Айде сега да си поговорим за малките бюстове

  • 6 788
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
хайде, и аз се записвам в клуба на малката цица.
едно време много се притеснявах, че съм като дъска, ама сега честно казано много си ги харесвам. и все пак ако имаше малко повече ... Party
а наистина, откъде си намирате сутиени, почти никъде няма. като някъде вляза и попитам дали имат малки размери сутиен и по възможност само плат, ме зяпат като треснати, или се опитват да ми пробутат нещо мега грозно и с подплънки #2gunfire

# 61
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета, опитвате ли се да заблудите, ...и как , че са ви по - големи, отколкото са? Освен подплънките има ли и други "хитринки". АЗ лично незнам. Като малка си слагах топчета от два чифта чорапи и си играех на "майки и деца|" Sick

Чувала съм за силиконови подплънки които се залепват под бюста прилепват перфектно и може да се носят без сутиен с рокля с гол гръб примерно. Аз ползвам само стандартните подплънки за сутиена, според мъжа ми било грозно, ама той по принцип мрази сутиените. Според него така само лъжели мъжете и нямало нищо по секси от жена без сутиен; без значение размера на гърдите.

# 62
  • Мнения: 1 418
По-добре малки и стегнати,отколкото големи торби висящи до пъпа SickМоите са 75В.Малки са,но са стегнати.Не че ще откажа поне един размер отгоре.
Сетих се и нещо смешно.Бившият ми съпруг ме беше ядосал един път яко,и аз в яка си му казвам:Абе ти даже не знаеш кой номер сутиен нося.А той ми отговаря:Знам...В(замисля се)8.

# 63
  • На небето
  • Мнения: 5 530
По-добре малки и стегнати,отколкото големи торби висящи до пъпа Sick

Много си права за това.  Peace

# 64
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
75 между А и Б.
Зависи от модела Laughing

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601

Чувала съм за силиконови подплънки които се залепват под бюста прилепват перфектно и може да се носят без сутиен с рокля с гол гръб примерно. Аз ползвам само стандартните подплънки за сутиена, според мъжа ми било грозно, ама той по принцип мрази сутиените. Според него така само лъжели мъжете и нямало нищо по секси от жена без сутиен; без значение размера на гърдите.
[/quote]

Лятото с удоволствие носих силиконови "гърди", но за голяма заблуда не стават!

# 66
  • Мнения: 1 006
Какво да си говорим... Laughing Харесвам си малките гърди и то много, а зърната си ги харесвам още повече. bowuu Не мога да си представя да съм с некви вимета.

Обичам сутиени с чашки, по възможност да са с връзки отпред.Хвърлям всякакви подплънки, ако имат такива. ooooh! И блузи с големи деколтета нося и без да имам цепка между т.нар.гърди.Пак си е секси. Flutter Важното според мен е размера на гърдите да са съразмерни с цялото телосложение.Чувствам се перфектно в кожата си и абсолютно съразмерна.Как да са ми огромни гърдите, щом дупето ми е малко  Laughing Има и изключения, зная...

Когато се бременеех успоредно с гърдите ми растеше и ДЗадника ми. ooooh! Не, благодаря...Предпочитам да съм пъпка на ребро, да ме е ухапал кОмара и т.н., но без проблем да седна в столчето на дъщеря ми в детската градина.

Щом има протокол, запишете ме - 75 В.

# 67
  • Мнения: 811
И аз съм за този клуб,едно време се косях,ама вече не.
Сега съм сигурна,че наистина гледат очите ми  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 92
По-добре малки и стегнати,отколкото големи торби висящи до пъпа Sick
smile3501 newsm10

# 69
  • Мнения: 985
 PeaceИ аз, и аз съм за този клуб. За протокола да се запише- 75 АА. Може и само 75.
За моя бюст мъжът ми казва да не го мажа с крем, че щял да ми мине, а аз обожавам да  казвам, че съм БЮСТАБАНЛИЙКА, демек страдам от плоскогърдие! Joy
Никога не са ми липсвали големите гърди. Е, странно е да ти липсват вторичните белези на полова принадлежност, ма на всичко се свиква. Имам дълга колекция от вицове и синоними за малките гърди.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 956
И моите гърди са малки, но това въобще не ме тормози. Е- можеше и по-големи да бъдат, но малките си имат своите предимства. От това, че не увисват до това, че не пречат при спорт и не се подсичат отдолу.
А това, че като забременее човек, гърдите порастват - не винаги е вярно. Ето - аз вече влизам в 7-ми месец, а гърдите ми нямат промяна. Друг е въпросът, че съм качиле до момента само 6 кг. То ако се качат 20-30 кила и без да е бременна жената, пак порастват и гърдите...

# 71
  • Мнения: 963
LidiS, веднага ти открадвам лафа за "БЮСТАБАНЛИЙКА"-та!  Mr. Green  Все пак... сродни души сме явно...  Laughing
И аз някой ден ще си купя сутиен 85АА... като видя такова чудо... дотогава ще продължавам да си купувам потничета и тениски от детските магазини...  Crazy  Такива ми ти работи!

# 72
  • Мнения: 2 152
По-добре малки и стегнати,отколкото големи торби висящи до пъпа Sick
smile3501 newsm10

айде и аз да се запиша.Преди бременността бях 75B, а сега съм 75C, но не винаги е тази чашка...По точно бих казала, че нося и двата, незнам как така стана.По-рано чашка B, ми беше мааалко голяма, а сега я изпълвам от всякъде и някой сутиени са C.Но според пак съм си с малки цицки - но красиви Mr. Green

# 73
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
И аз съм с Вас!
Добре, че са измислили сутиени с подплънки, та малко да заформя бюст и аз.  Laughing
Сутиен с цици.  Peace Аз само такива си купувам.
Ама не се оплаквам де.

# 74
  • Мнения: 2 386
кръц кръц , 75C са си направо големи цици бе душа  Mr. Green

Странно е,че в едната тема се записаха всички с цици размер D,DD,E ...... Rolling Eyes
а в тази са ВСИЧКИ останали. Не бива така...70А и 75C имат огрооомна разлика  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт