Аборт. Забременяване и износване след това - Тема 93

  • 22 411
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 872
Hearty, всички палци стиснати! Heart

# 751
  • Мнения: 4 573
Стискам палци, Hearty.
Момичета, утре ще пусна новата тема. До тогава моля, някой да пише след мен, за да мога да копирам първия пост. Благодаря! Simple Smile

# 752
  • Мнения: 1 031
Hearty, стискам ти палци 6-тата седмица, а и всяка след това до 40 да са най-прекрасните седмици в живота ти, нека получаваш само добри новини на прегледите и имаш най-леката бременност! Flowers Four Leaf Clover

Мини, нямам търпение за новата тема, ще се усети като нова глава в книгата ни! Nature Star2

# 753
  • Мнения: 4 573
Новата тема е готова, момичета. Заповядайте в нея.

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 308
Здравейте, момичета! На 30тия ден от моя А цикълът ми дойде. Не съм се радвала толкова, признавам. Бях се притеснила, че мога да чакам първия МЦ до 60 дни, като имам предвид, че тази година имах един епизод с прескачане на 1 цикъл, а той приятно ме изненада. Имаме зелена светлина за ЗЕТ чак след 3 месеца, поне 1 вече изтече. Ще проверя полови хормони на 3ти ден, ТСХ, ft3, ft4 по средата на цикъла. Преди седмица правих цито, вагинален и цервикален секрет - излезе само Candida Албиканс-нея ще я лекувам  след МЦ. Пия си добавките и чакам да мине времето. Чудя се да мина ли преглед при АГ в този цикъл или не и кога?

Общи условия

Активация на акаунт