а къде са ви бойлерите?

  • 8 842
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Ruse
  • Мнения: 390
нашия е зака4ен на стената до банята в една нисша заедно с пералнята и вси4ко това е заградено с аломиниева дограма (плъзгащи врати).Много е удобно и не се виждат а и бойлера некапе

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Другия (огромна гад 200л) е в мазето ....
Нашият също. Но е изпълнимо само, ако сте в къща, или на 1ви етаж и то над мазата.
Кооперация, но минаваме през гаражите. Тръбите минават оттам, изолирани са. Котел, бойлер, не знам какво още са в мазето и до горе са само тръби.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 567
При нас банята и тоалетната са отделни помещения едно до друго. Бойлерът сега е в тоалетната, там не пречи. А банята е много малка и  няма място. За нас просто няма друг вариант.

# 18
  • Мнения: 1 364
В банята зад вратата. Защо бойлера ще загрозява банята???

# 19
  • Мнения: 1 937
В мазето.

# 20
  • Мнения: 891
И нашия е в банята, нито ми е грозен, нито ми пре4и Peace
И ние сме така  Peace

# 21
  • Мнения: 2 587
В кухнята,в ъгъла между хладилника и шкафовете.

# 22
  • Мнения: 420
 Grinning Сега е в банята над мивката и много ме дразни там. Мислех си да го сменя с хоризонтален и да го вдигна нависоко, но май в шкафа е по-добра идея. И при мен гардероба в коридора граничи с банята. Не мисля, че ще ми прави проблеми там.

# 23
  • Мнения: 2 381
В банята е.

# 24
  • Мнения: 1 612
В банята е. Взехме си хоризонтален и изобщо не пречи и не дразни окото.

# 25
  • Мнения: 4 546
в банята е, вертикален е.
ние също имаме ниша до банята, но не исках да заемам място там - много по-добре ми е да държа одеала и други подобни, които не ползвам често. помисли и какво ще правиш, ако се развали  newsm78

# 26
  • Мнения: 282
Благодаря на всички!!!! ето че чух , каквото искам- че и други мами са си сложили бойлера я в гардероб, я в килер. Той моя гардероб всъщност ще нещо между килер и гаредероб, така че ще е ОК.
А в банята ще ме дразни постоянно, познавам се Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 063
И нашият е в банята, не тече, но ми заема място и ми е грозно, но нямам думата. 

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
В банята, нали все пак е бойлер Mr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт