Мами в Италия - част 37

  • 10 577
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 750
Бременелките ,пазете се!  Wink Hug
  Че в това време какво ли не върлува... Twisted Evil

  Я да ви пусна едно линкче ,на който му се гледа,за развитието на децата.. Wink

morgause ,много е сладка стаята!  Hug Че какво като е от Икеа,има много добри неща там!  Peace

http://www.raiclicktv.it/raiclickpc/secure/streamHome.srv?id=337 … ;path=RaiClickWeb^Home



Гери страхотно предаване,смях се със сълзи на места и ми беше много интересно.Тази ве4ер ще го покажа и на мъжо,със сигурност ще му хареса. Heart Eyes
Абе ти от къде ги вадиш тия линкове,страшна си Heart Eyes Heart Eyes
Цунки

# 256
  • Мнения: 3 388
Dessita, трансплантацията също е доста сериозна интервенция, още повече когато човек е на възраст. Чичо ми е с 3 операции на сърцето, в момента е с изкуствена клапа, та съм запозната донякъде, той се оперира в София при проф. Чирков. Какво казва докторите? И колко време ще се чака, ако го впишат в листата за чакащите трансплантация?  Дано накрая всичко мине благополучно и да се оправи баща ти  Praynig Hug

Феям, аз откакто съм бременна все едни мъже сънувам, високи стройни, или ме ухажват или ги виждам само ей така в съня си  Embarassed Разказвам на мъжо и той ме гледа странно  Laughing После пък сънувах нещо друго и като гледахме в съновника, означаваше скорошно фиданцаменто  Mr. Green Мъжо тук вече съвсем ококори очи  Shocked Laughing  Аз пък доколо се сещам въобще не съм те виждала .... мяй само щерките ...

Аз точно чакам да ми потвърдят за едно интерпретариато в Милано и нещо се бавят ... те агенциите искат без пари да им работиш, а от клиентите вземат над 500 еуро за ден на устни преводи, аааамаха  Crossing Arms

# 257
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Dessita, трансплантацията също е доста сериозна интервенция, още повече когато човек е на възраст. Чичо ми е с 3 операции на сърцето, в момента е с изкуствена клапа, та съм запозната донякъде, той се оперира в София при проф. Чирков. Какво казва докторите? И колко време ще се чака, ако го впишат в листата за чакащите трансплантация?  Дано накрая всичко мине благополучно и да се оправи баща ти  Praynig Hug

Феям, аз откакто съм бременна все едни мъже сънувам, високи стройни, или ме ухажват или ги виждам само ей така в съня си  Embarassed Разказвам на мъжо и той ме гледа странно  Laughing После пък сънувах нещо друго и като гледахме в съновника, означаваше скорошно фиданцаменто  Mr. Green Мъжо тук вече съвсем ококори очи  Shocked Laughing  Аз пък доколо се сещам въобще не съм те виждала .... мяй само щерките ...

Аз точно чакам да ми потвърдят за едно интерпретариато в Милано и нещо се бавят ... те агенциите искат без пари да им работиш, а от клиентите вземат над 500 еуро за ден на устни преводи, аааамаха  Crossing Arms



аз не съм бременна, ама тая ноЩ бях в едно легло с двама мъже  Shocked (насън де Twisted Evil)
ах, и моят не беШе между тях Joy

# 258
добре, че copy paste-твам и аз ... та каквото си бях написала преди ...
след общо 2 часа и половина разговори с една моя приятелка най-накрая успях да се вредя и аз да прочета всичко, да погледам и аз бебе бебеееееееееееееееееее  Hug Hug Hug ... толкова са малки мишоци хубави ... спомням си моят племенник ... еххх .. чудно нещо си е едно бебоче .... вие го знаете много по-добре от мен ...
amymommy радвам се, че ти харесват снимките ми  Blush , а колкото до племенника ми ... ДААААААААААААА ... НЕВЕРОЯТЕН СЛАДУР Е ... но всяко детенце е така ... просто за мен е още повече такъв защото ми е пред очите как пипа с интерес, как се смее, как говори ...  Hug как искам да го гушкааааам ...   Hug
sonita благодаря и на теб за мнението .. не мога да ти опиша колко ми е радостно като чуя подобно нещо ... но е естествено, когато обичаш някого така силно да ти е още по-щастливо, ако ти кажат, че сте хубава двойка ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ...
а аз окончателно и постоянно ще остана тук може би след сватбата... за сега работа търся- временна, но пак и покрай нея много особености ... занимавам се с разни мои си щуротии ... т.е. пак изкарвам парички някакви, но далеч не са достатъчни ... колкото дето се казва за самочувствие ... иначе карам на спестявания и разбира се на подкрепа от мъжа...  Sad никак не обичам да съм финансово зависима... особено като си опитал от удоволствието да си имаш свои си пари .. но за сега няма как ...
feiam това важи и за теб също ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ... а и няма за какво да те извинявам ... радвам се, че ти харесва като мъж ...   Laughing
denise на теб също ... леле не мога да ви изброя всичките ...
и за това на вскички ви по една целувка и е

