Сватба-ресторант Пловдив

  • 60 006
  • 146
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 770
A little bit sad , права си , че е най-важно да сте живи и здрави , но пък и всеки заслужава да изживее мечтата си за красива сватба.Тъжно и мъчно ми стана за теб.Всеки разбира този ден различно и някои не биха правили драма от това , но аз те разбирам.Бъдещият ти съпруг не взе ли отношение по въпроса?Вярно е , че който плаща той поръчва музиката , но пък и всичко се прави , за да са щастливи децата.Аз лично бих отстъпила пред желанията на дъщеря ми точно за този ден , независимо от това , че те може да се разминават с моите очаквания.В крайна сметка това е нейният ден. Малко в страни от темата : И аз си я представям в разкошна рокля в стил принцеса Даяна с шлейф , но когато го споделих с нея тя падна от смях! Сигурно няма да я видя в такава рокля , но пък важното е тя да се чувства добре.Аз си представям и сватба под шатри от цветя насред зелена поляна и огромни дървета  Grinning , ама да сме живи и здрави сигурно накрая баща й само ще плати сметките , пък те може да се оженят и на мотори.  Grinning

# 136
  • Мнения: 71
A little bit sad не се разтройвай, много е кофти знам, и аз имах разни желания които по една или друга причина не се осъществиха.имаш някокло варианта на действие.
първия казваш си майната им  на неговите родители, говориш с твоя човек и си теглите заем и си правите сами свтабата както си я искате и не е задължително като е Пловдив да е много скъпо, има и по-евтини варианти, проучи нещата и представи готови оферти.
Другия вариант-остъавате в същия ресторант във вашето село, а ти си наеми агенция, която да направи украса, те дори и столове осигуряват и покривала и покривки, и може ти да си ги платиш, а пък на родителите кажи че е твоя приятелка,която започва бизнес сега и това и е първат сватба и ще го направи на половин цена или пък безплатно като подарък за сватбата,
не се отказвай от мечтите си, дори и ти сама може да измизлсиш нещо, че да разнообразиш рестоеранта сигурна съм.

# 137
  • Мнения: 1 668
Эдравейте, аэ искам да попитам само в Джия биич ли може венчавката да се направи навън, има ли други  ресторанти  в Пловдив където става това?
Искам такава венчавка като в Джия биич ,но искам в др ресторант newsm78 Rolling Eyes

# 138
  • Мнения: 71
Сумая , в момента в 25 ресторанта в Пловдив се прави изнесен ритуал-граждански и църковен, сега по принцип с църковния има мисля малък проблем за пловдив въобще заради новия митрополит, но аз понеже знаех със сигурност че искам изнесен ритуал и като питах за информация в дома на младоженците ми дадаха списъка с ресторантите, в които се прави.
Ние и затова избрахме Резиденцията, има много хубаво дворче със шадраванче и има параклис в двора.
Ресторантите са: Амбасадор, Бости, Водолей,Джия Бийч,империал, Интелкооп, Санкт петербург, Лайпциг, марица, Малък бунарджук, Новотел, Пълдин, прима1, Резиденция, Русалка, Руски клуб, сЕвън хилс, Шармант, чановете, розенхоф, финес, Хитър петър, престиж.
дано съм ти била полезна, ако искаш още инфо кажи

# 139
  • Мнения: 1 668
foxylady Благодаря эа инфото Hug

# 140
Foxylady и Диди 69 благодаря ви много за подкрепата!!!

# 141
  • Мнения: 3 770
A little bit sad идеята която ти е дала foxylady е много добра - ако имаш възможност и не е късно , може да си помислиш.Сигурна съм , че резултата ще е добър и ти ще останеш доволна.  Peace Все пак ще чакаме и някоя снимка да покажеш.  Grinning И хич да не ти пука.Важно е как ще изкарате , а не къде сте. Била съм на най-красивата и най-скъпа сватба в ПЛовдив / струваше около 1000000 лв./ , но това беше и най-скучната и тъпа сватба.От толкова много милионери и сноби купона беше в 9 глуха.Така ,че горе главата и си направи весело.   bouquet

# 142
''Джия бийч'' е много хубав ресторант,уютен и кухнята е на ниво !

# 143
  • Мнения: 0
Здравейте ,ние също направихме резервация за резиденцията ,но си мислим цялото тържество да е в градината .Вечер гледката е невероятна и осветлението на сградата също.Надявам се само времето да е хубаво.А вашият ден кога е?

