КУБА

  • 13 903
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 131
точно поради тази причина и ние с едни приятели си мислехме, че в куба трябва да се ходи сега, защото след година две всичко ще е коренно променено. 
Ами да започвам със записването на варненската агитка.на момента се сещам за 3 двойки, които чакат на полусъединител  Laughing
Има ли още кандидати от Варна за Куба? newsm78 Ние сме планирали да посрещнем 2008 там. Може ли някой да ми препоръча агенциял

# 61
  • Мнения: 934
Вярно, темата е Куба, но има доста отзиви за Доминиканската република,
затова да попитам тук:
Какво ще ми препоръчате да видя в района на Самана?
Разходка с моторница в заливи, разглеждане на паркове, водопади, а китовете,
които в средата на януари навлизат в периода на размножаване?
Някакви отзиви за  Cayo Leventado?
Благодаря.

# 62
  • Мнения: 1 417
Вярно, темата е Куба, но има доста отзиви за Доминиканската република,
затова да попитам тук:
Какво ще ми препоръчате да видя в района на Самана?
Разходка с моторница в заливи, разглеждане на паркове, водопади, а китовете,
които в средата на януари навлизат в периода на размножаване?
Някакви отзиви за  Cayo Leventado?
Благодаря.
Ако си на Самана, непременно иди да видиш китовете. Това се случва само на няколко места в света и то по определено време в годината. Ние бяхме прекарани с тая екскурзия, защото не ни закараха точно на Самана, а според мен някъде където само някой заблуден кит може да видиш Confused И видяхме де една опашка, тооолкова далече. Аз даже си кореспондирах /ще видя дали си пазя и мога да ти ги препратя/ координати на една агенция която организира такива екскурзии и ти гарантират срещата Simple Smile За другите неща не знам, ние бяхме на Пунта Кана и имаше разни екскурзии  тип селски туризъм на които ходихме.

# 63
  • Мнения: 934
 Grinning
Мисля, все пак да рискувам с една такава екскурзия за "среща" с китове,
комбинирана с нещо друго.
А някой ходил ли е на този частен остров Cayo Leventado?

# 64
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Посрещнахме Коледа във Варадеро.Впечатленишта ми са:
- Хотели, епохата на късния социализъм - визирам обстановка
- храната- перфектна
- хората, много сърдечни и отворени, няма никаква опасност да си излизаш по което време на денонощието решиш
- екскурзиш до Хавана с посещение на Тропикана, екскурзовод под всякаква кртитика, но Тропикана си заслужава
- екскурзия до Тринидат (град под егидата на ЮНЕСКО) - нагледах се на мизериш , тези повече крадат и от нас

# 65
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Titina, не те знам къде си била във Варадеро, но и аз бях там  и коренно ни се различават мненията. Бяхме в един страхотен комплекс с много зеленина, басейни, лукс в хотела  и фантастично красив плаж!! Влюбих се в океана, в спокойствието и усмихнатите кубинци!!Храната и питиетата бяха на корем и пре-достатъчни! То не бъха дайкири, мухито и др.коктейли!! Всяка вечер имаше анимация и кубински ритми!!!Пак ми се   ходи-ии-и-и-и!!!!! Party

# 66
  • Мнения: 22 905
Titina, не те знам къде си била във Варадеро, но и аз бях там  и коренно ни се различават мненията. Бяхме в един страхотен комплекс с много зеленина, басейни, лукс в хотела  и фантастично красив плаж!! Влюбих се в океана, в спокойствието и усмихнатите кубинци!!Храната и питиетата бяха на корем и пре-достатъчни! То не бъха дайкири, мухито и др.коктейли!! Всяка вечер имаше анимация и кубински ритми!!!Пак ми се   ходи-ии-и-и-и!!!!! Party
Peace Ние спахме в Хавана в такъв хотел,доста соц,но беше много поддържан и лъснат.Май други хубави нямаше тогава.

# 67
  • Мнения: 865
ходихме 10 на Кайо Лардо-супер,перфектно Peace Peace Peace
после 4 дне в Хавана в Национал де Куба-исторически хотел
Хавана-малко е шантаво,но интересно Peace Peace
трябва да се види!!!!!!!!!!!!!!!

# 68
  • Мнения: 865
бяхме 10дни на Кайо Ларго-супер,перфектно Peace Peace Peace
после 4 дне в Хавана в Национал де Куба-исторически хотел
Хавана-малко е шантаво,но интересно Peace Peace
трябва да се види!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт