Лунна диета - 19 януари - 06:01 ч

  • 8 029
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 170
Не толко часът на началото на диетата ме притеснява, колкото краят. Досега се справям, но довечера когато трябва да правя вечеря и всички седнат да ядат? Дано не се изложа, защото остава цяла вечер и цяла нощ...

# 91
  • Мнения: 780
аз да кажа издъних се  Embarassed ама не щото бях мноооого гладна ами защото трябваше да пия един гаден антибиотик  Sick аз естествено го изпих на гладно  Mr. Green ама ми стана мноооого зле и хапнах Cry
успех момичета и дано издържите стискам палци Peace Hug

# 92
  • Мнения: 2 229
Аз съм на 1 портокал и вода. Grinning

# 93
  • София
  • Мнения: 89
Аз засега издържам. При мен обаче да не ям през деня си е ежедневие. Вечер става страшно..... и гладно..... ама нали съм инат като магаре ще издържа. Искам да попитам това лунуване по три дни сега ли трябваше да е? А кога е следващото?

# 94
  • София
  • Мнения: 6 798
На мен този път ми е гладно, ама издържам на сокове само. Да видим довечера дали няма да се издъня.  Confused

# 95
  • Мнения: 4 176
Аз до сега съм само на чай с мед , но май няма да издържа и ще вечерям. smile3514

# 96
  • Мнения: 1 339
За сега издържам само на вода. Дано да успея до края  Praynig

# 97
  • Мнения: 506
Аз засега издържам. При мен обаче да не ям през деня си е ежедневие. Вечер става страшно..... и гладно..... ама нали съм инат като магаре ще издържа. Искам да попитам това лунуване по три дни сега ли трябваше да е? А кога е следващото?

Следващото е на 26.01.2007 в 01.01 ч.

# 98
  • Мнения: 1 765
Успявам все още, пих кафе сутринта и цял ден пия сокове, обаче довечера когато трябва да приготвям вечеря.....ще стискам зъби до утре сутринта, но вече съм гладна Sick
Най-много да стана в 7:00 и да се нахвърлям....но не това е целта на занятието, нали?!?... Crossing Arms

# 99
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Идва най-трудната част-вечерта.Всички сядат около масата и хапват сладичко,а ние отстрани само сърбаме водичка.Е,няма страшно поне сме много и си даваме кураж. smile3521
Аз за сега съм на вода,2 кафета и 1 фреш грейпфрут.Сега не ми е много гладно,но самата мисъл,че не съм хапвала нищо ме кара да усещам някакъв вид глад.

# 100
  • Мнения: 92
Ехе... Вие сте големи героини.Аз отдавна се наядох и забравих за диетата. eat

# 101
  • Мнения: 1 339
Ехе... Вие сте големи героини.Аз отдавна се наядох и забравих за диетата. eat

Еее не ни дразни така де...  Blush
Аз до края на "Шоуто  на Слави" трябва да издържа. После скачам в леглото и утре като стана ще се папа  Crazy  Heart Eyes  newsm44 newsm03 newsm64

# 102
  • Мнения: 506
Eй, мацки, мина повече от половината. Ура
Засега успявам пия литри вода, чай и пак чай и пак вода .... Ама как къркоряяяяяя Joy Joy Joy

# 103
  • Мнения: 155
Момичета,предишното лунуване издържах геройски.Той път пак се включих с вас макар и анонимно,ама да знаете едвам удържам фронта.И съм много зла!Направо съм пред дилемата дали да не хапна салатка???

# 104
  • Мнения: 3 743
И аз издържам без проблем, дори не съм и гладна Naughty

Общи условия

Активация на акаунт