# 259
  • Мнения: 3 388

Феям, аз откакто съм бременна все едни мъже сънувам, високи стройни, или ме ухажват или ги виждам само ей така в съня си  Embarassed Разказвам на мъжо и той ме гледа странно  Laughing После пък сънувах нещо друго и като гледахме в съновника, означаваше скорошно фиданцаменто  Mr. Green Мъжо тук вече съвсем ококори очи  Shocked Laughing  Аз пък доколо се сещам въобще не съм те виждала .... мяй само щерките ...


аз не съм бременна, ама тая ноЩ бях в едно легло с двама мъже  Shocked (насън де Twisted Evil)
ах, и моят не беШе между тях Joy

Ахахха, тъкмо ще си сигурна, че нищо не е видял  Twisted Evil Тайна майна  Crazy

# 260
иииииииииии ... страшна работа ... на мен ли ми се сбъгяса нета или на бг мамата нещо се оплеска  Grinning ... как звъчи само това на бг мамата... ама вие разбирате ...  Wink
да допълня и аз ... кала, бебеправенето и двамата искаме ... ама ще изчакаме малко ... всичко да дойде малко на мястото си ... че умуваме и други неща сега... бих казала на драго сърце ама съм малко суеверна и ми се иска да остана в мълчание  Grinning ... но важното е, че желанието го имаме ...  Wink Wink Wink  Mr. Green а дали ще е бонбон ... хехеххее кое бебе не е такъв???  Mr. Green
mcdirock благодаря и на теб ... много се радвам, че на всички ви харесват снимките  Hug Hug Hug
аморе-то е принципно от рим ... но от 5 години са го метнали да бачка тука в манфредония ... и така ... да си кажа честно това място тук го ненавижда ... или както той се изразява морето е единственото хубаво нещо тук  Laughing
гери линка не го догледах целият, защото почнах безкрайният скайповски разговор, но наистина беше много заинтригуващ ...  Laughing
п.с. ГОЛЯМА Е ЗАРИБЯВКА ТОЗИ ФОРУМ!!! ПРИЗНАВАМ ... НО СЪЩО ТАКА ПРИЗНАВАМ, ЧЕ ВИЕ ГО ПРАВИТЕ ТАКЪВ ...  Joy

# 261
  • Мнения: 5 475
Набързо да ви пожелая приятна вечер...при ,мен цял следобед не се отваря форума... Rolling Eyes
  Сега се отвори ,но не виждам никакви картинки.
  Голям сладур Теди!  Heart Eyes  bouquet
  Страхотна двойка сте Ася и Тони.  Peace

 Феиам да не дрънка глупости,че си е много готина мадама!  Heart Eyes Wink

Болните- Ани и Миликс да се оправят бързичко!  Heart Eyes  bouquet

Деси ,стискам стискам палци за изследванията на баща ти . Peace

между другото и аз си купих шевна машина за коледа...имам куп неща да правя  Embarassed ..да видим кога ще им дойде реда.. newsm78

 А пердета не се шият лесно...щом свеки ,че е шивачка не се нае... newsm78 всъщност зависи от вида,но специално за моите в спалнята и хола само за шев ми взеха 100 еуро... Wink....

  Отплавам,че сме много маймуни на клона... Wink


 Лека вечер !   bouquet



 

# 262
  • Мнения: 3 425
Сонче, ормони им се вика на тия сънчета  Wink

Абе,колко е дълго тва филмче...аз стигнах до 5мин и дотам  Crossing Arms после ще опитам да гледам на спокойствие  Mr. Green

Джофра(уффа,много такъв ник)....Ася,и това е само началото ахахахах не случайно сме на 37 част ахахахах

Айде наоколо съм  Mr. Green

И при мен форума се е.... ахахахахахах

# 263
  • Мнения: 750
Преди вси4ко комплименти на Влади.Тедо е страхотно беб4е,маймунка сладка Heart Eyesда и е жив и здрав. newsm51.
А и  болната свекърва не е на Миликс а моята Crazy Sad

Деситка много съжалявам за баща ти,дано има изход от тази работа,4е тази болест като неговата хи4 не е лесна. PraynigЩе се молим за него,Господ ще промисли.
Сигурно и на вас близките му хора хи4 не ви лесно в това състояние,на постоянно напрежение и мъки.Кураж мила.


