Лунна диета - 19 януари - 06:01 ч

  • 8 034
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 799
Аз ще лунувам до вечерта - после ще се захранвам с алкохолни течности  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 897
Пачи,ще лунувам и за двете,пийни едно и за мен Wink Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 147
И аз се присъединявам към отбора. Лунувам от около 2 месеца (не зная вече кой пореден път ми е Embarassed, престанах да ги броя) Аз усещам ефекта на диетата и съм много доволна. Не съм свалила много - до тук съм -3 кг, но успявам да задържа сваленото. Дори при екстремно преяждане (знете по празниците как беше cook cheers  food002)
Аз предпочитам този вариант на часово разпределение - така си зная, че цял ден няма хапване. Другия вариянт - от половината на деня до другата половина... ами аз едва дочаквам на дойде уречения час и се нахвърлям освирепяла да си подхапвам, а после и вечерта имам завишен апетит Embarassed Embarassed Embarassed. Така си зная - глаааааад! Хайде вече сме на линия newsm10 !

# 64
  • София
  • Мнения: 89
И аз се включвам. Дано да има ефект  Praynig

# 65
  • Мнения: 959
Добро утро лунатички, как сте? На мен това ми е втори ден и мисля че ще го изкарам, все още не чувствам глад и след малко ще си правя чай с мед Hug

# 66
  • Мнения: 4 076
Успех на всички  PeaceАз този път се отказвам,защото детето е болно и цяла нощ съм сваляла температури.Ако нищо не хапна,ще се строполя някъде,и без това едва гледам.До следващия път,живот и здраве!

# 67
  • Мнения: 1 130
Добро утро на всички! Чак сега се реших да пиша и аз, въпреки че от известно време следя форумите тук и ми е много интересно!!!Преди съм пробвала 1-2 пъти сама да лунувам, но накрая все не ми е достигала воля! Радвам се че сега няма да съм сама!Успех на всички! Много сте сладки и много ме кефите!

# 68
  • Мнения: 220
Добро утро момичета.Как сте в началото на лунуването?Дано успеем да удържим и този път фронта да утре нали.Успех на всички.

# 69
  • Мнения: 198
Много кофти ден се пада петък,ама кво да се прави Hugи аз се записвам за лунуването,поне на 100% най-малко до довечера Confused,за толкова давам гаранция че ще издържа

# 70
  • Мнения: 170
Досега - чаша топла вода, кафе без захар и фреш грейпфрут. Смятам да ги редувам до вечерта + чай.
Айде , успех и от мен!

# 71
  • Мнения: 2 094
И аз съм в отбора!За мен това е идеалната диета!Чувствам се страхотно след лунуване Успех на всички

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте и от мен.  bouquet
Аз в момента съм на Японската,но днес ще лунувам с вас Hug.
Успех на всички Peace

# 73
  • Мнения: 92
И аз се включвам в диетата.Днес само един чай съм изпила и не съм гладна. Peace

# 74
  • Мнения: 1 765
Може ли и аз отново да се включа към вашия отбор? Поне ще опитам да сложа днес началото на реализирането на  едни смели идеи да спазвам лунуването цялата година, но ще видим....

Успех на всички newsm10

Общи условия

Активация на акаунт