Гледате ли тризначките в Стани богат?

  • 13 484
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 437
имам мейла на сценариста на Господарите. Казвайте какво трябва да им се праща? Simple Smile

# 256
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 228
Супер смешно е  Joy  Joy  Joy
Само аз ли го изчетох цялото и само аз ли си мисля,че автора съвсем не иска да ги оправдае,че са кухи лейки?

Евала на Георги Милков от "24 часа"

Не си само ти Simple Smile
 newsm10

# 257
  • Мнения: 15
http://vbox7.com/tag:%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87% … D0%B8%D1%82%D0%B5


Не го доченох цялото, щото не ми се четяха толкова глупости  ooooh!
Няма сила на земята, която да ме убеди, че тези тричките са умни  Rolling Eyes

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=994342 - тук обясняват, че не били наистина глупави! Crazy

# 259
  • София
  • Мнения: 1 105
Не съм ги гледАла, защото нямам толкова нерви, нооо ме кефи Рачков, който един път ги нарече трио "Спешен случай". Това изчерпва почти всичките ми коментари. Останалата част е в емотиконен вид, а аз не обичам да пиша с картинки!

# 260
  • Мнения: 1 258
"Но да се върнем на примера с въпроса и отговорите на сестрите. Защо според тях съществителното е "спечели". Защото те декодират въпроса като "Кое е същественото?" И, естествено, най-важното е, че Любов е спечелила. А защо тя да е прилагателното? Защото така и приляга."


Само че не съм съгласна с обяснението защо "голямата награда" е глаголът.Заради съвпадението на първата сричка при глагол и гласувам(за голямата награда),което вече съвсем логично обяснява нещата.

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 09:42 от Trislon

# 261
  • Мнения: 211
Аз може и да греша, но ... Познавам други тризнаци , за които тезата за разделението на мозъка ( или поне в този вид) никак не пасва. Момчетата са умни , интелигентни и разсъждават  "нормално". А ако това нещо важи и за близнаците , то има безброй примери за обратното.

# 262
  • Мнения: 90
Бедна ми е фантастиката, такава тъпотия не бях виждала. Е айде че се "нервирах".

# 263
  • София
  • Мнения: 5 606
Бедна ми е фантастиката, такава тъпотия не бях виждала. Е айде че се "нервирах".
hahaha hahaha hahaha Ама наистина са супер тъпи!!! Просто нямам думи. Този лаф го бях забравила!

# 264
  • Мнения: 18
тея тризначки са СУПЕР ТЪПИ,100% сам сигорна че са спечелили с връзки иначе кой ще гласува за тях Laughing Laughing Rolling Eyes Joy Joy Joy

# 265
  • Мнения: 1 954
тея тризначки са СУПЕР ТЪПИ,100% сам сигорна че са спечелили с връзки иначе кой ще гласува за тях Laughing Laughing Rolling Eyes Joy Joy Joy

Жалко, че я няма опцията "Проверка на правопис"  Whistling

# 266
  • Мнения: 18
тея тризначки са СУПЕР ТЪПИ,100% сам сигорна че са спечелили с връзки иначе кой ще гласува за тях Laughing Laughing Rolling Eyes Joy Joy Joy

Жалко, че я няма опцията "Проверка на правопис"  Whistling

и за какво ти е тази опция,4е по погрешка сам объркала една дума Joy Joy Joy hahaha hahaha

# 267
  • Мнения: 5 539
Не една, три са, но да не го правим на въпрос, че пак ще изкарат, че репресираме новаците. Wink Добре дошла във форума! Simple Smile

# 268
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
тея тризначки са СУПЕР ТЪПИ,100% сам сигорна че са спечелили с връзки иначе кой ще гласува за тях Laughing Laughing Rolling Eyes Joy Joy Joy

Имаха доста защитници в дискусиите около ББ3, докато течеше предаването.  Wink

# 269
  • Мнения: 18
еми като имам плащат ще ги защитават я Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт