Тра-ла-ла!

  • 13 219
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 770
Утре съм канена на гости в ДВН-то... Все ходя по работа, този път ще купонясваме само, при все че нещо настроението ми е ужас.... Това ме навежда на мисълта да ви споделя последната новина. Нещо свързано с Деси.... Айде да видим кой пръв ще познае.....Имате право на 3 опита......

Айде няма да ви мъча.....

 pregnant

2- ри месец е. Ходила е на преглед и засега всичко изглеждало нормално. Няма да ви казвам, че им бях повтаряла 58 хиляди пъти, че не трябва да бебеправят 2 години след последните 2 несполучливи бременности. Без думи съм в това отношение, иначе живи и здрави да са.
Първо мислеха да го махат, но след това са решили да не го правят, да си го раждат. Изглеждат щастливи. Явно много искат второ дете... Особено ако е момиченце.
А и Алекс е много добре гледан. Весело, усмихнато дете.... Ще ви пратя снимки, само да ги кача на компа.

# 241
  • Мнения: 3 248
Роси, как мина състезанието по сноуборд? Нищо не каза  Sad

Неприятно е минало - всъщност Филип изобщо не е отишъл на състезание - счупил си е костица на палеца, след първия кръг. Сигурно вече са го гипсирали. Confused


Леко и безпроблемно бременеене на Деси. Heart Eyes
Ивет, защо мислиш, че след 2 неуспешни бременности, трябва да се изчака 2 години?! Thinking До колкото знам периодът е 6 месеца, освен ако лекарите не са казали друго. Peace

# 242
  • sofia
  • Мнения: 7 477
мислех да не се оплаквам,ама  Rolling Eyes

първият ден завърши 5ти на паралелният слалом,гледахме го.....после си тръгнахме за Сф ,а те останаха да тренират за в4ерашният супер гигантски (който не му е любим Wink)

и тъкмо се прибрахме ние онзи денслед обяд и ми звънна треньора му към 16.00 4аса да ми каже да не се притеснявам,ама Филип го гипсирали в ПСС...Бил не видял бабуна,ско4ил и се ударил в някаква табела на пистата,в следствие на което му е с4упена кост м/у палеца  показалеца на ходилото......Добре бил,но от4аян,4е няма да кара поне 1 месец WinkПСС на Банско са си свършили перфектно работата-гипс,снимки.......вси4ко Heart Eyes

В4ера ми го докараха с другите деца и всъщност разбрахме какво се е слу4ило.Карали са той и тренрьора му и още едно дете.Филип е бил пръв и се  е пускал с около 100 км. CloseНе вижда бабуна,минава през нея,полита около 15-20 метра и 4елно се удря във въпросната табела.......В резултат на което маската и о4илата са с4упени,каската не е слава богу Praynig.............Отървал се е всъщност благодарение на супер обувките,с които кара.При удара са му били затегнати на макс и ако не са поддали кантовете(а те са поддали и рахлабили кракът)е щял да си натроши и двата крака от глезените на долу.Само защото му се е извадил кракът малко е успял  да пострада и по-малко...Тия обувки така са направени да не ти мърда кракът изобщо....при положение,4е не са направени за 4елни удари де ThinkingКакто и да е,младежа е добре,но както каза и треньора "100 пъти съм му казвал да не кара с 200км. CloseДано си вземе урок.Днес му купихме и патерици,и сега вместо да си е на Витоша и да прави това ,което най-много оби4а лежи и ближе рани Sad

а майка му от понеделник ще е таксиметров шофьор Mr. GreenНо и това ще мине като вси4ко останало Hug

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 13:51 от lavender

# 243
  • Мнения: 2 584
Роси бързо оздравяване на юнака, защо ще му бъдеш такси, викаш гаджето да го гледа Mr. Green
аз да ви се похваля сетра ми ще дойде за една седмица на гости с племеницата, не съм ги виждала от лятото, а в понеделник сутрин и майка ми преди да отпътува за Атина ще постои няколко часа при мен, не ми се сърдете че не съм активна тази седмица и другата Praynig

# 244
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси бързо оздравяване на юнака, защо ще му бъдеш такси, викаш гаджето да го гледа Mr. Green
аз да ви се похваля сетра ми ще дойде за една седмица на гости с племеницата, не съм ги виждала от лятото, а в понеделник сутрин и майка ми преди да отпътува за Атина ще постои няколко часа при мен, не ми се сърдете че не съм активна тази седмица и другата Praynig

гаджето може то4но само да го гледа Twisted Evil,а аз да го карам и взимам на и от у4илище и уроци Rolling Eyes

е,стида де Руми,това да ти е извинението Hug

# 245
  • Мнения: 908
Eee, gadno Sad Dano se opravi byrzo milichkiqt  Praynig Az gledah nqkakav reportaj za tozi turnir po tv-to i se setih za nego. I vse pak e izkaral kasmet. E,dano mu e za urok tova Simple Smile Smelchaga e, za koeto go pozdravqvam   bouquet  A mama samo trqbva da se gordee s takav iunak  Hug

# 246
  • Мнения: 1 770
Леко и безпроблемно бременеене на Деси. Heart Eyes
Ивет, защо мислиш, че след 2 неуспешни бременности, трябва да се изчака 2 години?! Thinking До колкото знам периодът е 6 месеца, освен ако лекарите не са казали друго. Peace[/color]

