бебето плаче много

  • 14 867
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 116
С Майчето се бяхме срастнали докато бебка не стана на 5 месечна възраст. Колики, жестоки и денонощни. Тя спеше единствено и само върху мен, през деня беше само в мен.

За да можеш да вършиш работа през деня (ако няма кой да ти помага Wink ), те съветвам да си вземете кенгуро което има легнало положение и става за новородено. Това е спасението. За капките за колики момичетата са ти казали.

Гушкай много бебчето и на него не му е лесно. Не се притеснявай че ще свикне на ръце. Ела да я видиш моята мома, преди не можех да я отделя от себе си, а сега не мога да я хвана да я цункам, за прегръдки въобще да не говоря  hahaha

# 16
  • Canada
  • Мнения: 649
На моята приятелка бебето й е така - реве нон-стоп, спира за по 15 минутки и пак. След хранене заспива за малко в ръцете й и пак... Тя не е разбрала досега защо реве - мисля че няма човек който да разбере - просто има такива бебета. И аз съм била такова бебе.
Във форума всеки почти ще ти каже гушкай и не се отделяй от бебето. според мен това е невъзможно - просто от верем на време го оставяй да си реве и си отпочивай. Най-добре е някой да ти помага - роднина или детегледачка...

# 17
  • Мнения: 1 425
Във форума всеки почти ще ти каже гушкай и не се отделяй от бебето. според мен това е невъзможно - просто от верем на време го оставяй да си реве и си отпочивай. Най-добре е някой да ти помага - роднина или детегледачка...

Е то егати и почивката ще е с ревящо бебе до тебе  #Crazy

Сетих се, че когато Килиан в началото искаше все да е гушнат го носих в кърпата-слинг. Тя става и за новородено и е много удобна. Сега. когато е голям все още я ползвам, когато не иска да се занимава сам, го увързвам и си готвя с него или подреждам, чистя и т.н.

# 18
  • Мнения: 1 097
от верем на време го оставяй да си реве и си отпочивай.
Е то егати и почивката ще е с ревящо бебе до тебе  #Crazy
[/quote]
наистина, Кате  #Crazy За какво друго да мисля, когато бебенцето ми е толкова малко. Дори като не плаче - пак за него мисля, а пък ако се дере незнам как ще си почиваш  Shocked

Ние сме имали дни, в които не е слизал от ръцете ми, на таткото или на свекървата. Просто трябва да се сменяте и да го носите, на нас заколичките ни помагаше само това - с коремчето надолу. Добре, че имахме само 1 седмица колики  #Crazy

А на теб най-много ти трябва някой да те отмени в домакинството за ден-два или да се заеме с бебето. Много си изнервена и сама си пречиш един вид. Аз наскоро бях в такава депресия и не знаех на кой свят се намирам. Майка ти или свекърва ти, ако се разбирате и им имаш доверие - помоли ги за един или половин ден да дойдат. Пък и някоя приятелка, съседка също може да имаш  Peace Успех!

Общи условия

Активация на акаунт