# 144
  • Мнения: 71
Fidji ние сме на 23 Август, а вие кога сте?
аз знам, че правят много хубави сватби в резиденцията навън в двора. той наистина е вълшебен и донякъде беше причината да избера това заведение.
наистина си е малко риск, но пък ако се случи някой потоп ще преместят тържеството вътре без проблем Simple Smile
Вие наели ли сте фирма за украса?

# 145
Fidji ние сме на 23 Август, а вие кога сте?
аз знам, че правят много хубави сватби в резиденцията навън в двора. той наистина е вълшебен и донякъде беше причината да избера това заведение.
наистина си е малко риск, но пък ако се случи някой потоп ще преместят тържеството вътре без проблем Simple Smile
Вие наели ли сте фирма за украса?
Момичета някой има ли идеи за наемане на украса за изнесения ритуал, нещо като шпалир май се казва, -поставки с цветя , свързани с панделки, арка от ресторанта ни дават, с естестени цветя ще излезе скъпо май, така че ако някой има информация да сподели Simple Smile
също така мения за Ди джей Цецо Топалов, Ди джей Дидо Нейков( не е Дидо от Дидо и Миро), че ми ги препоръчаха , а аз не съм ги чувала, ако някой знае , всяка информация ще е полезна   bouquet
Здравейта момичета,
Отдавна проследявам формума и се реших и аз да споделя....
Аз съм от село близо до Пловдив. От малка си мечтая за приказна сватба-имам предвид в красив ресторант, с много цветя, с красиви облечени столове и панделки и красиви маси и т.н. и... дойде момента да се омъжа - бях много щаслива и развълнувана и започнах да мисля по организацията....
В наше село има само 1 ресторант за сватби, който не е ремонтиран от около 70 година и тъй като е много старо и грозновато всичко там се насочих към ресторант и сватба в Пловдив ( много хора го практикуват)...........но..... само съм си мечтала....
Родителите на бъдещият ми съпруг казаха НЕ. Решиха че сватбата ще се проведе в гореспоменатия ресторант под предлог че не могли да си го позволят ( само за да добиете представа - моето семейство е много много по-бедно от тяхното и въпреки това щяхме да си го позволим) .... и всичко пропадна.
Последва мощен скандал и много неприятни моменти, но крайна сметка аз и моето семейство решихме да отстъпим.
Сега организираме нещата в ресторанта в наше село (отново за да  добиете представа - най-вероятно някои гости ще седят на пластмасови столове) и не се вълнувам и дори не ми се омъжва и ми е малко тъжно.
И както седя и си мисля - та нали най-важно е да сме живи и здрави - и си казвам майната му на всичко да става каквото ще само да сме живи, здрави и господ да ни помага!!!
С поздрав от една тъжна жена с много надежда в сърцето!!!!

# 146
ne jiveem tam, a v Karlovo.Ot godina i polovina se zanimavam s ukrasa na svatbeni tarjestva i taka kompensirah moiata zlopolucna svatva-udovolstvieto e neveroiatno vseki pat.Ako moga da bada polezna s neshto mi pishi.Za prav pat popadam v tozi forum i to stana savsem slucaino,no shte go sledia s interes za v badeshte. Mnogo lubov i tarpenie na vsicki badeshti bulki! Badete sebe si!

Общи условия

Активация на акаунт