Крем против целулит

  • 94 268
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 906
Много ми харесват антицелулитните сапуни на Рефан, ползвам ги вече 2 месеца, адски гот се чувствам след къпане с тях.
Аз също го харесвам, този който имам на Рефан. Според теб има ли ефект от него?

# 301
  • Варна
  • Мнения: 535
И аз използвам антицелулитната серия на Рефан и съм много доволна....според  мен ефект има. Кожата се стяга и  става много мека и гладка

# 302
  • София
  • Мнения: 965
мерси мерси мерси - почивните дни ще се покълча   bouquet
И да не забравиш да споделиш впечатленията си  Laughing.
Е как - много яасно - и ми се ще да са положителни Simple Smile
За сега съм видяла резултат само от Венус - но в момента го комбинирам едновременно и с дева-та...та не съм много сигурна - но паласките - почти ги няма  Hug

Ще споделиш ли какъв е този Венус  newsm78 Аз ползвам също Девата ама бих го комбинирала с този Венус дето казваш ти. Нямам против да се оттърва от паласките пък от което ще да е  Laughing

Ами  - Venus - има го в аптеките Ремедиум
Има дневен гел и нощен крем, който върви с фолио да се увиваш - но в тия жеги...забрави Crazy
Имат и много хубава кал, за която обач трвбва да имаш свободно врема - поне 40 минути да се намазваш и да стоиш с нея - иначе е мнооого хубава
Цените са около 15 - 18 лева

# 303
  • Мнения: 624
мерси мерси мерси - почивните дни ще се покълча   bouquet
И да не забравиш да споделиш впечатленията си  Laughing.
Е как - много яасно - и ми се ще да са положителни Simple Smile
За сега съм видяла резултат само от Венус - но в момента го комбинирам едновременно и с дева-та...та не съм много сигурна - но паласките - почти ги няма  Hug

Ще споделиш ли какъв е този Венус  newsm78 Аз ползвам също Девата ама бих го комбинирала с този Венус дето казваш ти. Нямам против да се оттърва от паласките пък от което ще да е  Laughing

Ами  - Venus - има го в аптеките Ремедиум
Има дневен гел и нощен крем, който върви с фолио да се увиваш - но в тия жеги...забрави Crazy
Имат и много хубава кал, за която обач трвбва да имаш свободно врема - поне 40 минути да се намазваш и да стоиш с нея - иначе е мнооого хубава
Цените са около 15 - 18 лева

 Peace Peace Peace











# 304
  • Мнения: 9 865
И аз използвам антицелулитната серия на Рефан и съм много доволна....според  мен ефект има. Кожата се стяга и  става много мека и гладка

Идеята на антицелулитните продукти е да повишат циркулацията на кръвта и така да се раздвиждат подкожните мазнини, каквито са и целулитните натрупвания. В този смисъл, това че един продукт прави кожата гладка и мекичка, не значи че действа. Не казвам, че твоят не действа, а просто ми се щеше да вметна.
Затова в повечето случай се изисква интензивно масажиране и то по-грубичко на засегнатите места, пиене на много вода и движение. Само в такава комбинация може да се очкава хубав резулатат.

# 305
  • Мнения: 23
Късна нощ е ,но децата спят и на спокойствие прочетох темата.Аз започнах да се мажа с маслото от хвойна на Икаров и засега съм доволна.Комбинирам го и с антицелулитния сапун на Рефан.Някой ползвал ли е маслото на Икаров от кипарис?Имате ли отзиви за кремовете на Рефан?

# 306
  • Мнения: 1 906
...
Аз започнах да се мажа с маслото от хвойна на Икаров и засега съм доволна.Комбинирам го и с антицелулитния сапун на Рефан.
...
Стои ли кожата мазна след нанасяне на маслото от хвойна?

# 307
  • Мнения: 23
Стои ли кожата мазна след нанасяне на маслото от хвойна?
[/quote]

      Наистина е мазна кожата и затова го използвам вечер преди лягане.Но то и на самата опаковка си пише, че това масло попива по-бавно и че е за по-продължителен масаж.Аз си го взех защото в магазина открих само него.Затова ме интересува другото масло от кипарис и то ли е толкова мазно,за него пише,че попива бързо.Иначе аз го използвам от месец и ми се струва,че действа.Чак умопомрачителен ефект няма, но и моя целулит особено след втората бременност доста се увеличи.През деня за сега се мажа с крема на Ейвън, но след отзивите тук за Даф,може да пробвам с него или със кремовете на Рефан,затова търся и отзиви за тях.

# 308
  • Мнения: 1 906
      Наистина е мазна кожата и затова го използвам вечер преди лягане.Но то и на самата опаковка си пише, че това масло попива по-бавно и че е за по-продължителен масаж.Аз си го взех защото в магазина открих само него.Затова ме интересува другото масло от кипарис и то ли е толкова мазно,за него пише,че попива бързо.Иначе аз го използвам от месец и ми се струва,че действа.Чак умопомрачителен ефект няма, но и моя целулит особено след втората бременност доста се увеличи.През деня за сега се мажа с крема на Ейвън, но след отзивите тук за Даф,може да пробвам с него или със кремовете на Рефан,затова търся и отзиви за тях.
Аз ползвам сапуна на Рефан. Дали има ефект от него не мога да кажа, защото използвам и двата крема на Дева. Горещо ти ги препоръчвам!!!

# 309
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
запис

# 310
  • Провинция
  • Мнения: 509
AURA SLIM за мен е Номер 1 Peace

Общи условия

Активация на акаунт