А ще покажете ли своите кухни???

  • 153 164
  • 885
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 463
Чудесно! И на мен ми се пада точно там ъгъл и мястото е перфектно,наистина си се справил страхотно!  bouquet

# 601
  • Мнения: 1
Това е моята кухня, дано да ви хареса !
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=112275
[/quotе
Много ми харесва кухнята ти,би ли споделила какъв е материала и какъв е цвета, т.к. ми предстои избор на такива.

поздрави Simple Smile

 

# 602
# 603
  • Мнения: 42
Ето и нашата кухня http://www.snimka.bg/album.php?album_id=118397
Има още неща за довършване

# 604
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ето и нашата кухня http://www.snimka.bg/album.php?album_id=118397
Има още неща за довършване
Харесва ми Peace
Какъв е по-светлия цвят на вратичките? Според мен има опастност да включите котлоните на печката и да нагреят плота над тях, вие как сте решили този проблем?

# 605
  • Мнения: 42
Valja светлия цвят е бледо жълто
Отнодно котлоните на печката ,няма да се пускат ,а само фурната.Между плота и печката ще има  челна дъска.
ще ползвам газовия котлон над самата печка,той е вграден в плота

# 606
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Отнодно котлоните на печката ,няма да се пускат ,а само фурната.Между плота и печката ще има  челна дъска.
ще ползвам газовия котлон над самата печка,той е вграден в плота
То се подразбира, че няма да ги пускате, но все пак е възможно детето да врътне ключа, както няколко пъти е правило моето дете. Така, че недей да разчиташ, освен, ако по друг начин не сте обезопасили котлоните.

# 607
  • Мнения: 230

Tази е страхотна, хареса ми!
Но как отваряш шкафчетата до изкривения прозорец?

# 608
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Tази е страхотна, хареса ми!
Но как отваряш шкафчетата до изкривения прозорец?

Аз ли само не я виждам ?  newsm78

# 609
# 610
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Въпрос към tumbavw: Откъде взе механизмите Haffele, от Черни връх ли? Имаше ли там и ъглови механизми за кухненски шкафове - въртящи и изтеглящи? (питам, понеже виждам, че и ти имаш ъглов шкаф, не може да не си го мислил  Wink)

# 611
  • Мнения: 230
Въпрос към tumbavw: Откъде взе механизмите Haffele, от Черни връх ли? Имаше ли там и ъглови механизми за кухненски шкафове - въртящи и изтеглящи? (питам, понеже виждам, че и ти имаш ъглов шкаф, не може да не си го мислил  Wink)

ДИКАМ Д Там можеш да провериш за ъглов изтеглящ и въртящ. Аз също бях мислил за тях ама щеше да ми легне доста солено да взема 2та от тях  с  пътните до Стара Загора. Взех си само вагонетката за вграждане от тях, щото нямаше на 2м тук в Ст.З.

# 612
Здравей, Зъхи. Всички механизми на Haffele ги закупих от магазин в Пловдив на ул.Гладстон. Права си, че мислих за въртящ се механизъм за долния ъгъл Simple Smile, но там е газовата бутилка. Мисля, че  механизъма за ъгъл с изтегляне може да събере много повече неща. Да си призная честно такъв видях на мостра в една проектантска къща и останах много удивен. Всичко излиза извън шкафа. Мисля, че е много по-престижно, оригинално и функционално от въртящите.
П.П. В магазина харесах и механизма "дъска за гладене". Мисля, че ще е много практичен и полезен.
Там имат всякакви в наличност, ако се налага доставка става за 2-3 дни и се заплаща при получаването Simple Smile
За съжаление незная къде в София имат магазин. Може да попитам, ако желаеш?

# 613
  • Мнения: 479

Tази е страхотна, хареса ми!
Но как отваряш шкафчетата до изкривения прозорец?

Аз ли само не я виждам ?  newsm78

И аз искам да я видя, ама....

# 614
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
За съжаление не може да се види, най-вероятно е изтрит албума. Вчера се виждаще - кухнята беше нещо в зелено.

Общи условия

Активация на акаунт