Моля за мнение за доц. Петър Русев Стара Загора

  • 1 072
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Здравейте!
Не съм от града, но в търсене на специалист попаднах няколко пъти на името доц. Петър Русев. Знам, че има частен кабинет и е завеждащ на УНГ отделение в болница Тракия.
Имам намален слух съпроводен с постоянен шум в ушите. Проблемите са от години, но чак сега обръщам внимание
(Знам, че не е трябвало да ги пренебрегвам, че е недопустимо и т.н)
Ще помоля хора с проблеми като моя да дадат мнение заслужава ли си посещение при лекаря? Искам диагноза и да се търси причина, а след това да се прави план. Също ще съм благодарна на информация до колко е решил проблема Ви! За момента не попадам на лекар, на който му се занимава. Предвид, че за преглед ще мина 300 км само в едната посока ми се ще да разбера заслужава ли си и има ли отношение и адекватна реакция лекаря или е поредния, който почива на сари лаври и титлата доцент. Предстои ми консултация и с отоневролог.

# 1
  • Мнения: 60
Петър Руев се казва доцента.

# 2
  • Мнения: 1 242
Ходил съм няколко пъти при него като придружител на други хора.
Доцента е специалист във операциите и най-вече при поставяне на импланти ( и може би най-добрия за интервенциите при деца). Също и апаратурата с която работят е много модерна доколкото знам.
Относно диагнозата - може да отидете със вече поставена от друг лекар, при него също ще има преглед и след това според проблема ще търсите възможности и решения. Не за всички е еднакво.
пп. - Ако имате вече диагноза може да говорите с него по телефон, или да пратите данните по имейл .

# 3
  • Мнения: 363
Ходил съм няколко пъти при него като придружител на други хора.
Доцента е специалист във операциите и най-вече при поставяне на импланти ( и може би най-добрия за интервенциите при деца). Също и апаратурата с която работят е много модерна доколкото знам.
Относно диагнозата - може да отидете със вече поставена от друг лекар, при него също ще има преглед и след това според проблема ще търсите възможности и решения. Не за всички е еднакво.
пп. - Ако имате вече диагноза може да говорите с него по телефон, или да пратите данните по имейл .
Благодаря Ви! Нямам диагноза. Към момента всеки изписва според симптома, а последния дори не иска да чуе (буквално) какво са изразили като предположение предходните. Да не коментирам, че тотално игнорира шума в ушите и факта, че пропускам звуци при аудиометрията, защото не съм сигурна от устройството ли са или са в главата ми. Игнорира и това, че когато шума е по-тих, чувам по-добре.

# 4
  • Мнения: 1 242
Ние ходихме в Плевен, после някой препоръча един доктор от София, мисля доц. Лалев се казваше / кабинета му е срещу НДК по Фритьоф Нансен/. Той ни насочи към П. Руев.

Общи условия

Активация на акаунт