Фотошоп - XIV тема

  • 17 540
  • 372
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 270
здравейте творци
 ето ми вчерашното творение.Искам критика и предложения


KaРмeНчеТо.много ми харесва,много свежо
Нелиса и на мен ми се струва,че е малко тъмна снимката
Luluto СТРАХОТНО Hug Hug
fun lovin -голям сладур -и как му приличат тези шапки.И аз имам едни снимки с такива шапки -ще взема да им направя рамка Laughing
Malenna-отново нямам думи за теб -и рамки и детенце и шапки и шалове и чантички и желетки-всичко е един връх

# 61
  • Мнения: 2 270
това го забравих.Да се подготвим за великден

# 62
  • Мнения: 6 472
ani69, на няколко пъти вече се сблъсквам с твои неща и определено мога да кажа, че ги правиш с много вкус  bouquet

Биляна, твоите няма какво да ги коментирам, всичко вече е казано, а аз съм съгласна Joy

# 63
  • Мнения: 6 039
благодаря ви, радвам се, че все още ги харесвате

ani69, много ми харесват, това с яйцата е върха

за първата нямам критика, но имам препоръка: и трите снимки малко дребенеят, натрапват ми се копчетата и цветята, а всъщност усмивката не се вижда
аз бих наблегнала на детето, не се притеснявай да застъпиш по-големи снимки. все пак малката гостожица е център на композицията.

# 64
  • Мнения: 6 039
все забравям да споделя, как докато се разхождах в неделя из Хамбург, търсех една сграда, попаднах на офиса на Adobe и разбира се, веднага снимах табелата Wink


ето и още снимки, ако на някой му е интересно:
http://malena2004.multiply.com/photos/album/243

# 65
  • Русе
  • Мнения: 611
Мalenna покрай снимките от Хамбург ти разгледах всички рамки  направо ме шашна малееееее  колко са много и всичките различни и колко много се е променила  Малена  вече е истинска госпожичка.А аз горката колкото пъти се опитам да направя нещо толкова весело и шарено става неверятна мацаница затова искаш не искаш ще си крадна някой идейки Blush

# 66
  • Мнения: 368
Снимков материал ми липсва, за да творя рамки със детенцето ми.Не улучвам момента явно.На повечето снимки само вратле и гръбче се вижда.  Joy
Но пък за сметка на това радвам приятелките си.
Това направих за дъщеричката на една много добра моя приятелка.


Биляна страхотна си!

# 67
# 68
  • Мнения: 6 039
Снимков материал ми липсва, за да творя рамки със детенцето ми.Не улучвам момента явно.На повечето снимки само вратле и гръбче се вижда.  Joy
......................

е как така  Joy
фотоапарата ми винаги е на една ръка разстояние, огромен е тежък е, но без него не излизам. ако го забравя, което не знам дали се е случвало повече от 3-4 пъти, се чувстрвам като без 1 стотинка в джоба. всъщност винаги съм с някой друг и пари не ме е срам да си поискам  Laughing Laughing Laughing
но без фото- ужас за моята психика и настроение

луси, "кради" на воля, после ще те съдя и готово  Joy Joy Joy Joy


http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/5/353?xurl=%2Fphoto … 2Fphoto%2F5%2F353

# 69
  • Мнения: 623
ani69 , не харесвам копчетата като елемети за рамки, но твоята много ми харесва....пък и лилаво и розово обожавам  Simple Smile

Malenna , аз си краднах една крава от теб без да питам, но не успях да й устоя... ако ти идват в повече съдилищата, мога да спомена името ти под рамката Laughing
...снимките от Хамбург харесвам много Grinning

# 70
  • Мнения: 6 039
ani69 , не харесвам копчетата като елемети за рамки, но твоята много ми харесва....пък и лилаво и розово обожавам  Simple Smile

Malenna , аз си краднах една крава от теб без да питам, но не успях да й устоя... ако ти идват в повече съдилищата, мога да спомена името ти под рамката Laughing
...снимките от Хамбург харесвам много Grinning

каква крава, пък ти?

името ми да не се споменава, къде ще ми отиде далаверата от делата  Joy

# 71
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Момичета, не мога да смогна да изчета темите. Да не говорим и че правя по 1-2 рамки на седмица

Страхотни неща показвате  Hug
Днес с Нели бяхме на рожден ден и сега героите са изморени, затова успях да направя една рамка с баща й.(Някой може да си познае килимите Mr. Green)
Събрала съм много материал последната седмица, сега остава само да ми дойде малко муза Crazy



http://nelipetrova.multiply.com/photos/hi-res/3/32?xurl=%2Fphoto … %2Fphoto%2F3%2F32

# 72
  • София
  • Мнения: 2 042
Malenna, вчечатлена съм от плетаческия талант на майка ти! Снимките са като от каталог на Бенетон! И аз искам една такава баба /аз съм пробвала - нямам нерви ни за шиене , ни за плетене...само за акъл/ Mr. Green
....Malenna , аз си краднах една крава от теб без да питам, но не успях да й устоя... ако ти идват в повече съдилищата, мога да спомена името ти под рамката Laughing
...снимките от Хамбург харесвам много Grinning
Аз пък първо ще попитам -  може ли да си копна снимката с табелата 1976  Flutter?
А снимките са чудесни, като от друг свят.

А аз вчера и днес много се забавлявах докато правих това. Стигнах до 100слоя, а ако брои и set-овете и копираните, най-вероятно са  200.  ooooh!

И понеже мнооого се чудих за фона- това е първия вариант:

Кажете  кой вариант е по-добрият?! , че не мога да реша кой да оставя на сайта...

# 73
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Malenna , тази баба, твоята майка ли е? Много добре изглежда. Simple Smile

Трилиън , тази рамка много ми хареса. Аз реших, че докато не се науча да боравя с четките, рамки няма да правя. Cry Сега се уча, чета от една дебела книга и като спретна нещо / ако успея / ще се похваля. Flutter

# 74
  • Мнения: 623
Трилиън ,emi_jamie , МНОГО КРАСИВИ - и аз не мого да избера....но май розовото  newsm78

кажете си мнениекто за това...хич не ми стои добре, но отстрани грешките се виждат по-лесно:http://good-times.webshots.com/photo/2268388020098394827aSMkDc


Malenna , ето я кравата - много ми харесва - ще се съдим тогава - не се отказвам от нея
 Joy Joy Joy
http://good-times.webshots.com/photo/2695236620098394827pMejsY
ако кажеш - ще делим печалбата  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт