орални гъбички?

  • 28 798
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
Момичета - намерихте ли лек за тоя секрет и това чувство на чуждо тяло в гърлото. Все едно ми е издрано. Аз вадя нон стоп храчки и от носа ми се стича надолу секрет и откачам вече а ми е едва втори ден , но се психясвам . Някой бабин лек не помага ли ? Не знае ли някоя от Вас тактика за премахване на това ужасно чувство?
аз поне не и ако знаех щях да го прилажа на себе си при теб да не е алергична реакция Rolling Eyes
но при мен не са гъбички а последствие от пиене на хапчета изписвани ми от генеколожката извода внимавайте при какви лекари ходите

# 31
  • Мнения: 171
А имате ли на моменти неприятен вкус в устата? Аз също имам налепи в основата на езика и смятам да отида на УНГ.  Зъбите ми са в идеално състояние, но този вкус си остава.

# 32
А имате ли на моменти неприятен вкус в устата? Аз също имам налепи в основата на езика и смятам да отида на УНГ.  Зъбите ми са в идеално състояние, но този вкус си остава.
ми горчевина имах но сега изчезна  отивай бързо докато не е обхванало целия език и не се самолекувай даже май е най добре направо на кожно венерически кабинет  и поискай изследвания в никакъв случай не пии хапчета без изследвания защото може да не са гъбички а просто спад в имунната система или проблеми със стомаха успех Peace

# 33
  • Мнения: 171
Препоръчайте ми добър лекар УНГ и ако сте запознати дайте инфо за цената на прегледа и микробиологията.

# 34
  • Мнения: 3 456
Препоръчайте ми добър лекар УНГ и ако сте запознати дайте инфо за цената на прегледа и микробиологията.
от 12 до 18 лв. долу-горе. Бъркат си с една клечица с памучно тампонче в края в гърлото, натъркват съвсем леко и това.

Общи условия

Активация на акаунт