Защото ситуацията е силно комплексна. Година след раждането на Алекс Деси забременява - спонтанен аборт в 3 или 4 месец; не изчаква 6 месеца и забременява отново - бременност, която не наблюдава и чак в 6-ти месец се открива, че бебето е с увреждане - няма мозък. Предизвиква се раждане на мъртво дете. Деси е силно изтощена след 3 бременности. Трябваше да изчакат минимум 1 г. за да може тя да се възстанови, да набави нужните вещества в организма си. Явно е, че нещо не е наред след 2 тежки случая... Най-добре беше да й дадат 2 г. почивка - Алекс да порасне, да започне работа, да си отдъхне от това постоянно ходене с корем, а и на нея много й се гади през бременностите. Ето затова бяхме говорили, че мин. 1 година трябва да си отдъхне, а най-добре 2....
Да не говорим и за битовите условия - в една стая с балкон и баня как живее 4 членно семейство? Трябваше и затова да помислят...
Та всичко това имах предвид, Веси... ама се изказах твърде накратко.
Но пак казвам - живи и здрави да са. Надявам се на успешна бременност този път и ще се моля за това. Още една трагедия ще ни дойде на всички супер много... най-вече на Деси разбира се...

# 247
  • Мнения: 3 248
Леко и безпроблемно бременеене на Деси. Heart Eyes
Ивет, защо мислиш, че след 2 неуспешни бременности, трябва да се изчака 2 години?! Thinking До колкото знам периодът е 6 месеца, освен ако лекарите не са казали друго. Peace[/color]

Защото ситуацията е силно комплексна. Година след раждането на Алекс Деси забременява - спонтанен аборт в 3 или 4 месец; не изчаква 6 месеца и забременява отново - бременност, която не наблюдава и чак в 6-ти месец се открива, че бебето е с увреждане - няма мозък. Предизвиква се раждане на мъртво дете. Деси е силно изтощена след 3 бременности. Трябваше да изчакат минимум 1 г. за да може тя да се възстанови, да набави нужните вещества в организма си. Явно е, че нещо не е наред след 2 тежки случая... Най-добре беше да й дадат 2 г. почивка - Алекс да порасне, да започне работа, да си отдъхне от това постоянно ходене с корем, а и на нея много й се гади през бременностите. Ето затова бяхме говорили, че мин. 1 година трябва да си отдъхне, а най-добре 2....
Да не говорим и за битовите условия - в една стая с балкон и баня как живее 4 членно семейство? Трябваше и затова да помислят...
Та всичко това имах предвид, Веси... ама се изказах твърде накратко.
Но пак казвам - живи и здрави да са. Надявам се на успешна бременност този път и ще се моля за това. Още една трагедия ще ни дойде на всички супер много... най-вече на Деси разбира се...


Ясно. Аз по принцип питах за лична информация. Щом е имала проблемни бременности - определено трябва да се изчака. Друг е въпросът, че при нейните възможности (имам предвид битови, социални и т.н.) ми е чудно как се навива изобщо така бързо на деца - все пак това е сериозен ангажимент от много гледни точки, но няма да навлизам в подробности, защото ще го прочетат не тези, които трябва, а тези, които ще са съгласни. Hug Мисля, че е доста неблагоразумно от нейна страна - при всички положения. Rolling Eyes Как ги мисли тия неща това момиче?! newsm78
Стискам палци всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig

# 248
  • Мнения: 1 770
Те живеят в един друг свят... Там всичко е много по-различно от това в нашия свят... Къде бях чела за онази двойка, за които тристаен апартамент бил малък за да раждат деца. Било недостатъчно.... Ако кажа това на нашите хора, те ще си помисля, че говоря за някакви извънземни... (не че и на мен не ми изглеждат така, но тях пък хептен). А при тях е нормално да живеят по много хора в 1 стая. Като говоря за "тях"имам предвид семействата в ДВН-то.

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 22:56 от Yvette

# 249
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Иве,Митко дали ще се вклю4и за Великден и ако "да" ще има ли нужда от материали и какви?Ще говориш ли с него Praynig

# 250
  • Мнения: 2 249
ВЕСЕЕЕЕ кога е сватбата? Mr. Green
"бяла церемония"-хммм Thinking

# 251
  • Мнения: 3 248
ВЕСЕЕЕЕ кога е сватбата? Mr. Green
"бяла церемония"-хммм Thinking

 smile3534

Тия дни ще пусна press release в Клюкарника. newsm47

Това е една голяма шега, нали става ясно!? newsm78

# 252
  • Мнения: 2 249
ВЕСЕЕЕЕ кога е сватбата? Mr. Green
"бяла церемония"-хммм Thinking

 smile3534

Тия дни ще пусна press release в Клюкарника. newsm47

Това е една голяма шега, нали става ясно!? newsm78

ееееееее-стига деее Crossing Arms
таман се записах на отслабващои процедури да съм финна шаферка Mr. Green

# 253
  • Мнения: 3 248
ВЕСЕЕЕЕ кога е сватбата? Mr. Green
"бяла церемония"-хммм Thinking

 smile3534

Тия дни ще пусна press release в Клюкарника. newsm47

Това е една голяма шега, нали става ясно!? newsm78

ееееееее-стига деее Crossing Arms
таман се записах на отслабващои процедури да съм финна шаферка Mr. Green

Всичко е уредено. Остава само да намерим подходящ и навит младоженец. smile3508

# 254
  • Мнения: 3 248
От вчера не мога да намеря сайта на Митко, с любовната лирика. Sad Някой може ли да ми съдейства. Praynig Много ми е важно. Flutter
А съм сигурна, че беше тук някъде ... дали не беше в темата за Коледния базар?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт