробвам.
  bouquet

# 81
  • Мнения: 4 191
Невероятен е!Мерси за рецептата!  bouquet

# 82
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Лео аз съм начинаеща кулинарка и нямам форма за кекс,става ли в обикновенна тава?

# 83
  • Мнения: 7 474
Лео аз съм начинаеща кулинарка и нямам форма за кекс,става ли в обикновенна тава?

Става в каквато имаш форма   Peace

# 84
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Благодаря за бързия отговор и искам да ти кажа,че си супер,дали някога ще съм поне наполовина добра колкото теб.

# 85
  • Мнения: 5 140
Бях го забравила сладкиша с бананите, и сега като видях темата се подсетих и ще го направя за уикенда. Peace

Лео пробва ли го с други кремчета и дали става с кремчетата пудинг на д-р Йоткер?

# 86
  • Мнения: 7 474
Лео пробва ли го с други кремчета и дали става с кремчетата пудинг на д-р Йоткер?

 Laughing Не съм, но нищо не пречи да се пробва Thinking

# 87
  • София
  • Мнения: 3 699
Реших и аз да го направя,но вместо с нишесте/не го обичам  Sick/ направих го с кисело мляко и желатин като Плодовата торта на Лео: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109068.msg1968340#msg1968340
Замених бананите с ананас ,сложих и малко от сиропа от консервата с ананаса и се получи ето това:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=170946&photo=30
Много е вкусно и леко- другия път ще пробвам и с банани
 Hug

# 88
Leo, newsm51 страхотна рецепта. Ще се пробвам да я направя. Дано успея newsm17

# 89
  • Toronto
  • Мнения: 683
Домързя ме да натопя формата в топла вода и съсипах външния вид. Сега правя втори сладкиш  Grinning Дано да успея да го обърна без произшествия този път. Иначе е много приятен на вкус.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт