Чичко-паричко?

  • 2 560
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
А за тези които се чудят кой е чичко-паричко,той е човека който:
-подарява нови коли
-подарява жилища
-подарява секс-почивки
-подарява секс-екскурзии
-осигурява финанси
-стабилни протекции
-куп други сладости на живота

А иска толкова малко: само няколко месеца или две-три от най-хубавите Ви години.

Тъкмо мислех да кажа, че мъж ми сам се определя като чичко паричко....ама не отговаря на всички точки.  Mr. Green За тая третата и четвъртата, най ме е яд. Sick
И за какви 2-3г. ми говориш, той ми ги взе всичките, баш най-хубавите. Wink Mr. Green Joy

# 31
  • Мнения: 2 924
аха,познавам- мъж ми е.
И сега кво?
Аз леля паричковица ли съм? Mr. Green

Не, не си.

А ще си леля-паричковица когато: имаш няколко млади любовника, купила си поне на един от тях джип, на поне още един боксониера и на останалите им плащаш за да ти правят кефа.
Ако правя поне един от тези мизерни подаръци ще съм  леля паричка:))
Сега съм просто леля паричковица. Т.е. жена на чичко -паричко. Нещо като булка Драганица,Иваница и разни други ...ници:)))
Но ,да ,според по-горе изброените ти признаци аз със сигурност споделям живота си ,а и не само него с чичко паричко.
И знаете ли какво -ами никак ,ама никак не е зле Mr. Green

# 32
  • Мнения: 100
"И знаете ли какво -ами никак ,ама никак не е зле"

Да, хубаво е да има различни мнения. Очаквах само отрицателни описания за тези хора.

# 33
  • Мнения: 569
Имам две познати /приятелки/ които са с точно такъв чичко паричко! Едната е на 20, а другата на 24 г. Едната/ по- малката/ освен с него е и с още двама, но каквото и да става другите двама се заместват с други двама,а чичко паричко винаги остава, а тази на 24 е само с чичко паричко, при нея просто нещата опират до  това, че не може да прави компромиси и никой не и отговаря на нивото, та за това за по лесно е с чичко паричко и го изтисква качествено.

# 34
  • Мнения: 1 418
А за тези които се чудят кой е чичко-паричко,той е човека който:
-подарява нови коли
-подарява жилища
-подарява секс-почивки
-подарява секс-екскурзии
-осигурява финанси
-стабилни протекции
-куп други сладости на живота

А иска толкова малко: само няколко месеца или две-три от най-хубавите Ви години.
Ооооооооооо не!Той не подарява-той дава повечето от тези неща временно.Ако има акъл разбира се.

# 35
  • Мнения: 830
А за тези които се чудят кой е чичко-паричко,той е човека който:
-подарява нови коли
-подарява жилища
-подарява секс-почивки
-подарява секс-екскурзии
-осигурява финанси
-стабилни протекции
-куп други сладости на живота

А иска толкова малко: само няколко месеца или две-три от най-хубавите Ви години.
Ако е мил,нежен и сладур защо не?Обаче ми се струва ,че това е прекалено хубаво за да е истина Wink

Общи условия

Активация на акаунт