През ФЕВРУАРИ малките душички ще духат вече две свещички!

  • 8 269
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 641
И ние сме за общ рожден ден Simple Smile така де аз го предложих, остава да се намери кой да го организира. В 2 феи ми се струва че ще има място и ще бъде най-добре.

# 16
  • Мнения: 1 881
Момичета, я кажете какви подаръците мислите да купите на големите вече деца:)

Аз като знам, че най - много на конструктор ще се радва..а вече 4 имаме различни newsm78

Между другото моята кипра страшно се радва на дрешки, постоянно иска да я преобличам. По този повод и дрешка ще има Laughing

Вие сте............

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Привет, момичета!
какво пролетно време е навън  HugЧудничко!
За общия РД и ние сме на линия (естетсвено, ако сме в Сф, но ще се съобразим).
Аз също съм за "Двете Феи" и мога да се заема с организацията, така или иначе сме поне веднъж седмично там, а и РД на Влади ще е там- не ми е проблем!
За подаръците: най-вероятна ще му купим 1-2 коли:едната с акумулатор, другата за избутване с крачетата (има 2 такива и само на тях се вози); дрехи (то е ясно, навън си е направо пролетно време, а ние сме събрали зимни жилетки, пуловери и ски екипи  ooooh!) и други играчки- коли.На такава вълна е рожденникът- всичко що е кола го уважава  Hug Като нищо ще му накупя всичко и после само ще събирам пари от гостите  Mr. Green(ама, съм нахална  bowuu)

# 18
  • Мнения: 562
Бравос  Hug Остава само да уточним датата  Peace
А иначе за нашата мома ще има конструктор и кухня  Wink
 

# 19
  • Мнения: 2 641
какви са тези конструктори дето стават за 2 годишни  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 881
Aми ние имаме три класически, ,с различна големина на частите, ето такива:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_178&products_id=2338

И един ето такъв на Симба тойс /този и е любим към момента/:


http://images11.snimka.bg/001366217-big.jpg


Само с тези конструктори играе нашата дъщеря, реди по всякакъв начин, и ако искайте вярявайте, строй по две кули , като използва аболютни еднакви форми и цветове!

А днес белих портокали, и понеже обичам не обичам с ръце, правя с нож две капачета, после разрязвам секторите и беля. После нещо се зазапях във форума и нашата ги взела и реди и тях като конструктор и най - отгоре сложила капачетата Shocked

# 21
  • Мнения: 1 919
Здравейте,
Мими, Марти има втория конструктор, който си показала, ама ние хич не сме по конструкциите само го разхвърля из цялата стая.

Клеми оздравяват ли мъниците?

# 22
  • Мнения: 2 491
И Виктор има от първия конструктор и много си играе с него, да не кажа само с него, и един джип му бяхме купили за Коледа и него кара много, та това са играчките с който най-много си играе.
Сега за рожденния ден сме решили да му вземем пързалка, ама да видим къде ще я слагаме и нея, че станаха много играчките newsm78

# 23
  • Мнения: 2 641
мами коя дата да изберем за рожденния ден?

# 24
  • Мнения: 562
мами коя дата да изберем за рожденния ден?

Предлагам началото на март - 2-ри, 3-ти или 4-ти  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 641
на 3 март имам РД Simple Smile дайте някой друг ден

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
нека да е в следобедните часове,защото ще почвам работа и ако е през деня няма да успеем да дойдем:)
може би 4,5...

# 27
  • Мнения: 1 919
Мила ти на празниците и събота и неделя не почиваш ли?
А Марти спи до към 5.30 и към 6 можем да сме на парти.

# 28
  • Мнения: 523
какво ще кажете за 4.03 -неделя - слетобяд, след 5 часа:)
така ще има и по-голям шанс да няма проблем с резервацията:)

аз да ви се оплача, вече 2 РД на моите йога бебета пропада, заради болети и грип:( много ме е яд, з-тото много исках да се видим и да съберем децата... ох дано до рождения ден на дани всички да са здрави и да стане голям и весел купон Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
Мила ти на празниците и събота и неделя не почиваш ли?
А Марти спи до към 5.30 и към 6 можем да сме на парти.
почивам
аз го казах като незнаех какъв ден се пада:)

Общи условия

Активация на акаунт