ЧДГ Варна

  • 1 604
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Моля някой да ми препоръча добра частна детска градина.Чебурашка няма свободни места.Цветни песъчинки също.Звънях на приятели директорката е супер несериозна все ще ми отвърне на обаждането и все много заета.Та моля помагайте детето ми е почти на 5год.
 Благодаря предварително на всички ❤

# 1
  • Мнения: 13 809
В "мечтатели" имам познати. Проблем е че в група не приемат повече от две деца със соп и то зависи от състоянието. Там е добре че от ДГ се прелива в частно училище. Сградата е в Левски.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте, дали имате успех с "Приятели"? Аз бих препоръчала "Мамината къща" и Детско селце, но са извън града. Аз не мога да си позволя да пътувам, ако се наложи. Иначе и двете градини са прекрасни.

# 3
  • Мнения: 90
Здравейте моето мнение е,че директорката на градината също и е и собственичка супер супер несериозна не я препоръчвам веднъж едно следващия път друго мила изглежда ама колко е…някак изкуствена ми беше през цялото време незнам всеки сам решава казвам моите впечатления какви са били.
Честно казано и аз търся все още не съм намерила частна детска градина добра незнам къде какво да търся вече времето си тече…Ако някоя мама може да препоръча изпитана детска градина ще съм и много благодарна.Бяхме днес в мечтатели кое не ми допадна народни танци имало всеки ден ами като майка на момче не съм съгласна с това и даже директорката каза знам как звучи на една майка на момченце народни танци но каза то е по скоро раздвижване някакви си неща там ми обяснява.Както казах всеки сам решава от моя списък тези две градинки отпаднаха ще се радвам ако някой може да предложи друга ❤

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Идвам само да кажа, че не препоръчвам Пам и Бу.

# 5
  • Мнения: 90
Радвам се че има хора като вас повечето нищо не споделят хубаво е да обменяме опит ❤Аз не препоръчвам Карин дом монтесори къща синът ми беше няколко месеца там.Причините бяха много

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Да, наистина е трудно да се намерят мнения за някой места - и хубави и лоши. Когато аз търсих преди 1 година се учудих, че повечето родители предпочитоха да ми пишат на лично съобщение, вместо коментари във фейсбук. Може би се притесняват, че госпожите ще видят коментарите. Не знам, не мога да си обясня.

# 7
  • Мнения: 90
Мен не ме ебе с извинение аз си го казвам това което мисля и в очите на учителите съм го казала и с директорката съм говорила нещата които не съм ги разбирала и не съм била съгласна съм била открита пред всички видях че няма промяна и за това реших да търся нова детска градина за сега резултат нула да видим къде ще попаднем.За мен хората които казват пишете ми на лично за повече инфо са хора само на думи клюкари лицемери нищо повече.Нека всички да знаем всички искаме най доброто за децата си…
Забравих да допълня ПОПИВАЩ УМ много неща бих казала за директорката но няма да си хабя думите с една дума Б…К.Бягайте далече

Последна редакция: пн, 14 авг 2023, 14:12 от Brizeida7

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 479
И ние ходихме да проведем разговор с директорката на ПОПИВАЩ УМ. Първоначално по сайта всичко ми изглеждаше супер - монтесори, двор, свободна игра. После обаче на самия разговор не се чувствах много гостоприемно, а директорката беше леко нападателна. Уж казаха, че няма проблем детето да е с памперс (на 2г), но вметнаха, че ще им е първата работа да го махнем. След което казаха, че ще го приемат чак след 1 година. Тоест като стане на 3г. Разбирам, че явно има много желаещи, но за мен това беше знак, че просто си подбират децата. После разменихме и няколко мейла и телефонни обаждания по различни въпроси, но някакси не беше много гладка и приятна комуникацията. И в крайна сметка се отказахме от там. Не знам дали е добро решение, но..

# 9
  • Мнения: 90
Абсолютно да тая си подбира децата към мен първо тръгна ама щом не говори има проблем и тази детска градина не смятам че ще е подходяща за него нищо незнае за сина ми само че е къснопроговарящ не ми позволи да продължа но и аз не си спестих думите вярвам че до ден днешен ме помни и никога няма да ме забрави това не са хора за мен

Общи условия

Активация на акаунт