Бременни и майки от проблемното 2007

  • 40 837
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Голденче, синът ти е прекрасен!
Да ви е жив и здрав! Heart Eyes

# 736
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Разкошно мъничко мишленце.  Heart Eyes Да ви е жив и здрав.  Hug

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
О,какво бонбонче!Да е много здравичък и да стане голям и силен мъж за радост на мама и тати!!!

# 738
  • Мнения: 2 120
Розичке много е сладък Мишето. Цунки и от мен.

# 739
  • София
  • Мнения: 4 272
Много сте сладички и двамата! Целувки на малкия бонбон Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 740
Голдънче, прелестни сте и двамата! Да сте живи и здрави Hug

# 741
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Благодаря ви, милички.  Hug

# 742
  • Мнения: 1 143
Голдънче, да ти е живо и здраво юначето!  Много сте хубавички и двамата, но май трябва да кажа и тримата  Wink

 Hug Hug Hug

# 743
  • София
  • Мнения: 7 242
Много сладък бебчо Hug Много, много щастие да ви донесе Grinning

# 744
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Розичке, всеки път като видя такова малко същество изпадам в умиление, наистина е разкошен и изписан до най-малката подробност. Да ви е жив и здрав!

Днес Оги има имен ден  и понеже не мога да ви почерпя на живо, изпращам виртуална почерпка:


Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 21:44 от KayRenn

# 745
  • Мнения: 547
Розичке,страхотно е мъничето.Съвършенно.Направи му много снимки,че така бързо минава времето и то расте и се променя,че сега ми е някак много далеч времето когато беше толкова мъничък.Нагушкай го и го нацелувай по малките крачета от мен  Hug

Кейрен да ти е жив и здрав,весел и много щастлив малкият Оги!Още малко и ще стане на годинка.Как бързо лети времето.И за него чрез теб изпращам много прегръдки и целувки по петичките  Hug

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 22:42 от Dji-djo

# 746
  • Мнения: 740
Да е жив и здрав малкия Оги, Кайрен!
Нека расте щастлив!

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Голдънче много е сладко Митето. Да ти е жив и здрав юнака  Hug
KayRenn  поздравления със закъснение Laughing  Много радост да ти носи малкия Оги /на леля сладура tooth/
Ние с Бори ви пожелаваме много хубави емоции по време на празниците Hug
И се заредете с коледно настроение santa2

# 748
  • Мнения: 133
Страхотно момченце!Да ви е жив и здрав и много да ви радва!  bouquet

# 749
  • Мнения: 2 641
Здравейте,

Имам нужда от помощ от Варненските мами.

Неколкократно съм споделяла в други теми че цялата ми бременност я следи д-р Александров, от когото съм изключително доволна до момента. Винаги когато съм ходила на преглед сме говорили за раждането и аз винаги съм заявявала желанието си да раждам при него. Бебето върви по голямко според ехографа и лекаря и вероятно ще се роди над 4 кг. Та по този повод док ме убеждава да раждам с цезарово. Да, ама аз бих искала да опитам нормално - аз не съм с тесен ханш, 175 см съм висока.

Вече съм в 38 г.с., вчера говорихме по телефона за да се уточним за преглед другата седмица по празниците - и той категорично ми заяви че с нормални раждания не се занимава. Ако искам секцио, ок ще ме оперира. Но с нормални раждания посред нощ не се занимава.

И сега съм в огромна дилема - при кого да раждам? И къде? Бях решила да е ВИП-а в АГ заради неонатологията и Александров. Сега вече разглеждам и вариант МД - особено ми харесва идеята че бебето е с майката през цялото време и таткото може да остане с тях.

Нямам време - бебко може да тръгне да се ражда всеки момент...и тогава не знам при кога да отида...

Моля ви мами от Варна споделете при кого вие бихте раждали отново.
 
 
 
 

Общи условия

Активация на акаунт