Лепенка, премахваща белега от секцио

  • 1 468
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Малкия размер лепенка е около 60лв ,а големия около 100лв.
аз съм ползвала и съм много доволна Peaceопределено е по-добра от дерматикс и зерадерм.

# 16
  • Мнения: 506
giamarie , мерси   bouquet

# 17
  • Мнения: 83
И аз не съм чувала за тези лепенки,но звучи интересно

# 18
  • Мнения: 1 288
ще следя темата за още отзиви. интересно звучи. макар че на мен белегът от секциото не ми е проблем. но пък ако може да се махне лесно, защо не. 

# 19
  • Мнения: 1 341
имам приятелка, която си направи оголемяване на бюста. После слагаше такава лепенка. Каза, че не се  е заличил белега. Но аз си мисля, че е до кожа. 

# 20
  • Мнения: 2 152
Специално за тези лепенки, казват че не са за белег след секцио.Използват се при силно изразени и релефни белези, като тези от изгаряне или друг вид опреация, а не секцио. Струват около80-90лв. и не си заслужава парите за този белег

По-ефективен е Дерматикс около60лв. а Контратубекса е  Sickза нищо не става, според мен де Peace

Аз също съм раждала с операция и мисля, че няма смистъл сега да давам толкова пари, след като искам да имам и второ дете и накрая усилията ми ще идат на кино Joy....след второтовиж вече е друго Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 323
И аз съм на същото мнение като кръц - след второто или третото ще помисля. От контратубекса и аз не съм очарована, миришеше ужасно и ефект Naughty не видях.

# 22
  • Мнения: 795
Хич не ми дреме от белега от секциото на мен..Затова и не съм лепила/мазала там каквото и да е  Wink

 newsm10

# 23
  • Мнения: 2 323
Хич не ми дреме от белега от секциото на мен..Затова и не съм лепила/мазала там каквото и да е  Wink

 newsm10

Всъщност, исках да кажа, че повече ме притеснява това, че е малко крив Thinking и безчувствеността на няколко пръста под пъпа....Има ли го този момент при вас Thinking

# 24
  • Мнения: 1 881
И аз съм от клуба на обичащите белега си, не ми пречи, много си го харесвам и не искам да ми се заличава Laughing

# 25
  • Мнения: 2 759
          "ЦИКА КЕАР е силиконова плака за превенция и лечение..."
           Какво ли имат предвид пред превенция  newsm78?

# 26
  • Мнения: 795
[

Всъщност, исках да кажа, че повече ме притеснява това, че е малко крив Thinking и безчувствеността на няколко пръста под пъпа....Има ли го този момент при вас Thinking

И при мен е същото, като изтръпнало е! В началото ми се струваше, че е накриво, но сега ми изглежда добре Thinking

# 27
  • Мнения: 1 341
А мен ме влудява този белег. Направо като се погледна в огледалото ... или с някое прозрачно бельо... гаден ми е.  Но ще го махам след  второто секцио

# 28
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз си купи таква лепенка, но я слагам трети ден, след 4 месеца ще ви кажа как е. Иначе този път белега ми е невероятно добре изглеждащ, не знам защо въобще я купихме тази лепенка, ама сега ще чакам направо да изчезне.  Joy  А на мен след първото секцио чувствителността ми се върна напълно към 6 месец, този път мисля че по-бързо ще стане даже, понеже почти не е изтръпнало.

Общи условия

Активация на акаунт