вижте каква кухня искам

  • 6 392
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 575
На мен лакираният МДФ страшно ми харесва - жалко, че нямам снимки да покажа от нашата нова кухня - стои прекрасно и чисто - а ако е в силен цвят ( както казваш червено) ще е супер!!!
Аз се колебах между червено, оранжево и ярко зелено и се псрях на последното - резултата е чудесен!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 019
Червеният цвят не е много подходящ за кухня. Една от причините е, че възбужда апетита (прекрасно за ресторант  Grinning), ако обаче имате проблеми с теглото ще се задълбочат.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
shoshi,аз това го знам за оранжевия Thinking и по тази причина съм го изключила от кухненския сектор 

# 18
  • Мнения: 235
ето снимки на още една червена кухня
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=97621

# 19
  • Мнения: 282
Здравейте, мерси за честното ви мнение. Кухнята изглежда мрачна, защото аз разпечатах проекта от Ално и после направих снимка на картинката и снимката е с много лошо качество, а и тези сиви стени и черни плочки наистина не изглеждат добре, но иначе кухнята ще е светла като цяло. Ходих във Варна и сега чакам оферти, но под 5000 -6000 лв няма да е:((((

# 20
  • Мнения: 476
Не мога да определя точно, но не ми харесва. Освен цветовете ми се струва някак "спушено", пространството е по-малко, от колкото изисква самата кухня.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 418
Плочки до тавана не бих сложила.Освен това,за да ти излезе малко по-евтино,направи само вратичките от MDF.Фурната бих качила на ниво очи.Много удобно.Не е нужно да клякаш.Имаш място.И последно,ако не е цялата червена,сложи го само за акцент.Мисли как ще ти е най-лесно да почистваш.

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И на мен не ми допада, чесно казано  Rolling Eyes

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ето моята как искам да стана и как е сега в момента
В момента
и след новите Мебели:
На мен не ми се отварят
И на мен не ми се отварят, а искам да видя  Sad

# 24
  • Мнения: 4 176
Не ми харесва... Naughty

# 25
  • Мнения: 1 269
Ти нас не ни питай за вкуса, защото всеки харесва различни неща. Важното е на теб да ти е уютно и удобно и да ти създава положителна емоция. Щом ще е с МДФ значи ще е скъпа кухня. С ламинирани плоскости излиза значителни по-евтино, има голям избор от цветове. Но това е въпрос на личен избор. Успех с новата кухня!

# 26
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Харесва ми кухнята ,която си си намислила да правиш!И мога да кажа,че точно такова разположение на буквата П е много,много удобно за домакинята.Всичко и е на ръка разстояние.За цветовете,то си личи ,че това не са действителните,а съчетанието което искаш поне не мен ми допада PeaceЕ,може зад абсорбатора да не са плочки,но това да е проблема,ще го решиш за 1 минута.Само като отидеш да поръчваш и веднага ще решиш,поне на мен така ми се случва напоследък.Успех,но да знаеш,че МДФ лака е страшно скъп,но незаменим с нищо друго по изглед PeaceИ аз исках моята да е лак,но никой в региона не може да ми направи,и затова се примирих с ПДЧ,уж немско,по добро ,но да видим като я монтират Sick
Сега имам специален въпрос към AMUSETTE
Тази снимка,която даде на кухнята,от какъв материал е,и цвета какъв номер?А на кафявото?Точно такъв цвят искам,а има или бордо ,или светло червено във фирмата в която аз ще поръчвам Twisted Evil.А плота от какъв материал е ,и ако е плоскост какъв цвят?Много са ми въпросите,но е точно това което харесвам,и утре като отида да поръчвам/днес вече ходих,утре да видя каква е цената и да поръчам/ще им отворя твоята кухня та да ВИДЯТ,че в наше село никой не знае за нови технологии.Гледат ме като аборигени Twisted Evil

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 22:11 от danidji

# 27
  • Мнения: 650
Важното е на теб да ти харесва! Peace
Искам само да ти дам един съвет за щорите понеже сега съм на тема щори в къщи. Обикновено за кухня и баня, т.е. помещения с по-висока влажност на въздуха и изпарения препоръчва се да не са дървено щорите. Има щори от композитен материал които са на същата цена и са пълна имитация на каквото искаш дърво-те са препоръчителни за тези помещения. Не съм запозната с това какво се предлага в БГ и не знам как се казват, но момичетата запознати сигурно ще се сетят за какво говоря и ще ти кажат. Иначе лично моето мнение е че това е оптимално разположение за този размер стая

Общи условия

Активация на акаунт