мнения за колички MAG ENGLAND

  • 6 382
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 750
От както се е родила бебка сме с Маг Ингланд Принцес и съм страшно доволна от нея. Маневрена е, достатъчно широка  дълга е за бебето. Моята принцеса още може да спи в нея. Има три нива на гръбчето. Има покривало за зимата... има всичко, което ми е необходимо  Peace

# 46
  • Мнения: 3 205
Аз съм с Фламинго вече 10 месеца (откакто Иво стана на 1,5 месеца). Това е перфектната количка за моите изисквания - дълга, широка, с големи гуми, лека. Минава отвсякъде, независимо от терена, ако колелетата се смазват редовно - не скърца, мога да се качвам и да слизам преспокойно с нея по стълби (не ми се е налагало никога да я вдигам, за да я нося).
Първи недостатък - дръжката не се обръща и не се регулира. Втори недостатък - на сенника няма прозорче.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 750
Юлче, подсещаш ме, че на нашия модел предимствата са точно в това, че дръжката се обръща, и има прозорче. Абе страхотна е количката.

# 48
  • Мнения: 140
Предишната ми количка беше Маг Ингланд-Принцес Пол.Страшно доволна бях.В сравнение със сегашната ми ,беше по-тежка,но много по-широка за бебо.Не я вдигах на ръце,а на задните колела,които са застопорени,я свалях и вдигах по стълбите.Продадох я защото се сгъваше тип сандвич,а трябваше да пътувам в чужбина,и по-удобно е тип чадър. Joy

Общи условия

Активация на акаунт