Сиропът Стодал- закаква кашлица ?

  • 65 765
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 506
... някое от веществата в "бозата" е било подходящо за нея и е подействало добре...

... или просто е било плацебо ефект - има хора, на които мисълта, че пият "лекарство" им действа оздравително...

AQ, наистина ли е толкова сериозна работата с вредите Rolling Eyes Сега се замислих, че тази баба, която изпи нашия Стодал, и ужким и подейства, няколко седмици след това се разболя от пневмония с неизяснен произход, месеци наред беше зле, изпи седем антибиотика, лежа в болница, изобщо... Никога не съм се замисляла обаче, че може да има връзка  newsm78 (между другото Стодалът и го беше изписал лекар, аз само и го дадох да не си го купува)

# 16
  • Мнения: 2 019
Това е "хомеопатичен" буламач, най-добре не си давай парите. Каквото с него, това и без него.
Peace

# 17
  • Мнения: 3 537
Те тези сиропи до колкото знам подтискат кашлицата и я облекчеват, но не я лекуват.Така,че според мен си води детето на лекар и да му изпишат сиропче което ще го излекува,за да не се задълбочи нещо.А ти между другото си му давай  и облекчаващо сиропче.Аз съм доволна от Проспан и Хустагил, но на всеки организъм може да подейства различно. Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съм много доволна от прахчетата АСС - 100. Откакто ги открих само с това лекувам дъщеря ми като има кашлица.
Стодалът не й е помагал, давала съм го много пъти но без резултат.

Общи условия

Активация на акаунт