Феиам4е, хайде и ти с тез романти4ни сънища . LaughingКазват 4е,сънищата са подсъзнателните ни мисли,а и в много слу4аи се сбъдват.
На мен ми се е слу4вало,така 4е внимателната 4е  тия двата мъжа как ще ги бориш.ХА Ха Party Crazy

Миликс хайде стягай се, 4е то твоето не останало,скоро ще си гушкаш бебенце. Peace Hug

Ася,много хубави снимки Hug Hug

# 264
  • Мнения: 3 388
И при мен форума е ужасен!
Кала, много ормони, беее, ако продължава така кой знае докъде ще стигна до 9-ия  Mr. Green
А нашата къща тази вечер ще сме на равиоли със спиначи и рикотта и зелен боб за салатка. За десерт- будино, плодове  Crazy
А така продължава да ме боли гърлото  ooooh! Дано не се разболея! Едно от момичетата в отчетния ми каза да си взема Цитросепт, но тук го няма нали? Какво да търся, знае ли някой?

# 265
  • Мнения: 3 425
Гледам Краси чете...и аз пак питам Дани вкъщи ли си е вече???

# 266
  • Мнения: 750
И при мен форума е ужасен!
Кала, много ормони, беее, ако продължава така кой знае докъде ще стигна до 9-ия  Mr. Green
А нашата къща тази вечер ще сме на равиоли със спиначи и рикотта и зелен боб за салатка. За десерт- будино, плодове  Crazy
А така продължава да ме боли гърлото  ooooh! Дано не се разболея! Едно от момичетата в отчетния ми каза да си взема Цитросепт, но тук го няма нали? Какво да търся, знае ли някой?

Сон4е,не знам за този Цитроцепт,но ще ти помогне много 4ай със много мед и един лимон.Снощи така го лекувах моя мъж и днес гърлото не го боли,а снощи едвам преглъщаше Peace

# 267
  • Мнения: 5 462
Maлиии Сонитка ква си гадна   само ме караш да се облизвам с тия равиоли със спанак и извара !!!А какво е будино ???

# 268
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
       Здравейте на всички!Дани ще е още няколко дни там,не е свършила кашлицата,но няма хрипове!
        Тия дни си имаме нови попълнения и гледам да не се бутам много между шамарите.За тези дето не ме познават-аз съм майката на Клеми и Италина,която си е Антонина.
          Днес пия фервекс,че нещо ми е множо мътно... Mr. GreenТук е едно пролетноооо...не ви е работа!Ама в края на седмицата иде голям сняг.Дано той поне захлюли вирусите...
         Иедна голяма молба-тия дни предстои голямо изпитание в семейството на Тони.Стискайте палци и се помолете всичко да мине благополучно.Не ме питайте какво е...

# 269
  • Мнения: 3 388
И при мен форума е ужасен!
Кала, много ормони, беее, ако продължава така кой знае докъде ще стигна до 9-ия  Mr. Green
А нашата къща тази вечер ще сме на равиоли със спиначи и рикотта и зелен боб за салатка. За десерт- будино, плодове  Crazy
А така продължава да ме боли гърлото  ooooh! Дано не се разболея! Едно от момичетата в отчетния ми каза да си взема Цитросепт, но тук го няма нали? Какво да търся, знае ли някой?

Сон4е,не знам за този Цитроцепт,но ще ти помогне много 4ай със много мед и един лимон.Снощи така го лекувах моя мъж и днес гърлото не го боли,а снощи едвам преглъщаше Peace

Ехехе, стара рецепта с чуден ефект, Ники  Peace Смятам да забъркам и от онова чудо мед и няколко лимона, за което писа едно момиче в отчетните. Всичко май се върти около меда и ломона  Wink

Инолтре, съм спретнала тези фаджолини с доста чесън и таратор пак доста овкусен  Mr. Green Голяма изненада го чака мъжо като се върне  Wink Но, какво да се прави, трябва да спасяваме положението някак, за да не става по-лошо!

Хайде лека вечер и цунки от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт